Meniny
Dnes má meniny Uršuľa
Zajtra má meniny Sergej
Hlavne menu
Hlavná stránka
O nás...
Sponzori
Naši ocenení
Novinky
Kontaktujte nás...
Vyhľadávanie
Galéria fotografií
Prihlasenie

Zabudli ste heslo?
Fotogaleria
Novinky
Veľká cena Trnavy PDF Tlačiť
24.marec 2009
Vysokoškolský bazén STU Trnava sa v dňoch 14. – 15. marca 2009 stal dejiskom XXXV. ročníka Veľkej ceny Trnavy. Zúčastnili sa ho plavci Poľska, Českej republiky, Maďarska a Slovenska.
 
Celý článok...
 
Bronz pre Vivien a Viktora PDF Tlačiť
19.február 2009
Prvý februárový víkend patril v športovom areály Tesly Brno tradične medzinárodným plaveckým pretekom „Brněnský tučňáček – srovnávací závody nejmladšího žactva“. Zúčastnilo sa ho do 400 pretekárov do desať rokov.
 
Celý článok...
 
Preteky „Malý Delfínik“. PDF Tlačiť
25.január 2009
Stalo sa tradíciou, že v predvianočný čas organizujeme pre našich plavcov preteky na báze „každý proti každému“, alebo „odpláv koľko vládzeš“...
Celý článok...
 
Vitajte na našich stránkach! PDF Tlačiť
12.jún 2004
Plávanie je ideálna aktivita ako sa udržať fit po celý život. Je vhodné pre každú vekovú kategóriu. Človek ním získa svalovú vytrvalosť a celkovú kondíciu. Je len málo aktivít, ktoré zabezpečia tak komplexný rozvoj celého tela. Tento šport minimálne zaťažuje pohybové ústrojenstvo a preto sa dá označiť za ideálneho kandidáta pri redukovaní telesnej hmotnosti. Telo je nadnášané a kĺby netrpia.
 

Pretekárske plávanie však nie je len o redukcii hmotnosti a zdravom životnom štýle. Je to hlavne o láske k tomuto jednoznačne najkrajšiemu športu. O veľkom sebazaprení, vytrvalosti a pevnej vôli presadiť sa v silnej konkurencii. No dôležitejšie ako medaila a rekordy je prekonať sám seba a pochopiť pravé životné a športové hodnoty, akými sú fair play, úcta k súperovi a priateľstvo.

 

 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 191 - 194 z 194
Vyhladavanie
Novinky
  Počet noviniek: 0
Anketa
Chodíte si občas niekam zaplávať?
 
Kto je pritomny
Statistiky
Členov: 116
Správ: 217
Odkazov na stránky: 3
Návštevníkov: 1192415