Vyhodnotenie plavcov pred letnými M-SR |
|
|
02.jún 2011 |
Pred blížiacimi sa letnými M-SR prinášame vyhodnotenie našich pretekárov v konkurencii slovenských plavcov. Uvádzame najlepšie zaplávané časy v období od 1.6.2010 do 5.6.2011, ktoré sú rozhodujúce pre kvalifikáciu na M-SR.
Tabuľky sú zostavené podľa kategórií. Vo vyhodnotení seniorskej kategórie je zahrnutá aj juniorská kategória. Kategórie žiakov A,B,C,M sú vyhodnotené po ročníkoch.
Kategória:
seniorská
juniorská
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
kategória seniorská
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 0:27.01 | 846 |
2. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 0:27.07 | 840 |
3. | Smolenová Denisa | 1989 | OrcaB | 0:28.07 | 781 |
4. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 0:28.25 | 740 |
5. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 0:28.97 | 711 |
6. | Syllabová Miroslava | 1990 | DuBB | 0:29.03 | 706 |
7. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:29.12 | 675 |
8. | Gojakovičová Jovana | 1993 | ŠŠTn | 0:29.13 | 675 |
9. | Kostelná Gabika | 1993 | PPK | 0:29.25 | 666 |
10. | Pavlíková Beáta | 1989 | NerŽi | 0:29.26 | 666 |
11. | Lászlová Silvia | 1993 | VŠKUK | 0:29.36 | 659 |
12. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:29.72 | 635 |
13. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 0:29.77 | 632 |
14. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 0:29.88 | 625 |
15. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:30.04 | 615 |
64. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 0:33.30 | 468 |
118. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 0:38.14 | 311 |
125. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:39.35 | 283 |
|
1. | Kučík Roman | 1981 | DuBB | 0:24.01 | 855 |
2. | Navara Michal | 1986 | J&TBa | 0:24.06 | 849 |
3. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 0:24.53 | 801 |
4. | Zajac Adam | 1991 | AQUAP | 0:24.76 | 780 |
5. | Grznár Ľuboš | 1988 | ViB | 0:25.17 | 742 |
6. | Rusnák Mário | 1992 | KuPi | 0:25.56 | 760 |
7. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:25.60 | 705 |
8. | Nagy Tomáš | 1991 | OrcaB | 0:26.02 | 671 |
9. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:26.02 | 672 |
10. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:26.08 | 715 |
11. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:26.14 | 0 |
12. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 0:26.14 | 663 |
13. | Maitz Miklós | 1992 | KomKo | 0:26.38 | 644 |
14. | Botík Marek | 1991 | ViB | 0:26.41 | 643 |
15. | Szabo Stanislav | 1992 | ŠKPKo | 0:26.43 | 641 |
32. | Czuczor David | 1991 | PkNZ | 0:26.99 | 602 |
91. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:29.54 | 459 |
170. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:34.17 | 297 |
176. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:34.61 | 0 |
206. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:39.64 | 190 |
219. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:53.67 | 77 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 0:59.63 | 846 |
2. | Smolenová Denisa | 1989 | OrcaB | 1:01.14 | 819 |
3. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 1:03.07 | 746 |
4. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 1:04.25 | 676 |
5. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 1:04.75 | 661 |
6. | Kostelná Gabika | 1993 | PPK | 1:04.87 | 658 |
7. | Hantáková Nina | 1991 | OrcaB | 1:05.18 | 648 |
8. | Ondrišková Nikola | 1993 | NerŽi | 1:05.30 | 645 |
9. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 1:05.83 | 629 |
10. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:06.06 | 650 |
11. | Lászlová Silvia | 1993 | VŠKUK | 1:06.19 | 619 |
12. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:06.31 | 615 |
13. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 1:06.66 | 606 |
14. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:07.05 | 595 |
15. | Mizerová Linda | 1994 | J&TBa | 1:07.15 | 618 |
88. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 1:26.17 | 280 |
|
1. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 0:53.51 | 825 |
2. | Navara Michal | 1986 | J&TBa | 0:54.14 | 797 |
3. | Zajac Adam | 1991 | AQUAP | 0:56.00 | 720 |
4. | Kučík Roman | 1981 | DuBB | 0:56.01 | 720 |
5. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 0:56.54 | 700 |
6. | Rusnák Mário | 1992 | KuPi | 0:56.86 | 722 |
7. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:57.19 | 676 |
8. | Macho Jakub | 1992 | ViB | 0:57.81 | 655 |
9. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:57.96 | 650 |
10. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 0:57.97 | 649 |
11. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 0:58.20 | 642 |
12. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:58.60 | 629 |
13. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:58.67 | 626 |
14. | Zigo Adam | 1992 | ViB | 0:58.97 | 617 |
15. | Grznár Ľuboš | 1988 | ViB | 0:59.05 | 614 |
100. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:12.10 | 337 |
139. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:24.46 | 210 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Smolenová Denisa | 1989 | OrcaB | 2:15.49 | 797 |
2. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 2:16.07 | 787 |
3. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 2:22.48 | 661 |
4. | Ondrišková Nikola | 1993 | NerŽi | 2:22.53 | 661 |
5. | Farkašová Alexandra | 1992 | ŠKPKo | 2:23.49 | 647 |
6. | Hantáková Nina | 1991 | OrcaB | 2:24.71 | 631 |
7. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:25.08 | 626 |
8. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 2:26.20 | 612 |
9. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 2:27.95 | 591 |
10. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 2:28.49 | 584 |
11. | Dudíková Martina | 1993 | ViB | 2:28.80 | 602 |
12. | Menzerová Anna | 1994 | TozTo | 2:28.93 | 579 |
13. | Tkáčová Viktória | 1992 | SPUPr | 2:31.20 | 574 |
14. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 2:31.82 | 547 |
15. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 2:32.35 | 541 |
51. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 3:10.73 | 275 |
|
1. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 1:57.58 | 850 |
2. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 2:06.50 | 683 |
3. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 2:07.45 | 667 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 0:28.60 | 824 |
2. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 0:29.45 | 755 |
3. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:30.38 | 688 |
4. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:30.67 | 669 |
5. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 0:30.80 | 751 |
6. | Pavlíková Romana | 1993 | NerŽi | 0:30.80 | 660 |
7. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 0:31.22 | 634 |
8. | Štellmachová Karina | 1992 | AQUAP | 0:31.40 | 623 |
9. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 0:31.42 | 0 |
10. | Piatriková Eva | 1993 | DelŽH | 0:31.42 | 621 |
11. | Almanová Nikola | 1994 | VŠKUK | 0:31.54 | 615 |
12. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 0:31.72 | 688 |
13. | Felgerová Katarína | 1993 | KomKo | 0:31.80 | 599 |
14. | Šablicová Anna | 1992 | OrcaB | 0:32.02 | 588 |
15. | Dorúšková Rebeka | 1994 | ŠŠTn | 0:32.03 | 587 |
36. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 0:33.86 | 497 |
89. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:37.42 | 368 |
92. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 0:37.65 | 361 |
|
1. | Lanák Dušan | 1994 | STUTT | 0: 3.87 | 0 |
2. | Nádaský Filip | 1989 | OrcaB | 0:25.17 | 809 |
3. | Križko Ľuboš | 1979 | DuBB | 0:25.23 | 956 |
4. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 0:26.49 | 695 |
5. | Tomaník Martin | 1988 | DuBB | 0:26.92 | 662 |
6. | Vovčko Vladislav | 1989 | ŠKPKo | 0:27.07 | 0 |
7. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:27.09 | 649 |
8. | Machovič Miroslav | 1976 | DuBB | 0:27.27 | 637 |
9. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:27.33 | 633 |
10. | Kubala Jakub | 1993 | TPO | 0:28.07 | 0 |
11. | Medo Martin | 1992 | TozTo | 0:28.12 | 580 |
12. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 0:28.14 | 0 |
13. | Bogár Jozef | 1992 | AQSLe | 0:28.14 | 579 |
14. | Kondel Richard | 1991 | ViB | 0:28.27 | 571 |
15. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 0:28.30 | 570 |
70. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:32.16 | 388 |
87. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:33.91 | 331 |
131. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:37.83 | 238 |
164. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:55.45 | 76 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:32.73 | 0 |
2. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 1:01.31 | 824 |
3. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 1:04.18 | 719 |
4. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 1:05.16 | 749 |
5. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:05.92 | 664 |
6. | Pavlíková Romana | 1993 | NerŽi | 1:06.08 | 659 |
7. | Pavlíková Beáta | 1989 | NerŽi | 1:06.18 | 656 |
8. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 1:06.32 | 652 |
9. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 1:06.96 | 633 |
10. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 1:07.16 | 684 |
11. | Almanová Nikola | 1994 | VŠKUK | 1:07.30 | 624 |
12. | Felgerová Katarína | 1993 | KomKo | 1:07.33 | 623 |
13. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:07.39 | 621 |
14. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 1:07.92 | 606 |
15. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:08.50 | 591 |
84. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:18.97 | 386 |
98. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 1:22.02 | 345 |
104. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 1:23.03 | 362 |
|
1. | Nádaský Filip | 1989 | OrcaB | 0:55.28 | 761 |
2. | Tomaník Martin | 1988 | DuBB | 0:56.60 | 709 |
3. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 0:56.78 | 702 |
4. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:57.12 | 690 |
5. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 0:58.13 | 654 |
6. | Vovčko Vladislav | 1989 | ŠKPKo | 0:59.23 | 619 |
7. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 0:59.77 | 602 |
8. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 1:00.05 | 594 |
9. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 1:00.25 | 588 |
10. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:00.65 | 576 |
11. | Machovič Miroslav | 1976 | DuBB | 1:00.68 | 665 |
12. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 1:00.77 | 573 |
13. | Bogár Jozef | 1992 | AQSLe | 1:00.82 | 571 |
14. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 1:00.86 | 570 |
15. | Siekel Adam | 1990 | ViB | 1:01.03 | 566 |
73. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:09.65 | 380 |
109. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:15.98 | 293 |
129. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:22.45 | 229 |
146. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 2:07.73 | 62 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 2:19.08 | 702 |
2. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 2:21.84 | 717 |
3. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 2:22.27 | 656 |
4. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 2:22.30 | 655 |
5. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 2:24.15 | 631 |
6. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:24.22 | 629 |
7. | Pavlíková Romana | 1993 | NerŽi | 2:24.33 | 628 |
8. | Almanová Nikola | 1994 | VŠKUK | 2:25.72 | 611 |
9. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 2:26.90 | 596 |
10. | Felgerová Katarína | 1993 | KomKo | 2:27.43 | 590 |
11. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 2:27.66 | 587 |
12. | Šablicová Anna | 1992 | OrcaB | 2:28.69 | 575 |
13. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 2:29.53 | 565 |
14. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:30.71 | 552 |
15. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 2:31.46 | 544 |
55. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:46.77 | 407 |
73. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 2:54.33 | 356 |
|
1. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 2:03.81 | 705 |
2. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 2:04.22 | 697 |
3. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 2:08.64 | 628 |
4. | Paulen Rastislav | 1990 | STU | 2:09.45 | 617 |
5. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:10.91 | 596 |
6. | Maitz Miklós | 1992 | KomKo | 2:11.05 | 594 |
7. | Bogár Jozef | 1992 | AQSLe | 2:11.92 | 583 |
8. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:13.43 | 563 |
9. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 2:13.89 | 557 |
10. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:13.94 | 557 |
11. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:14.09 | 555 |
12. | Grznár Ľuboš | 1988 | ViB | 2:14.09 | 555 |
13. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 2:15.23 | 541 |
14. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 2:16.52 | 602 |
15. | Vachan Tomáš | 1986 | KuPi | 2:17.11 | 519 |
55. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:38.66 | 384 |
62. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:47.88 | 283 |
67. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 2:58.29 | 236 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 0:33.07 | 752 |
2. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 0:33.33 | 734 |
3. | Šebíková Karin | 1994 | ŠŠTn | 0:33.42 | 728 |
4. | Trnovcová Aurélia | 1993 | NerŽi | 0:33.82 | 703 |
5. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:34.26 | 676 |
6. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 0:34.53 | 660 |
7. | Dinušová Martina | 1993 | DelKo | 0:34.87 | 641 |
8. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 0:34.89 | 640 |
9. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:35.17 | 625 |
10. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 0:35.36 | 615 |
11. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 0:35.39 | 613 |
12. | Kostelná Gabika | 1993 | PPK | 0:35.49 | 608 |
13. | Jurčíková Karolína | 1994 | AQUAP | 0:35.64 | 601 |
14. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:35.70 | 597 |
15. | Pištová Michaela | 1994 | TPO | 0:35.85 | 590 |
23. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:36.84 | 576 |
38. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 0:38.56 | 474 |
95. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 0:44.50 | 309 |
|
1. | Vácval Daniel | 1992 | ŠŠTn | 0:28.11 | 843 |
2. | Kuchár Matej | 1984 | DuBB | 0:28.22 | 833 |
3. | Kučík Roman | 1981 | DuBB | 0:28.36 | 821 |
4. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 0:28.78 | 786 |
5. | Botík Marek | 1991 | ViB | 0:28.93 | 774 |
6. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:29.14 | 757 |
7. | Dragúň Marián | 1990 | DelKo | 0:29.30 | 744 |
8. | Taliga Dávid | 1991 | STU | 0:29.55 | 726 |
9. | Hlavatý Martin | 1973 | STUTT | 0:30.13 | 685 |
10. | Szabo Stanislav | 1992 | ŠKPKo | 0:30.31 | 672 |
11. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:30.47 | 662 |
12. | Jex Ján | 1993 | ViB | 0:30.48 | 661 |
13. | Medo Martin | 1992 | TozTo | 0:30.52 | 659 |
14. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 0:30.58 | 655 |
15. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:30.60 | 654 |
20. | Czuczor David | 1991 | PkNZ | 0:31.12 | 622 |
75. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:35.95 | 403 |
131. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:39.91 | 295 |
161. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:43.46 | 228 |
178. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:48.08 | 169 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 1:10.68 | 775 |
2. | Šebíková Karin | 1994 | ŠŠTn | 1:11.81 | 739 |
3. | Trnovcová Aurélia | 1993 | NerŽi | 1:12.40 | 721 |
4. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 1:12.57 | 716 |
5. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:14.81 | 654 |
6. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 1:15.35 | 640 |
7. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 1:15.88 | 626 |
8. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 1:16.90 | 601 |
9. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 1:16.90 | 601 |
10. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 1:17.13 | 596 |
11. | Holická Zuzana | 1993 | J&TBa | 1:17.47 | 589 |
12. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:17.49 | 588 |
13. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 1:17.64 | 585 |
14. | Dinušová Martina | 1993 | DelKo | 1:17.67 | 584 |
15. | Jurčíková Karolína | 1994 | AQUAP | 1:17.96 | 577 |
21. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:19.76 | 539 |
73. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 1:31.28 | 384 |
96. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 1:35.05 | 319 |
|
1. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 0:59.86 | 901 |
2. | Vácval Daniel | 1992 | ŠŠTn | 1:00.91 | 855 |
3. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 1:03.96 | 738 |
4. | Dragúň Marián | 1990 | DelKo | 1:04.31 | 726 |
5. | Taliga Dávid | 1991 | STU | 1:05.18 | 698 |
6. | Jex Ján | 1993 | ViB | 1:05.19 | 697 |
7. | Kuchár Matej | 1984 | DuBB | 1:05.26 | 695 |
8. | Botík Marek | 1991 | ViB | 1:05.53 | 687 |
9. | Putala Matúš | 1984 | ViB | 1:05.63 | 683 |
10. | Szabo Stanislav | 1992 | ŠKPKo | 1:05.88 | 676 |
11. | Medo Martin | 1992 | TozTo | 1:06.22 | 666 |
12. | Rusnák Lukáš | 1986 | KuPi | 1:06.33 | 662 |
13. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 1:06.33 | 662 |
14. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 1:06.57 | 655 |
15. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:06.71 | 651 |
21. | Czuczor David | 1991 | PkNZ | 1:08.57 | 600 |
74. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:19.81 | 380 |
80. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:20.30 | 373 |
134. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:30.36 | 262 |
152. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:34.44 | 229 |
169. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 1:44.37 | 170 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 2:34.17 | 741 |
2. | Šebíková Karin | 1994 | ŠŠTn | 2:37.61 | 694 |
3. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 2:41.43 | 646 |
4. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 2:42.09 | 683 |
5. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 2:42.30 | 635 |
6. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 2:42.65 | 631 |
7. | Trnovcová Aurélia | 1993 | NerŽi | 2:43.02 | 627 |
8. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:43.49 | 621 |
9. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 2:44.34 | 611 |
10. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 2:45.24 | 601 |
11. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:46.08 | 592 |
12. | Jurčíková Karolína | 1994 | AQUAP | 2:46.31 | 590 |
13. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 2:47.25 | 581 |
14. | Holická Zuzana | 1993 | J&TBa | 2:50.78 | 545 |
15. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:50.78 | 545 |
|
1. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 2:09.36 | 905 |
2. | Dragúň Marián | 1990 | DelKo | 2:18.29 | 740 |
3. | Jex Ján | 1993 | ViB | 2:21.51 | 691 |
4. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 2:22.35 | 679 |
5. | Putala Matúš | 1984 | ViB | 2:22.76 | 673 |
6. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:23.54 | 662 |
7. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 2:23.99 | 656 |
8. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:24.37 | 651 |
9. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 2:24.45 | 650 |
10. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:25.43 | 637 |
11. | Vácval Daniel | 1992 | ŠŠTn | 2:28.27 | 656 |
12. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:29.47 | 586 |
13. | Taliga Dávid | 1991 | STU | 2:29.90 | 582 |
14. | Krč Henrich | 1991 | STUTT | 2:30.83 | 571 |
15. | Rusnák Lukáš | 1986 | KuPi | 2:31.07 | 620 |
52. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 2:54.40 | 369 |
77. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 3:11.16 | 280 |
81. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 3:13.84 | 269 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 1:02.44 | 876 |
2. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 1:06.01 | 742 |
3. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 1:06.20 | 735 |
4. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:06.94 | 711 |
5. | Pavlíková Beáta | 1989 | NerŽi | 1:07.03 | 708 |
6. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:07.09 | 706 |
7. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 1:07.45 | 695 |
8. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 1:08.46 | 664 |
9. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 1:08.49 | 664 |
10. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 1:08.53 | 662 |
11. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:08.85 | 654 |
12. | Dudíková Martina | 1993 | ViB | 1:09.05 | 647 |
13. | Lászlová Silvia | 1993 | VŠKUK | 1:09.10 | 647 |
14. | Kostelná Gabika | 1993 | PPK | 1:09.30 | 641 |
15. | Felgerová Katarína | 1993 | KomKo | 1:09.30 | 641 |
74. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:18.58 | 439 |
110. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 1:24.08 | 359 |
|
1. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 0:55.89 | 816 |
2. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:56.43 | 792 |
3. | Medo Martin | 1992 | TozTo | 0:59.28 | 684 |
4. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:59.31 | 683 |
5. | Grznár Ľuboš | 1988 | ViB | 0:59.53 | 675 |
6. | Machovič Miroslav | 1976 | DuBB | 0:59.61 | 673 |
7. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:00.00 | 660 |
8. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 1:00.60 | 640 |
9. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 1:00.72 | 636 |
10. | Kondel Richard | 1991 | ViB | 1:00.83 | 633 |
11. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 1:01.02 | 627 |
12. | Jex Ján | 1993 | ViB | 1:01.27 | 619 |
13. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 1:01.30 | 619 |
14. | Vácval Daniel | 1992 | ŠŠTn | 1:01.36 | 616 |
15. | Rusnák Lukáš | 1986 | KuPi | 1:01.45 | 614 |
77. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:09.10 | 431 |
118. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:15.18 | 335 |
126. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:17.32 | 308 |
147. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:22.16 | 256 |
164. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 2:03.71 | 75 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 2:15.19 | 852 |
2. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 2:22.26 | 732 |
3. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 2:22.67 | 725 |
4. | Magulová Dáša | 1990 | J&TBa | 2:23.14 | 718 |
5. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 2:23.66 | 710 |
6. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 2:25.62 | 682 |
7. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 2:25.66 | 681 |
8. | Fábryová Elena | 1993 | STUTT | 2:26.09 | 676 |
9. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:26.37 | 671 |
10. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 2:26.48 | 670 |
11. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 2:27.01 | 663 |
12. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 2:27.28 | 659 |
13. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:27.44 | 657 |
14. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:28.51 | 643 |
15. | Lászlová Silvia | 1993 | VŠKUK | 2:28.80 | 639 |
73. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:47.81 | 446 |
99. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 2:59.67 | 363 |
|
1. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 2:02.62 | 800 |
2. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 2:05.10 | 753 |
3. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 2:07.02 | 720 |
4. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:07.96 | 705 |
5. | Grznár Ľuboš | 1988 | ViB | 2:08.09 | 702 |
6. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 2:09.12 | 686 |
7. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 2:10.13 | 731 |
8. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 2:10.49 | 664 |
9. | Rusnák Mário | 1992 | KuPi | 2:10.62 | 722 |
10. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:10.85 | 659 |
11. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:11.88 | 644 |
12. | Macho Jakub | 1992 | ViB | 2:12.62 | 633 |
13. | Putala Matúš | 1984 | ViB | 2:12.96 | 628 |
14. | Haško Milan | 1985 | ViB | 2:13.03 | 684 |
15. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 2:13.08 | 0 |
99. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:39.13 | 399 |
105. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 2:41.40 | 351 |
130. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:55.07 | 275 |
137. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 3:02.39 | 243 |
144. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 4:26.27 | 78 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 4:53.80 | 768 |
2. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 5:02.72 | 733 |
3. | Tomečková Karin | 1993 | J&TBa | 5:03.48 | 697 |
4. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 5:05.63 | 682 |
5. | Magulová Dáša | 1990 | J&TBa | 5:07.15 | 672 |
6. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 5:09.47 | 657 |
7. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 5:09.70 | 685 |
8. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 5:10.36 | 680 |
9. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 5:16.54 | 614 |
10. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 5:21.29 | 613 |
11. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 5:21.83 | 584 |
12. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 5:23.82 | 573 |
13. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 5:25.86 | 563 |
14. | Tkáčová Viktória | 1992 | SPUPr | 5:25.94 | 588 |
15. | Pavlíková Romana | 1993 | NerŽi | 5:26.24 | 561 |
53. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 6:17.48 | 362 |
|
1. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 4:24.18 | 776 |
2. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 4:32.76 | 706 |
3. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 4:36.80 | 675 |
4. | Zigo Adam | 1992 | ViB | 4:38.82 | 661 |
5. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 4:39.83 | 707 |
6. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 4:41.15 | 644 |
7. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 4:42.02 | 638 |
8. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 4:45.32 | 617 |
9. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 4:51.52 | 578 |
10. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 4:53.02 | 616 |
11. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 4:53.36 | 613 |
12. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 4:58.70 | 537 |
13. | Lederer Lukáš | 1994 | VŠKUK | 4:59.78 | 532 |
14. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 5:04.63 | 506 |
15. | Tóth Richard | 1992 | DŠt | 5:07.89 | 531 |
51. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 6:13.34 | 275 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 0:26.00 | 768 |
2. | Syllabová Miroslava | 1990 | DuBB | 0:26.11 | 758 |
3. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 0:26.22 | 748 |
4. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 0:26.58 | 719 |
5. | Gojakovičová Jovana | 1993 | ŠŠTn | 0:26.69 | 710 |
6. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 0:26.86 | 697 |
7. | Pavlíková Beáta | 1989 | NerŽi | 0:26.91 | 693 |
8. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 0:27.07 | 680 |
9. | Štellmachová Karina | 1992 | AQUAP | 0:27.07 | 680 |
10. | Vargová Markéta | 1993 | TozTo | 0:27.22 | 669 |
11. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 0:27.26 | 666 |
12. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:27.40 | 656 |
13. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:27.45 | 653 |
14. | Tomašovičová Katarína | 1990 | NerŽi | 0:27.50 | 649 |
15. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:27.72 | 634 |
60. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 0:29.55 | 523 |
146. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:33.10 | 372 |
165. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 0:34.35 | 333 |
|
1. | Kučík Roman | 1981 | DuBB | 0:22.05 | 876 |
2. | Navara Michal | 1986 | J&TBa | 0:22.64 | 809 |
3. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 0:23.14 | 758 |
4. | Zajac Adam | 1991 | AQUAP | 0:23.16 | 756 |
5. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:23.21 | 751 |
6. | Kuchár Matej | 1984 | DuBB | 0:23.34 | 738 |
7. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 0:23.74 | 702 |
8. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:23.90 | 688 |
9. | Tomaník Martin | 1988 | DuBB | 0:23.91 | 687 |
10. | Vovčko Vladislav | 1989 | ŠKPKo | 0:23.94 | 685 |
11. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:24.02 | 678 |
12. | Nagy Tomáš | 1991 | OrcaB | 0:24.24 | 660 |
13. | Szabo Stanislav | 1992 | ŠKPKo | 0:24.27 | 657 |
14. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:24.27 | 0 |
15. | Czuczor David | 1991 | PkNZ | 0:24.33 | 652 |
122. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:27.21 | 466 |
178. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:29.02 | 384 |
202. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:29.79 | 355 |
241. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:32.13 | 283 |
287. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:45.54 | 99 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 0:55.41 | 846 |
2. | Syllabová Miroslava | 1990 | DuBB | 0:55.62 | 837 |
3. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 0:56.90 | 828 |
4. | Milly Katarína | 1988 | J&TBa | 0:57.70 | 794 |
5. | Križanová Katarína | 1993 | ViB | 0:58.49 | 720 |
6. | Bániková Tatiana | 1994 | OrcaB | 0:58.75 | 753 |
7. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 0:58.76 | 710 |
8. | Fábryová Elena | 1993 | STUTT | 0:59.45 | 686 |
9. | Smolenová Denisa | 1989 | OrcaB | 0:59.53 | 0 |
10. | Pavlíková Beáta | 1989 | NerŽi | 0:59.55 | 682 |
11. | Štellmachová Karina | 1992 | AQUAP | 0:59.58 | 681 |
12. | Hlavnová Patrícia | 1994 | ŠŠTn | 0:59.64 | 679 |
13. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 0:59.84 | 672 |
14. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 1:00.08 | 664 |
15. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 1:00.21 | 660 |
85. | Ščevlíková Ema | 1994 | PkNZ | 1:07.00 | 479 |
111. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:10.46 | 412 |
155. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 1:15.81 | 331 |
|
1. | Kučík Roman | 1981 | DuBB | 0:49.46 | 828 |
2. | Navara Michal | 1986 | J&TBa | 0:49.75 | 813 |
3. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 0:51.00 | 756 |
4. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 0:51.61 | 729 |
5. | Zajac Adam | 1991 | AQUAP | 0:52.07 | 710 |
6. | Nagy Tomáš | 1991 | OrcaB | 0:52.20 | 705 |
7. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 0:52.40 | 696 |
8. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:52.45 | 695 |
9. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:52.67 | 686 |
10. | Vovčko Vladislav | 1989 | ŠKPKo | 0:52.69 | 685 |
11. | Siekel Adam | 1990 | ViB | 0:53.12 | 668 |
12. | Maitz Miklós | 1992 | KomKo | 0:53.17 | 667 |
13. | Macho Jakub | 1992 | ViB | 0:53.19 | 666 |
14. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 0:53.23 | 664 |
15. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 0:53.34 | 660 |
138. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:01.44 | 463 |
176. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:05.60 | 355 |
200. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:08.39 | 313 |
214. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:10.39 | 287 |
269. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 1:42.66 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 2:00.46 | 848 |
2. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 2:00.93 | 876 |
3. | Syllabová Miroslava | 1990 | DuBB | 2:02.90 | 799 |
4. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 2:07.37 | 717 |
5. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 2:07.44 | 717 |
6. | Fábryová Elena | 1993 | STUTT | 2:07.83 | 710 |
7. | Smolenová Denisa | 1989 | OrcaB | 2:08.49 | 0 |
8. | Hrubiznová Katarína | 1993 | STUTT | 2:09.00 | 691 |
9. | Petríková Veronika | 1993 | J&TBa | 2:10.16 | 673 |
10. | Krchová Kristína | 1994 | TozTo | 2:10.36 | 670 |
11. | Magulová Dáša | 1990 | J&TBa | 2:10.56 | 667 |
12. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:12.33 | 640 |
13. | Dudíková Martina | 1993 | ViB | 2:12.61 | 636 |
14. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 2:13.03 | 630 |
15. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:13.20 | 628 |
103. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:35.73 | 393 |
127. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 2:43.74 | 338 |
|
1. | Petrík Michal | 1996 | PkPr | 0:35.36 | 0 |
2. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 1:51.27 | 781 |
3. | Medo Milan | 1991 | J&TBa | 1:52.74 | 751 |
4. | Nagy Tomáš | 1991 | OrcaB | 1:54.30 | 721 |
5. | Macho Jakub | 1992 | ViB | 1:54.88 | 709 |
6. | Siekel Adam | 1990 | ViB | 1:55.54 | 698 |
7. | Klobučník Tomáš | 1990 | J&TBa | 1:56.60 | 731 |
8. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 1:57.59 | 713 |
9. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 1:57.82 | 709 |
10. | Trudman Norbert | 1990 | OrcaB | 1:57.88 | 657 |
11. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 1:58.13 | 653 |
12. | Navara Michal | 1986 | J&TBa | 1:58.45 | 647 |
13. | Vovčko Vladislav | 1989 | ŠKPKo | 1:58.60 | 645 |
14. | Maitz Miklós | 1992 | KomKo | 1:58.76 | 642 |
15. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 1:58.85 | 640 |
134. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:25.33 | 377 |
169. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:37.67 | 275 |
171. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 2:38.50 | 270 |
209. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 3:33.32 | 111 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 4:14.69 | 835 |
2. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 4:24.08 | 749 |
3. | Listopadová Katarína | 1993 | J&TBa | 4:27.35 | 752 |
4. | Magulová Dáša | 1990 | J&TBa | 4:28.11 | 716 |
5. | Hrubiznová Katarína | 1993 | STUTT | 4:29.05 | 708 |
6. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 4:29.05 | 708 |
7. | Petríková Veronika | 1993 | J&TBa | 4:31.69 | 688 |
8. | Fábryová Elena | 1993 | STUTT | 4:33.27 | 676 |
9. | Krchová Kristína | 1994 | TozTo | 4:35.91 | 657 |
10. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 4:37.68 | 645 |
11. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 4:43.24 | 607 |
12. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 4:44.30 | 601 |
13. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 4:44.42 | 600 |
14. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 4:44.78 | 598 |
15. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 4:46.11 | 589 |
60. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 5:13.78 | 447 |
86. | Hajdúova Viktória | 1992 | PkNZ | 5:43.61 | 340 |
|
1. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 4:00.80 | 740 |
2. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 4:01.36 | 785 |
3. | Macho Jakub | 1992 | ViB | 4:05.55 | 698 |
4. | Nagy Tomáš | 1991 | OrcaB | 4:07.64 | 681 |
5. | Grill Andrej | 1991 | ViB | 4:10.69 | 700 |
6. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 4:13.39 | 635 |
7. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 4:16.63 | 612 |
8. | Vachan Tomáš | 1986 | KuPi | 4:18.61 | 598 |
9. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 4:18.85 | 637 |
10. | Vicen Ondrej | 1993 | STUTT | 4:19.79 | 590 |
11. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 4:19.95 | 629 |
12. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 4:20.82 | 583 |
13. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 4:20.86 | 622 |
14. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 4:21.64 | 577 |
15. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 4:22.01 | 574 |
130. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 5:38.56 | 266 |
141. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 5:52.38 | 236 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 9:00.26 | 753 |
2. | Hrubiznová Katarína | 1993 | STUTT | 9:11.78 | 707 |
3. | Filová Katarína | 1989 | J&TBa | 9:15.91 | 722 |
4. | Poláková Katarína | 1994 | STUTT | 9:17.91 | 683 |
5. | Petríková Veronika | 1993 | J&TBa | 9:29.76 | 642 |
6. | Farkašová Alexandra | 1992 | ŠKPKo | 9:32.94 | 632 |
7. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 9:36.48 | 619 |
8. | Krchová Kristína | 1994 | TozTo | 9:40.30 | 608 |
9. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 9:40.40 | 635 |
10. | Púchla Monika | 1994 | STUTT | 9:41.50 | 631 |
11. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 9:43.30 | 598 |
12. | Mimovičová Zuzana | 1989 | ŠKPKo | 9:44.35 | 622 |
13. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 9:49.00 | 581 |
14. | Gáliková Lenka | 1991 | PkVK | 9:49.44 | 579 |
15. | Poláčková Kristína | 1995 | STUTT | 9:52.52 | 571 |
47. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 10:53.32 | 426 |
|
1. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 8:22.53 | 0 |
2. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 8:29.65 | 762 |
3. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 8:49.66 | 642 |
4. | Vachan Tomáš | 1986 | KuPi | 8:55.74 | 657 |
5. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 8:58.36 | 611 |
6. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 8:59.76 | 606 |
7. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 9:00.87 | 603 |
8. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 9:02.31 | 598 |
9. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 9:04.24 | 591 |
10. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 9:07.14 | 582 |
11. | Sako Juraj | 1996 | ZaSe | 9:08.96 | 576 |
12. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 9:09.13 | 0 |
13. | Hlávek Juraj | 1994 | ZaSe | 9:09.14 | 576 |
14. | Krč Henrich | 1991 | STUTT | 9:11.85 | 567 |
15. | Klinovský Ján | 1995 | KuPi | 9:15.68 | 588 |
64. | Ozorák Miroslav | 1973 | PkNZ | 10:38.71 | 0 |
89. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 11:43.01 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kolníková Veronika | 1990 | KuPi | 17:14.61 | 770 |
2. | Hrubiznová Katarína | 1993 | STUTT | 17:29.37 | 738 |
3. | Farkašová Alexandra | 1992 | ŠKPKo | 18:04.69 | 669 |
|
1. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 15:49.30 | 804 |
2. | Jelenák Pavol | 1992 | TozTo | 16:33.11 | 665 |
3. | Gutyan Peter | 1991 | J&TBa | 16:51.29 | 630 |
4. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 17:08.46 | 632 |
5. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 17:09.04 | 598 |
6. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 17:14.88 | 620 |
7. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 17:15.05 | 588 |
8. | Vachan Tomáš | 1986 | KuPi | 17:23.95 | 573 |
9. | Krč Henrich | 1991 | STUTT | 17:34.70 | 555 |
10. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 17:40.81 | 546 |
11. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 17:41.14 | 546 |
12. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 17:41.74 | 575 |
13. | Orlický Andrej | 1977 | STUTT | 17:47.07 | 536 |
14. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 17:55.57 | 552 |
15. | Julíny Filip | 1996 | KuPi | 17:57.20 | 521 |
46. | Ozorák Miroslav | 1973 | PkNZ | 20:11.85 | 366 |
63. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 22:13.24 | 275 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
kategória juniorská
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:29.12 | 675 |
2. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:29.72 | 635 |
3. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:30.04 | 615 |
4. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 0:30.16 | 630 |
5. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 0:30.22 | 604 |
6. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:30.40 | 593 |
7. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 0:30.77 | 572 |
8. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 0:30.97 | 561 |
9. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 0:31.11 | 553 |
10. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 0:31.28 | 565 |
11. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 0:31.39 | 539 |
12. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 0:31.44 | 537 |
13. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 0:31.47 | 535 |
14. | Limbecková Silvia | 1996 | ViB | 0:31.58 | 529 |
15. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 0:31.61 | 528 |
59. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:39.35 | 283 |
|
1. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:26.02 | 672 |
2. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:26.08 | 715 |
3. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:26.14 | 0 |
4. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 0:26.52 | 634 |
5. | Hriňák Dávid | 1993 | PkBŠ | 0:26.63 | 626 |
6. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 0:26.63 | 626 |
7. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 0:26.80 | 615 |
8. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 0:26.88 | 654 |
9. | Černok Peter | 1993 | STU | 0:26.92 | 607 |
10. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 0:26.96 | 604 |
11. | Babjak Martin | 1995 | CHHu | 0:27.01 | 644 |
12. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:27.14 | 592 |
13. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:27.36 | 577 |
14. | Hlávek Juraj | 1994 | ZaSe | 0:27.47 | 0 |
15. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 0:27.50 | 569 |
45. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:29.54 | 459 |
110. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:34.17 | 297 |
114. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:34.61 | 0 |
142. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:39.64 | 190 |
152. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:53.67 | 77 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:06.06 | 650 |
2. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:06.31 | 615 |
3. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:07.05 | 595 |
|
1. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:57.19 | 676 |
2. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:57.96 | 650 |
3. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 0:58.20 | 642 |
4. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:58.60 | 629 |
5. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:59.05 | 614 |
6. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 0:59.53 | 600 |
7. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 0:59.69 | 625 |
8. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:59.79 | 591 |
9. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 1:00.11 | 582 |
10. | Babjak Martin | 1995 | CHHu | 1:00.33 | 605 |
11. | Púzser Karol | 1996 | OrcaB | 1:00.37 | 604 |
12. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 1:00.45 | 601 |
13. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 1:00.46 | 572 |
14. | Szöcs Oliver | 1994 | VŠKUK | 1:00.94 | 559 |
15. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 1:01.71 | 538 |
66. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:12.10 | 337 |
99. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:24.46 | 210 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:25.08 | 626 |
2. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 2:28.49 | 584 |
3. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 2:32.35 | 541 |
|
1. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:07.88 | 661 |
2. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:12.75 | 591 |
3. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:13.00 | 587 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:30.38 | 688 |
2. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:30.67 | 669 |
3. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 0:31.22 | 634 |
4. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:32.28 | 573 |
5. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:32.38 | 0 |
6. | Reháková Chiara | 1995 | STUTT | 0:32.53 | 560 |
7. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 0:32.61 | 556 |
8. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 0:32.70 | 552 |
9. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 0:32.82 | 546 |
10. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 0:33.03 | 535 |
11. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 0:33.11 | 531 |
12. | Mihaľová Michaela | 1996 | OrcaM | 0:34.12 | 486 |
13. | Papcunová Viktória | 1996 | ŠKPKo | 0:34.21 | 481 |
14. | Hromadová Jana | 1996 | OrcaM | 0:34.25 | 0 |
15. | Poláčková Kristína | 1995 | STUTT | 0:34.42 | 473 |
42. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:37.42 | 368 |
|
1. | Lanák Dušan | 1994 | STUTT | 0: 3.87 | 0 |
2. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 0:26.49 | 695 |
3. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:27.09 | 649 |
4. | Kubala Jakub | 1993 | TPO | 0:28.07 | 0 |
5. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 0:28.30 | 570 |
6. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:28.33 | 568 |
7. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:28.36 | 566 |
8. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 0:28.57 | 553 |
9. | Babjak Martin | 1995 | CHHu | 0:28.72 | 545 |
10. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 0:28.93 | 0 |
11. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 0:28.96 | 532 |
12. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 0:29.09 | 525 |
13. | Pavlík Alfréd | 1993 | NerŽi | 0:29.67 | 494 |
14. | Szöcs Oliver | 1994 | VŠKUK | 0:29.77 | 489 |
15. | Velický Dominik | 1996 | STUTT | 0:29.86 | 485 |
36. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:32.16 | 388 |
51. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:33.91 | 331 |
91. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:37.83 | 238 |
117. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:55.45 | 76 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:32.73 | 0 |
2. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:05.92 | 664 |
3. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:07.39 | 621 |
4. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:08.50 | 591 |
5. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 1:08.68 | 587 |
6. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 1:09.23 | 573 |
7. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:09.43 | 568 |
8. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 1:10.82 | 535 |
9. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 1:11.23 | 526 |
10. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 1:11.37 | 523 |
11. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 1:12.54 | 498 |
12. | Lenčéšová Eliška | 1996 | ŠGSPU | 1:12.79 | 493 |
13. | Hromadová Jana | 1996 | OrcaM | 1:13.05 | 488 |
14. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 1:13.47 | 479 |
15. | Reháková Chiara | 1995 | STUTT | 1:13.52 | 478 |
41. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:18.97 | 386 |
|
1. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 0:56.78 | 702 |
2. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:57.12 | 690 |
3. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 1:00.25 | 588 |
4. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:00.65 | 576 |
5. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 1:00.77 | 573 |
6. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 1:00.86 | 570 |
7. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 1:01.13 | 563 |
8. | Kubala Jakub | 1993 | TPO | 1:01.54 | 552 |
9. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 1:02.05 | 538 |
10. | Pavlík Alfréd | 1993 | NerŽi | 1:03.22 | 509 |
11. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 1:03.34 | 506 |
12. | Púzser Karol | 1996 | OrcaB | 1:03.56 | 500 |
13. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 1:03.85 | 0 |
14. | Velický Dominik | 1996 | STUTT | 1:03.88 | 493 |
15. | Szöcs Oliver | 1994 | VŠKUK | 1:04.05 | 489 |
42. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:09.65 | 380 |
75. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:15.98 | 293 |
93. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:22.45 | 229 |
109. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 2:07.73 | 62 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 2:22.27 | 656 |
2. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:24.22 | 629 |
3. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 2:26.90 | 596 |
4. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:30.71 | 552 |
5. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 2:31.46 | 544 |
6. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 2:32.03 | 538 |
7. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 2:32.55 | 532 |
8. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 2:33.67 | 521 |
9. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 2:34.97 | 508 |
10. | Poláčková Kristína | 1995 | STUTT | 2:35.31 | 504 |
11. | Masárová Sandra | 1996 | STUTT | 2:36.07 | 497 |
12. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 2:36.43 | 534 |
13. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 2:36.46 | 493 |
14. | Plešová Natália | 1996 | ZaSe | 2:37.85 | 480 |
15. | Múčková Denisa | 1996 | ViB | 2:38.50 | 474 |
27. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:46.77 | 407 |
|
1. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 2:03.81 | 705 |
