Meniny
Dnes má meniny Katarína
Zajtra má meniny Kornel
Hlavne menu
Hlavná stránka
O nás...
Sponzori
Naši ocenení
Novinky
Kontaktujte nás...
Vyhľadávanie
Galéria fotografií
Prihlasenie

Zabudli ste heslo?
Fotogaleria
Hlavná stránka arrow Novinky arrow Nové kurzy plávania - apríl 2012
Nové kurzy plávania - apríl 2012 PDF Tlačiť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
25.marec 2012
Nové kurzy plávania pre deti ľubovoľného veku začínajúc od 4 rokov otvárame začiatkom apríla 2012, preto neváhajte a zapíšte svoje deti do kurzov už dnes. Ak ste absolventmi teraz končiacich kurzov, pokračujte v niektorom z nadstavbových kurzov, aby si Vaše deti zdokonalili plavecké zručnosti s perspektívou venovania sa výkonnostnému plávaniu.

Venujeme sa aj deťom s telesným postihnutím, pre ktoré máme TPŠ kurzy od základného plávania až po výkonnostné plávanie, kde môžu plávať po boku Viktora Keménya, nominanta na Paralympijské hry v Londýne 2012.

Na nové kurzy plávania pre deti predškolského veku prihlasujte deti priebežne v mesiaci marec 2012 na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , telefonicky na 0903441757, alebo vo vestibule na krytej plavárni Relax komplex, Turecká 3, Nové Zámky v čase konania tréningov v pondelok od 17:00 do 19:00 a utorok až piatok od 15:00 do 17:00. Uvedťe meno dieťaťa, vek, skúsenosti s vodou. Presné časy tréningov, rozvrh hodín, zadelenie detí a ďalšie aktuality budú priebežne zverejňované na našej stránke.

Zoznam otváraných resp. pokračujúcich kurzov je nasledovný:

1. Materské školy: Kurz základnej pred-plaveckej prípravy (v trvaní 12 hodín + 2 hodiny možnosť náhrady v prípade vymeškania) pre deti 4-5 roč. s možnosťou pokračovať v základnom kurze.
Cena kurzu: 25 Eur.
2. Základné plávanie: Kurz základného plávania (v trvaní 20 hodín + 2 hodiny možnosť náhrady v prípade vymeškania) pre deti 5-6-7 roč. s možnosťou pokračovania v zdokonaľovacích kurzoch.
Cena kurzu: 50 Eur.
3. Zdokonaľovací kurz: Plávanie pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Mesačný klubový príspevok: 18 Eur.
4. Výkonnostné plávanie: Plávanie pre deti bez obmedzenia veku, ktoré majú úspešne absolvovaný zdokonaľovací kurz, so zameraním sa na účasť a reprezentáciu klubu na pretekoch.
Mesačný klubový príspevok: 22 Eur.
5. Buď fit: Plávanie pre deti bez obmedzenia veku, ktoré vedia plávať a chcú sa venovať rekreačnému plávaniu a majú záujem zlepšiť si plavecké zručnosti.
Mesačný klubový príspevok: 18 Eur.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Vyhladavanie
Novinky
  Počet noviniek: 0
Anketa
Chodíte si občas niekam zaplávať?
 
Kto je pritomny
Statistiky
Členov: 116
Správ: 217
Odkazov na stránky: 3
Návštevníkov: 1202291