Plavecký víkend v Žiline PDF Tlačiť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce
03.apríl 2012
Dlhý bazén v Žiline v dňoch 16. – 18. marca 2012 hostil už na X. ročník medzinárodných plaveckých pretekoch „Jarná cena Žiliny“ plavcov z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Slovinska a Slovenska.

Plavecký klub Nové Zámky reprezentovali Vivien Valková, Adam Pilek, Patrik Rosina. V silnej medzinárodnej konkurencii si najlepšie počínal Adam Pilek, ktorý zo svojich ôsmych štartov päťkrát vystúpil na stupeň víťazov, keď v kategórii starších žiakov vybojoval v disciplínach 400 PP, 400 VSP, 200 Z, 50 a 100 D bronz. V disciplíne 1500 vsp v kategórii open sa umiestnil ako druhý najlepší žiak na 9. mieste. V kategórii mladších žiačok sa v disciplíne 200 Z na 3. mieste umiestnila Vivien Valková.

K dosiahnutým výsledkom srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.