2. | Fakla Martin | 1993 | ViB | 2:04.22 | 697 |
3. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 2:08.64 | 628 |
4. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:10.91 | 596 |
5. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:13.43 | 563 |
6. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 2:13.89 | 557 |
7. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:13.94 | 557 |
8. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:14.09 | 555 |
9. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 2:15.23 | 541 |
10. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 2:16.52 | 602 |
11. | Velický Dominik | 1996 | STUTT | 2:17.73 | 512 |
12. | Csoglei Marek | 1996 | SPK | 2:19.19 | 496 |
13. | Pavlík Alfréd | 1993 | NerŽi | 2:20.12 | 486 |
14. | Lanák Dušan | 1994 | STUTT | 2:20.31 | 484 |
15. | Púzser Karol | 1996 | OrcaB | 2:20.32 | 484 |
42. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:38.66 | 384 |
49. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:47.88 | 283 |
54. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 2:58.29 | 236 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:34.26 | 676 |
2. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 0:34.53 | 660 |
3. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 0:34.89 | 640 |
4. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:35.17 | 625 |
5. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:35.70 | 597 |
6. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 0:36.29 | 568 |
7. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 0:36.57 | 556 |
8. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 0:36.76 | 547 |
9. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:36.84 | 576 |
10. | Federičová Emma | 1996 | NerŽi | 0:37.42 | 519 |
11. | Havašová Lucia | 1996 | KPSNV | 0:37.48 | 516 |
12. | Foltánová Michaela | 1995 | ŠŠTn | 0:37.55 | 514 |
13. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 0:37.69 | 508 |
14. | Somogyiová Alexandra | 1996 | AQUAP | 0:38.14 | 490 |
15. | Lenčéšová Eliška | 1996 | ŠGSPU | 0:38.29 | 484 |
|
1. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:30.47 | 662 |
2. | Jex Ján | 1993 | ViB | 0:30.48 | 661 |
3. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 0:30.58 | 655 |
4. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:30.60 | 654 |
5. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 0:31.02 | 628 |
6. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 0:31.31 | 610 |
7. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 0:31.37 | 607 |
8. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:31.38 | 0 |
9. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 0:31.53 | 597 |
10. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:32.26 | 558 |
11. | Fritz Samuel | 1995 | VŠKUK | 0:32.60 | 541 |
12. | Ščepánek Marián | 1995 | OrcaB | 0:32.67 | 537 |
13. | Brunovský Simon | 1993 | VŠKUK | 0:32.89 | 527 |
14. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 0:33.00 | 573 |
15. | Rejduga Peter | 1994 | VŠKUK | 0:33.06 | 571 |
47. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:35.95 | 403 |
94. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:39.91 | 295 |
121. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:43.46 | 228 |
129. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:48.08 | 169 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:14.81 | 654 |
2. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 1:15.35 | 640 |
3. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 1:16.90 | 601 |
4. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 1:16.90 | 601 |
5. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:17.49 | 588 |
6. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 1:17.64 | 585 |
7. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:18.18 | 572 |
8. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:19.76 | 539 |
9. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 1:19.95 | 535 |
10. | Federičová Emma | 1996 | NerŽi | 1:20.99 | 515 |
11. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:21.17 | 512 |
12. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 1:21.33 | 508 |
13. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 1:21.63 | 503 |
14. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 1:21.66 | 503 |
15. | Havašová Lucia | 1996 | KPSNV | 1:21.75 | 501 |
|
1. | Jex Ján | 1993 | ViB | 1:05.19 | 697 |
2. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 1:06.33 | 662 |
3. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 1:06.57 | 655 |
4. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:06.71 | 651 |
5. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 1:07.67 | 624 |
6. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 1:08.17 | 610 |
7. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 1:08.26 | 608 |
8. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 1:09.52 | 575 |
9. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 1:09.55 | 0 |
10. | Lederer Lukáš | 1994 | VŠKUK | 1:10.37 | 555 |
11. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 1:10.97 | 541 |
12. | Rejduga Peter | 1994 | OrcaB | 1:11.37 | 531 |
13. | Ščepánek Marián | 1995 | OrcaB | 1:11.80 | 522 |
14. | Brunovský Simon | 1993 | VŠKUK | 1:11.88 | 520 |
15. | Fritz Samuel | 1995 | VŠKUK | 1:11.92 | 520 |
45. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:19.81 | 380 |
50. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:20.30 | 373 |
97. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:30.36 | 262 |
112. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:34.44 | 229 |
122. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 1:44.37 | 170 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 2:42.30 | 635 |
2. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 2:42.65 | 631 |
3. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:43.49 | 621 |
4. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 2:45.24 | 601 |
5. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:46.08 | 592 |
6. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 2:47.25 | 581 |
7. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:50.78 | 545 |
8. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:53.64 | 518 |
9. | Federičová Emma | 1996 | NerŽi | 2:53.86 | 517 |
10. | Poljaková Hana | 1996 | PkRS | 2:54.12 | 514 |
11. | Havašová Lucia | 1996 | KPSNV | 2:55.59 | 502 |
12. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 2:58.98 | 507 |
13. | Masárová Sandra | 1996 | STUTT | 2:59.58 | 468 |
14. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 3:01.28 | 456 |
15. | Švajlenová Terézia | 1995 | TozTo | 3:01.41 | 455 |
|
1. | Jex Ján | 1993 | ViB | 2:21.51 | 691 |
2. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:23.54 | 662 |
3. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:24.37 | 651 |
4. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 2:24.45 | 650 |
5. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:25.43 | 637 |
6. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:29.47 | 586 |
7. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 2:32.57 | 552 |
8. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 2:33.12 | 545 |
9. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 2:33.25 | 593 |
10. | Lederer Lukáš | 1994 | VŠKUK | 2:33.97 | 537 |
11. | Rejduga Peter | 1994 | OrcaB | 2:36.21 | 514 |
12. | Fritz Samuel | 1995 | VŠKUK | 2:36.59 | 510 |
13. | Brunovský Simon | 1993 | VŠKUK | 2:38.10 | 496 |
14. | Ščepánek Marián | 1995 | OrcaB | 2:38.50 | 492 |
15. | Štofan Jozef | 1996 | KPSNV | 2:38.81 | 489 |
37. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 2:54.40 | 369 |
61. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 3:11.16 | 280 |
65. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 3:13.84 | 269 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:06.94 | 711 |
2. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:07.09 | 706 |
3. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 1:08.49 | 664 |
4. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:08.85 | 654 |
5. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:09.33 | 640 |
6. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 1:09.57 | 634 |
7. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 1:09.75 | 629 |
8. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 1:10.66 | 604 |
9. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 1:11.18 | 591 |
10. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 1:11.32 | 588 |
11. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 1:11.46 | 585 |
12. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 1:11.61 | 580 |
13. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 1:12.29 | 565 |
14. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 1:12.57 | 558 |
15. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 1:13.30 | 541 |
35. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:18.58 | 439 |
|
1. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:59.31 | 683 |
2. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 1:00.00 | 660 |
3. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 1:00.60 | 640 |
4. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 1:01.02 | 627 |
5. | Jex Ján | 1993 | ViB | 1:01.27 | 619 |
6. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 1:01.30 | 619 |
7. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 1:01.92 | 600 |
8. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 1:02.44 | 585 |
9. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 1:02.55 | 582 |
10. | Vicen Ondrej | 1993 | STUTT | 1:03.49 | 557 |
11. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 1:03.72 | 551 |
12. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 1:03.88 | 546 |
13. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 1:04.08 | 541 |
14. | Szöcs Oliver | 1994 | VŠKUK | 1:04.10 | 541 |
15. | Pavlík Alfréd | 1993 | NerŽi | 1:04.25 | 537 |
44. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:09.10 | 431 |
82. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:15.18 | 335 |
89. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:17.32 | 308 |
110. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:22.16 | 256 |
127. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 2:03.71 | 75 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:26.37 | 671 |
2. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 2:26.48 | 670 |
3. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:27.44 | 657 |
4. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:28.51 | 643 |
5. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 2:29.72 | 628 |
6. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 2:31.42 | 607 |
7. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 2:31.57 | 604 |
8. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 2:32.78 | 591 |
9. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 2:33.46 | 582 |
10. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 2:33.73 | 579 |
11. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 2:34.43 | 572 |
12. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 2:34.72 | 569 |
13. | Rizmanová Rebeka | 1995 | PkMa | 2:36.62 | 571 |
14. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 2:37.32 | 541 |
15. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 2:37.91 | 535 |
31. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:47.81 | 446 |
|
1. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 2:07.96 | 705 |
2. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 2:10.49 | 664 |
3. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:10.85 | 659 |
4. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 2:11.88 | 644 |
5. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 2:13.08 | 0 |
6. | Jex Ján | 1993 | ViB | 2:14.71 | 603 |
7. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:15.08 | 599 |
8. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 2:15.86 | 589 |
9. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 2:16.44 | 581 |
10. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 2:16.77 | 577 |
11. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 2:17.49 | 568 |
12. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 2:17.97 | 562 |
13. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 2:18.10 | 611 |
14. | Fázik Pavol | 1995 | OrcaB | 2:18.48 | 555 |
15. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 2:18.55 | 555 |
72. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:39.13 | 399 |
78. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 2:41.40 | 351 |
97. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:55.07 | 275 |
104. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 3:02.39 | 243 |
111. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 4:26.27 | 78 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 5:09.47 | 657 |
2. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 5:16.54 | 614 |
3. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 5:21.29 | 613 |
|
1. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 4:36.80 | 675 |
2. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 4:41.15 | 644 |
3. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 4:42.02 | 638 |
4. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 4:45.32 | 617 |
5. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 4:51.52 | 578 |
6. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 4:53.02 | 616 |
7. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 4:58.70 | 537 |
8. | Lederer Lukáš | 1994 | VŠKUK | 4:59.78 | 532 |
9. | Šedivý Kristián-juraj | 1995 | ŠŠTn | 5:04.63 | 506 |
10. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 5:09.22 | 484 |
11. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 5:09.56 | 482 |
12. | Hrycko Ján | 1996 | OrcaB | 5:12.99 | 467 |
13. | Aschengeschvantner Roman | 1996 | TozTo | 5:15.27 | 457 |
14. | Hlávek Juraj | 1994 | ZaSe | 5:16.27 | 452 |
15. | Dzurec Michal | 1993 | MaPu | 5:16.71 | 450 |
42. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 6:13.34 | 275 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 0:27.40 | 656 |
2. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 0:27.45 | 653 |
3. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 0:27.72 | 634 |
4. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 0:27.80 | 0 |
5. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 0:27.94 | 619 |
6. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 0:28.15 | 605 |
7. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 0:28.34 | 623 |
8. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 0:28.44 | 0 |
9. | Krupaničová Alexandra | 1995 | ŠKPKo | 0:28.58 | 578 |
10. | Reháková Chiara | 1995 | STUTT | 0:28.58 | 578 |
11. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 0:28.70 | 571 |
12. | Mészárosová Ema | 1996 | AtLev | 0:28.80 | 565 |
13. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 0:28.99 | 554 |
14. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 0:29.03 | 0 |
15. | Vetešková Viktória | 1996 | MaPu | 0:29.11 | 547 |
70. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 0:33.10 | 372 |
|
1. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 0:23.14 | 758 |
2. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:23.90 | 688 |
3. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:24.02 | 678 |
4. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:24.27 | 0 |
5. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:24.61 | 630 |
6. | Babjak Martin | 1995 | CHHu | 0:24.72 | 622 |
7. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 0:24.80 | 616 |
8. | Kubala Jakub | 1993 | TPO | 0:24.88 | 0 |
9. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 0:24.90 | 608 |
10. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 0:24.92 | 607 |
11. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 0:24.93 | 606 |
12. | Dzurec Michal | 1993 | MaPu | 0:25.09 | 595 |
13. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:25.10 | 594 |
14. | Páleník Dominik | 1995 | STUTT | 0:25.32 | 579 |
15. | Teplan Marián | 1995 | KPSNV | 0:25.57 | 561 |
63. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 0:27.21 | 466 |
109. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 0:29.02 | 384 |
127. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 0:29.79 | 355 |
158. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 0:32.13 | 283 |
183. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 0:45.54 | 99 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 1:00.21 | 660 |
2. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 1:00.31 | 657 |
3. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 1:00.54 | 649 |
4. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 1:00.80 | 641 |
5. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 1:01.29 | 626 |
6. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 1:01.70 | 613 |
7. | Lenčéšová Eliška | 1996 | ŠGSPU | 1:02.18 | 599 |
8. | Dvončová Kristína | 1996 | NerŽi | 1:02.28 | 596 |
9. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 1:02.39 | 593 |
10. | Zahradníková Janka | 1995 | NerŽi | 1:02.52 | 589 |
11. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 1:02.54 | 589 |
12. | Reháková Chiara | 1995 | STUTT | 1:02.58 | 587 |
13. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 1:02.79 | 582 |
14. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 1:03.12 | 572 |
15. | Kaffková Katarína | 1995 | PPK | 1:03.28 | 568 |
50. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 1:10.46 | 412 |
|
1. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 0:52.45 | 695 |
2. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 0:52.67 | 686 |
3. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 0:53.23 | 664 |
4. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 0:53.71 | 647 |
5. | Cebák Milan | 1995 | MPKPD | 0:53.92 | 639 |
6. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 0:54.15 | 631 |
7. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 0:54.28 | 627 |
8. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 0:54.73 | 611 |
9. | Vicen Ondrej | 1993 | STUTT | 0:54.95 | 604 |
10. | Dzurec Michal | 1993 | MaPu | 0:55.13 | 598 |
11. | Tomašovič Kamil | 1993 | NerŽi | 0:55.20 | 596 |
12. | Babjak Martin | 1995 | CHHu | 0:55.49 | 587 |
13. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 0:55.60 | 625 |
14. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 0:55.70 | 579 |
15. | Páleník Dominik | 1995 | STUTT | 0:55.84 | 576 |
79. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 1:01.44 | 463 |
114. | Banyár Adam | 1996 | PkNZ | 1:05.60 | 355 |
134. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 1:08.39 | 313 |
145. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 1:10.39 | 287 |
180. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 1:42.66 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 2:12.33 | 640 |
2. | Polomčáková Rebeka | 1996 | AtLev | 2:13.03 | 630 |
3. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 2:13.20 | 628 |
4. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 2:13.61 | 621 |
5. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 2:13.96 | 617 |
6. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 2:14.01 | 616 |
7. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 2:15.33 | 599 |
8. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 2:15.78 | 593 |
9. | Szalaiová Bianca | 1995 | OrcaB | 2:16.23 | 613 |
10. | Čepelová Lucia | 1996 | NerŽi | 2:18.08 | 563 |
11. | Lenčéšová Eliška | 1996 | ŠGSPU | 2:18.65 | 557 |
12. | Reháková Chiara | 1995 | STUTT | 2:18.72 | 556 |
13. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 2:19.01 | 552 |
14. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 2:19.47 | 547 |
15. | Masárová Sandra | 1996 | STUTT | 2:19.76 | 543 |
44. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 2:35.73 | 393 |
|
1. | Petrík Michal | 1996 | PkPr | 0:35.36 | 0 |
2. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 1:57.59 | 713 |
3. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 1:58.13 | 653 |
4. | Stanko Marek | 1993 | KPSNV | 1:58.85 | 640 |
5. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 1:59.48 | 631 |
6. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 2:00.00 | 623 |
7. | Vicen Ondrej | 1993 | STUTT | 2:00.18 | 620 |
8. | Aschengeschvantner Miro | 1994 | TozTo | 2:01.00 | 607 |
9. | Lenčéš Denis | 1993 | ŠGSPU | 2:01.25 | 604 |
10. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 2:01.46 | 600 |
11. | Klinovský Ján | 1995 | KuPi | 2:01.68 | 643 |
12. | Viola Tibor | 1994 | ViB | 2:01.72 | 596 |
13. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 2:03.27 | 0 |
14. | Čmeľ Miroslav | 1993 | ŠKPKo | 2:03.35 | 573 |
15. | Velický Dominik | 1996 | STUTT | 2:03.55 | 571 |
92. | Pšenák Patrik | 1995 | PkNZ | 2:25.33 | 377 |
123. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 2:37.67 | 275 |
125. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 2:38.50 | 270 |
153. | Kemény Viktor | 1995 | PkNZ | 3:33.32 | 111 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 4:37.68 | 645 |
2. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 4:43.24 | 607 |
3. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 4:44.30 | 601 |
4. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 4:44.78 | 598 |
5. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 4:46.11 | 589 |
6. | Jakubíková Zuzana | 1996 | NerŽi | 4:49.18 | 571 |
7. | Poláčková Kristína | 1995 | STUTT | 4:49.81 | 567 |
8. | Lenčéšová Eliška | 1996 | ŠGSPU | 4:49.97 | 566 |
9. | Švajlenová Terézia | 1995 | TozTo | 4:51.90 | 555 |
10. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 4:52.15 | 553 |
11. | Kordošová Zuzana | 1995 | VŠKUK | 4:52.31 | 553 |
12. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 4:52.43 | 552 |
13. | Masárová Sandra | 1996 | STUTT | 4:54.46 | 541 |
14. | Čepelová Lucia | 1996 | NerŽi | 4:54.61 | 539 |
15. | Gašparová Michaela | 1996 | MaPu | 4:55.79 | 533 |
31. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 5:13.78 | 447 |
|
1. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 4:01.36 | 785 |
2. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 4:13.39 | 635 |
3. | Stráňavský Filip | 1993 | TPO | 4:16.63 | 612 |
4. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 4:18.85 | 637 |
5. | Vicen Ondrej | 1993 | STUTT | 4:19.79 | 590 |
6. | Strieborný Adam | 1994 | ViB | 4:19.95 | 629 |
7. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 4:20.82 | 583 |
8. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 4:20.86 | 622 |
9. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 4:21.64 | 577 |
10. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 4:22.01 | 574 |
11. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 4:22.08 | 574 |
12. | Molnár Peter | 1995 | J&TBa | 4:24.85 | 557 |
13. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 4:26.33 | 0 |
14. | Lukáč Urban | 1995 | ŠKPKo | 4:26.78 | 582 |
15. | Broček František | 1996 | OrcaB | 4:27.59 | 540 |
99. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 5:38.56 | 266 |
110. | Kalina Martin | 1996 | PkNZ | 5:52.38 | 236 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tenkelová Denisa | 1995 | PkBŠ | 9:36.48 | 619 |
2. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 9:40.40 | 635 |
3. | Hollá Patrícia | 1996 | AQSLe | 9:43.30 | 598 |
4. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 9:49.00 | 581 |
5. | Poláčková Kristína | 1995 | STUTT | 9:52.52 | 571 |
6. | Švajlenová Terézia | 1995 | TozTo | 9:57.39 | 557 |
7. | Masárová Sandra | 1996 | STUTT | 10:06.09 | 533 |
8. | Hollá Katarína | 1995 | PPK | 10:07.20 | 531 |
9. | Čepelová Lucia | 1996 | NerŽi | 10:07.40 | 530 |
10. | Maruniaková Monika | 1996 | PkBŠ | 10:13.08 | 515 |
11. | Miklóšová Ivona | 1996 | AtLev | 10:14.19 | 513 |
12. | Valisková Lucia | 1995 | ŠKPKo | 10:21.26 | 495 |
13. | Ledererová Lucia | 1995 | VŠKUK | 10:21.57 | 495 |
14. | Malíková Agáta | 1995 | PPK | 10:22.76 | 492 |
15. | Chodáková Michaela | 1995 | OrcaB | 10:26.69 | 483 |
24. | Gerzonová Ulrika | 1995 | PkNZ | 10:53.32 | 426 |
|
1. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 8:22.53 | 0 |
2. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 8:49.66 | 642 |
3. | Klátik Juraj | 1995 | STUTT | 8:58.36 | 611 |
4. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 8:59.76 | 606 |
5. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 9:00.87 | 603 |
6. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 9:02.31 | 598 |
7. | Tomáš Jakub | 1994 | ŠKPKo | 9:04.24 | 591 |
8. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 9:07.14 | 582 |
9. | Sako Juraj | 1996 | ZaSe | 9:08.96 | 576 |
10. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 9:09.13 | 0 |
11. | Hlávek Juraj | 1994 | ZaSe | 9:09.14 | 576 |
12. | Klinovský Ján | 1995 | KuPi | 9:15.68 | 588 |
13. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 9:16.52 | 0 |
14. | Púzser Karol | 1996 | OrcaB | 9:24.12 | 531 |
15. | Broček František | 1996 | OrcaB | 9:24.27 | 0 |
74. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 11:43.01 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Križanová Barbora | 1996 | STUTT | 18:34.86 | 616 |
