Meniny
Dnes má meniny Katarína
Zajtra má meniny Kornel
Hlavne menu
Hlavná stránka
O nás...
Sponzori
Naši ocenení
Novinky
Kontaktujte nás...
Vyhľadávanie
Galéria fotografií
Prihlasenie

Zabudli ste heslo?
Fotogaleria
ORCA CUP PDF Tlačiť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
29.máj 2012
Bratislavský dlhý bazén na Pasienkoch v dňoch 4. – 6. mája 2012 hostil plavcov z Českej republiky, Rakúska, Srbska, Maďarska, Kene a Slovenska na najväčších medzinárodných plaveckých pretekoch organizovaných u nás. Nechýbali ani vzácni hostia, olympionici, ako napr. Květoslav Svoboda, Jason Dunford, Klosová Petra.

Plavecký klub Nové Zámky reprezentovali v žiackych kategóriách Andreas Ďuriš, Boris Habrda, Viktor Kemény, Jakub Nyári, Adam Pilek, David Rosa, Patrik Rosina, Matej Ščevlík, Jakub Šebők, Kristína Kosíková, Kristína Šebőková a Vivien Valková.

V kategórii mladších žiakov si najúspešnejšie počínal Andreas Ďuriš, ktorý vybojoval dvakrát 1. miesto (100 a 200 prsia). Jakub Nyári získal 1. miesto (50 Z) a 3. miesto (100 Z). Do piateho miesta sa umiestnil Jakub Šebők (5./ 50 a 100 Z).

V kategórii starších žiakov Adam Pilek vybojoval postup do finále vo všetkých svojich šiestich štartoch. Na stupeň víťazov sa mu podarilo vystúpiť dvakrát, keď v disciplínach 100 a 200 motýlik vybojoval bronz. V troch disciplínach sa umiestnil na peknom, no nie populárnom 4. mieste (50 M, 200 VSP a 200 Z).

Výprava našich žiakov sa v najbližších dňoch vyberie na posledné preteky pred Majstrovstvami Slovenska a to do Brna, kde si svoje schopnosti porovnajú s pretekármi z Čiech, Ruska, Francúzska, Maďarska, Slovinska, Rakúska a Poľska.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Vyhladavanie
Novinky
  Počet noviniek: 0
Anketa
Chodíte si občas niekam zaplávať?
 
Kto je pritomny
Statistiky
Členov: 116
Správ: 217
Odkazov na stránky: 3
Návštevníkov: 1202299