Zverejňujeme plán pretekov do konca letnej sezóny. V tomto článku budeme priebežne aktualizovať zoznam nominovaných pretekárov na jednotlivé preteky. Linku na tento článok nájdete v pravom menu "Neprehliadnite".
Termín | Preteky | Mesto (bazén) | Nominácia |
Apríl |
26. | M - ZSO - kolo | P.Bystrica (25) |
Antalík, Francisci Ad., Habrda, Rosa, Ščevlík M., Šebők, Mináriková R., Felixová, Zacharová, Ozorák, Višňovský
|
26.-27. | Banskobystrický pohár | B.Bystrica (50) |
Pilek, Ďuriš, Valková, Bogdányová
|
Máj |
1. | Dlhé trate | Štúrovo (25) |
Antalík, Ďuriš, Francisci Ad., Habrda, Pilek, Rosa, Rosina, Ščevlík M., Šebők,Bogdányová, Mináriková R., Valková, Felixová, Višňovský, Ščevlík J., Mináriková L. + výber detí 7-8 ročných (50 vsp)
|
3.-4. | VC D.Kubína | D.Kubín (25) |
Antalík, Bogdányová, Cséry, Ďuriš, Felixová, Francisci, Habrda, Mináriková, Mináriková, Pilek, Rosa, Rosina, Ščevlík, Šebők, Valková, Višňovský, Zacharová
Nominácia na disciplíny
|
9.-11. | ORCA CUP | Bratislava (50) |
Pilek, Rosina, Ďuriš, Rosa, Ščevlík M., Kemény V., Valková, Bogdányová, Mináriková R. Habrda, Šebők, Francisci Ad., Antalík
|
17. | M - ZSO - kolo | Topoľčany (25) |
Bogdányová, Felixová, Francisci Ad., Mináriková L., Mináriková R., Rosa, Ščevlík J., Šebők, Višňovský, Zacharová
|
19.-23. | Sústredenie kat. "C" | N.Zámky (25) |
|
23.-25. | VC Slovenska | Bratislava (50) |
Ďuriš, Pilek, Rosina, Valková
|
Jún |
2.-6. | Sústredenie kat. "A", "B" | |
|
7.-8. | Letné M-SR kat. "C" | N.Zámky (25) |
Antalík Matej, Cséry Martin, Mináriková Lujza, Ščevlík Jakub, Višňovský Roman
Nominácia na disciplíny
|
13.-15. | Letné M-SR st.žiaci - kat. "A" | Žilina (50) |
Bogdányová Viktória, Ďuriš Andreas, Mináriková Rebeka, Rosa David, Valková Vivien
Nominácia na disciplíny
|
16.-20. | Sústredenie kat. juniori | |
|
20.-22. | Letné M-SR kat. "B" | Košice (50) |
Felixová Ema, Francisci Adrian, Habrda Boris, Šebők Jakub
Nominácia na disciplíny
|
27.-29. | Letné M-SR juniori | Bratislava (50) |
Pilek Adam, Rosina Patrik
|
|