2. | Košíková Mária | 1995 | TozTo | 18:51.64 | 588 |
3. | Ulbrichtová Katarína | 1995 | OrcaB | 18:53.64 | 586 |
|
1. | Nagy Richard | 1993 | J&TBa | 15:49.30 | 804 |
2. | Tóth Nikolaj | 1996 | KuPi | 17:08.46 | 632 |
3. | Mihalka Denis | 1996 | ZaSe | 17:09.04 | 598 |
4. | Polakovič Dávid | 1995 | STUTT | 17:14.88 | 620 |
5. | Tomaškovič Alan | 1993 | ViB | 17:15.05 | 588 |
6. | Holický Tibor | 1995 | J&TBa | 17:40.81 | 546 |
7. | Karaba Denis | 1995 | TozTo | 17:41.14 | 546 |
8. | Funtik Miroslav | 1995 | TPO | 17:41.74 | 575 |
9. | Kubický Rostislav | 1994 | MaPu | 17:55.57 | 552 |
10. | Julíny Filip | 1996 | KuPi | 17:57.20 | 521 |
11. | Broček František | 1996 | OrcaB | 17:58.93 | 519 |
12. | Adamský Marian | 1994 | PkBŠ | 18:12.58 | 499 |
13. | Sako Juraj | 1996 | ZaSe | 18:13.69 | 498 |
14. | Hrycko Ján | 1996 | OrcaB | 18:17.12 | 494 |
15. | Valášek Peter | 1993 | ZaSe | 18:19.98 | 489 |
51. | Ozorák Martin | 1996 | PkNZ | 22:13.24 | 275 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
rok narodenia 1997
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 0:31.43 | 557 |
2. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 0:31.63 | 527 |
3. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 0:31.98 | 529 |
4. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 0:32.00 | 527 |
5. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 0:32.22 | 499 |
6. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 0:33.07 | 478 |
7. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 0:33.19 | 456 |
8. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 0:33.24 | 454 |
9. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 0:33.52 | 442 |
10. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 0:33.83 | 447 |
11. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 0:33.96 | 425 |
12. | Štajerová Alžbeta | 1997 | MPKDK | 0:34.06 | 422 |
13. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 0:34.13 | 420 |
14. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 0:34.48 | 407 |
15. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 0:34.53 | 405 |
|
1. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 0:29.66 | 487 |
2. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 0:29.67 | 453 |
3. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 0:30.77 | 406 |
4. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 0:30.83 | 403 |
5. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 0:30.87 | 402 |
6. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 0:30.97 | 398 |
7. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 0:31.14 | 392 |
8. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 0:31.30 | 386 |
9. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 0:31.37 | 411 |
10. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 0:31.56 | 377 |
11. | Longauer Jakub | 1997 | PkBŠ | 0:31.83 | 367 |
12. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 0:32.10 | 357 |
13. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 0:32.26 | 0 |
14. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 0:32.71 | 338 |
15. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 0:33.11 | 350 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 1:07.30 | 614 |
2. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 1:09.55 | 533 |
3. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 1:09.78 | 551 |
4. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 1:12.26 | 476 |
5. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 1:13.61 | 450 |
6. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 1:13.80 | 466 |
7. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 1:15.42 | 418 |
8. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 1:15.86 | 411 |
9. | Sabovčíková Paula | 1997 | CHHu | 1:16.94 | 394 |
10. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 1:17.49 | 386 |
11. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 1:18.25 | 375 |
12. | Strempeková Klaudia | 1997 | TozTo | 1:18.32 | 374 |
13. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 1:20.02 | 350 |
14. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 1:20.16 | 348 |
15. | Barabasová Simona | 1997 | KPSNV | 1:21.47 | 331 |
17. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 1:23.08 | 313 |
|
1. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 0:28.16 | 0 |
2. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 1:08.80 | 388 |
3. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 1:09.32 | 380 |
4. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 1:09.50 | 376 |
5. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 1:11.06 | 353 |
6. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 1:11.95 | 340 |
7. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 1:12.92 | 326 |
8. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 1:13.78 | 315 |
9. | Škumanič Štefan | 1997 | ŠKPKo | 1:13.97 | 313 |
10. | Longauer Jakub | 1997 | PkBŠ | 1:14.30 | 308 |
11. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 1:14.33 | 308 |
12. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 1:14.98 | 300 |
13. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 1:15.02 | 315 |
14. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 1:15.22 | 297 |
15. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 1:15.58 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 2:28.21 | 587 |
2. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 2:33.45 | 529 |
3. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 2:36.10 | 502 |
|
1. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 2:34.42 | 375 |
2. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 2:36.55 | 360 |
3. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 2:43.82 | 314 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 0:31.29 | 630 |
2. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 0:32.47 | 564 |
3. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 0:32.62 | 555 |
4. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 0:33.32 | 0 |
5. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 0:33.70 | 504 |
6. | Štajerová Alžbeta | 1997 | MPKDK | 0:34.30 | 478 |
7. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 0:34.74 | 460 |
8. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 0:35.36 | 496 |
9. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 0:35.60 | 428 |
10. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 0:35.77 | 422 |
11. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 0:35.85 | 419 |
12. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 0:36.05 | 411 |
13. | Lukáčová Timea | 1997 | DelŽH | 0:36.40 | 400 |
14. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 0:36.93 | 383 |
15. | Dudusová Kristína | 1997 | NerŽi | 0:36.99 | 381 |
|
1. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 0:31.98 | 395 |
2. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 0:32.18 | 387 |
3. | Hromník Jozef | 1997 | PkPk | 0:32.20 | 0 |
4. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 0:32.26 | 384 |
5. | Múčka Matej | 1997 | ŠŠTn | 0:32.62 | 443 |
6. | Mišík Adam | 1997 | SPK | 0:32.66 | 371 |
7. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 0:32.92 | 362 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 0:32.99 | 360 |
9. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 0:33.10 | 0 |
10. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 0:33.54 | 342 |
11. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 0:34.04 | 0 |
12. | Kovacs Viliam | 1997 | ŠŠTn | 0:34.68 | 309 |
13. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 0:34.70 | 0 |
14. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 0:34.71 | 0 |
15. | Peder Luboš | 1997 | OrcaB | 0:34.92 | 303 |
16. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 0:34.97 | 302 |
17. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 0:34.99 | 301 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 1:07.08 | 630 |
2. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 1:08.86 | 582 |
3. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 1:10.01 | 554 |
4. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 1:12.70 | 495 |
5. | Štajerová Alžbeta | 1997 | MPKDK | 1:14.44 | 461 |
6. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 1:14.46 | 460 |
7. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 1:14.56 | 459 |
8. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 1:14.61 | 458 |
9. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 1:14.86 | 453 |
10. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 1:15.21 | 446 |
11. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 1:16.29 | 428 |
12. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 1:16.78 | 420 |
13. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 1:17.69 | 442 |
14. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 1:17.73 | 405 |
15. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 1:18.27 | 396 |
|
1. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 1:07.84 | 412 |
2. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 1:08.87 | 394 |
3. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 1:09.28 | 386 |
4. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 1:10.19 | 371 |
5. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 1:10.30 | 370 |
6. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 1:10.52 | 367 |
7. | Múčka Matej | 1997 | ŠŠTn | 1:10.96 | 416 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 1:11.13 | 357 |
9. | Mišík Adam | 1997 | SPK | 1:11.30 | 354 |
10. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 1:11.80 | 347 |
11. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 1:12.89 | 331 |
12. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 1:13.77 | 320 |
13. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 1:14.29 | 314 |
14. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 1:14.31 | 313 |
15. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 1:15.01 | 305 |
25. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 1:17.93 | 272 |
33. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 1:19.76 | 253 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 2:25.60 | 663 |
2. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 2:32.16 | 536 |
3. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 2:33.93 | 518 |
4. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 2:35.43 | 503 |
5. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 2:35.58 | 502 |
6. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 2:37.70 | 521 |
7. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 2:38.11 | 478 |
8. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 2:41.00 | 452 |
9. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 2:41.42 | 449 |
10. | Štajerová Alžbeta | 1997 | MPKDK | 2:43.09 | 435 |
11. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 2:44.70 | 422 |
12. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 2:47.51 | 402 |
13. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 2:48.30 | 429 |
14. | Sabovčíková Paula | 1997 | CHHu | 2:48.77 | 393 |
15. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 2:49.76 | 386 |
|
1. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 2:30.48 | 393 |
2. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 2:30.75 | 390 |
3. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 2:31.56 | 384 |
4. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 2:31.89 | 437 |
5. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 2:33.39 | 371 |
6. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 2:35.25 | 357 |
7. | Mišík Adam | 1997 | SPK | 2:35.59 | 355 |
8. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 2:37.15 | 345 |
9. | Múčka Matej | 1997 | ŠŠTn | 2:37.80 | 340 |
10. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 2:38.30 | 337 |
11. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 2:40.11 | 373 |
12. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 2:40.86 | 321 |
13. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 2:41.12 | 320 |
14. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 2:42.32 | 312 |
15. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 2:42.36 | 312 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 0:35.10 | 629 |
2. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 0:36.30 | 568 |
3. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 0:36.47 | 560 |
4. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 0:37.21 | 559 |
5. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 0:37.61 | 542 |
6. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 0:39.26 | 449 |
7. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 0:39.30 | 448 |
8. | Michalková Katarína | 1997 | DelŽH | 0:39.92 | 427 |
9. | Barabasová Simona | 1997 | KPSNV | 0:40.02 | 424 |
10. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 0:40.05 | 423 |
11. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 0:40.37 | 413 |
12. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 0:40.41 | 412 |
13. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 0:40.77 | 401 |
14. | Tóthová Iveta | 1997 | OrcaM | 0:41.13 | 391 |
15. | Zavacká Andrea | 1997 | AQUAP | 0:41.35 | 385 |
33. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 0:45.52 | 288 |
|
1. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 0:34.95 | 438 |
2. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 0:35.02 | 0 |
3. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 0:35.16 | 431 |
4. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 0:35.27 | 427 |
5. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 0:35.42 | 422 |
6. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 0:35.45 | 420 |
7. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 0:35.67 | 412 |
8. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 0:35.71 | 411 |
9. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 0:35.84 | 407 |
10. | Hanuščin Daniel | 1997 | KPSNV | 0:36.43 | 388 |
11. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 0:36.80 | 376 |
12. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 0:36.96 | 371 |
13. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 0:37.28 | 362 |
14. | Košecký Filip | 1997 | TozTo | 0:37.92 | 344 |
15. | Drahovský Tadeáš | 1997 | KuPi | 0:37.98 | 342 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 1:17.35 | 592 |
2. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 1:17.69 | 583 |
3. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 1:18.44 | 606 |
4. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 1:21.01 | 514 |
5. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 1:22.52 | 487 |
6. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 1:23.25 | 474 |
7. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 1:23.44 | 471 |
8. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 1:23.66 | 468 |
9. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 1:25.60 | 436 |
10. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 1:25.73 | 434 |
11. | Barabasová Simona | 1997 | KPSNV | 1:26.31 | 425 |
12. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 1:27.75 | 405 |
13. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 1:27.84 | 404 |
14. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 1:27.87 | 403 |
15. | Michalková Katarína | 1997 | DelŽH | 1:29.29 | 384 |
39. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 1:38.24 | 289 |
|
1. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 1:13.84 | 480 |
2. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 1:16.97 | 464 |
3. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 1:17.00 | 423 |
4. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 1:17.22 | 419 |
5. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 1:17.82 | 410 |
6. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 1:17.96 | 407 |
7. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 1:18.14 | 405 |
8. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 1:19.05 | 391 |
9. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 1:20.01 | 377 |
10. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 1:20.64 | 368 |
11. | Hanuščin Daniel | 1997 | KPSNV | 1:20.66 | 368 |
12. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 1:20.82 | 366 |
13. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 1:20.96 | 364 |
14. | Košecký Filip | 1997 | TozTo | 1:22.23 | 348 |
15. | Drahovský Tadeáš | 1997 | KuPi | 1:22.86 | 340 |
22. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 1:25.34 | 311 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 2:45.93 | 594 |
2. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 2:48.15 | 571 |
3. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 2:53.70 | 554 |
|
1. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 2:41.85 | 462 |
2. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 2:43.55 | 448 |
3. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 2:47.38 | 418 |
4. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 2:47.51 | 417 |
5. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 2:55.17 | 364 |
6. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 2:55.34 | 363 |
7. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 2:55.43 | 363 |
8. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 2:56.73 | 355 |
9. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 2:57.19 | 352 |
10. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 2:57.62 | 349 |
11. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 2:58.13 | 346 |
12. | Hanuščin Daniel | 1997 | KPSNV | 2:58.60 | 343 |
13. | Košecký Filip | 1997 | TozTo | 2:58.98 | 342 |
14. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 2:59.12 | 341 |
15. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 2:59.40 | 370 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 1:10.03 | 621 |
2. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 1:11.90 | 574 |
3. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 1:13.23 | 543 |
4. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 1:13.77 | 531 |
5. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 1:13.77 | 531 |
6. | Siváčková Denisa | 1997 | ViB | 1:13.82 | 530 |
7. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 1:14.00 | 526 |
8. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 1:14.30 | 520 |
9. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 1:14.46 | 517 |
10. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 1:15.51 | 495 |
11. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 1:15.84 | 489 |
12. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 1:16.43 | 477 |
13. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 1:16.48 | 476 |
14. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 1:16.51 | 476 |
15. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 1:17.19 | 464 |
20. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 1:19.55 | 424 |
|
1. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 1:07.09 | 471 |
2. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 1:08.26 | 448 |
3. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 1:09.31 | 428 |
4. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 1:09.68 | 421 |
5. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 1:09.87 | 418 |
6. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 1:09.92 | 416 |
7. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 1:10.50 | 406 |
8. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 1:10.52 | 406 |
9. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 1:10.98 | 398 |
10. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 1:11.15 | 396 |
11. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 1:11.63 | 388 |
12. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 1:11.91 | 383 |
13. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 1:12.66 | 371 |
14. | Mišík Adam | 1997 | SPK | 1:12.96 | 366 |
15. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 1:13.70 | 355 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 2:34.61 | 569 |
2. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 2:34.89 | 566 |
3. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 2:35.28 | 562 |
4. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 2:35.71 | 558 |
5. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 2:35.76 | 557 |
6. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 2:36.17 | 553 |
7. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 2:38.07 | 533 |
8. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 2:38.46 | 529 |
9. | Smiková Anetta | 1997 | KPSNV | 2:38.65 | 527 |
10. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 2:38.71 | 526 |
11. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 2:39.36 | 520 |
12. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 2:43.64 | 481 |
13. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 2:44.40 | 474 |
14. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 2:44.41 | 474 |
15. | Strempeková Klaudia | 1997 | TozTo | 2:45.42 | 465 |
23. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 2:55.35 | 391 |
|
1. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 2:25.91 | 475 |
2. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 2:29.92 | 438 |
3. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 2:32.11 | 419 |
4. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 2:32.97 | 412 |
5. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 2:34.68 | 398 |
6. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 2:35.40 | 393 |
7. | Micikáš Matej | 1997 | CHHu | 2:36.18 | 387 |
8. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 2:36.26 | 386 |
9. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 2:37.07 | 380 |
10. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 2:38.35 | 372 |
11. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 2:38.60 | 370 |
12. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 2:39.20 | 366 |
13. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 2:39.21 | 366 |
14. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 2:39.86 | 361 |
15. | Tóth Adam | 1997 | CHHu | 2:40.17 | 359 |
20. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 2:47.49 | 314 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 5:25.38 | 565 |
2. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 5:26.54 | 559 |
3. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 5:31.77 | 557 |
|
1. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 5:16.12 | 453 |
2. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 5:18.87 | 442 |
3. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 5:18.96 | 441 |
4. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 5:31.38 | 394 |
5. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 5:34.32 | 383 |
6. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 5:34.83 | 413 |
7. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 5:35.50 | 410 |
8. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 5:38.51 | 369 |
9. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 5:42.22 | 386 |
10. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 5:42.58 | 356 |
11. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 5:42.75 | 356 |
12. | Tóth Adam | 1997 | CHHu | 5:44.68 | 350 |
13. | Košecký Filip | 1997 | TozTo | 5:51.67 | 329 |
14. | Kňazík Matej | 1997 | SpPB | 5:52.25 | 327 |
15. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 5:53.96 | 323 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 0:28.83 | 563 |
2. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 0:28.91 | 587 |
3. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 0:29.44 | 529 |
4. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 0:29.57 | 522 |
5. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 0:29.73 | 514 |
6. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 0:29.82 | 535 |
7. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 0:29.88 | 532 |
8. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 0:30.04 | 498 |
9. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 0:30.21 | 515 |
10. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 0:30.42 | 504 |
11. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 0:30.45 | 478 |
12. | Štajerová Alžbeta | 1997 | MPKDK | 0:30.61 | 471 |
13. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 0:30.63 | 469 |
14. | Tóthová Iveta | 1997 | OrcaM | 0:30.72 | 465 |
15. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 0:30.87 | 459 |
25. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 0:32.00 | 412 |
|
1. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 0:27.05 | 475 |
2. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 0:27.37 | 458 |
3. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 0:27.75 | 0 |
4. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 0:27.79 | 437 |
5. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 0:27.94 | 431 |
6. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 0:28.01 | 427 |
7. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 0:28.13 | 422 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 0:28.48 | 406 |
9. | Geréc Samuel | 1997 | MPKPD | 0:28.50 | 428 |
10. | Múčka Matej | 1997 | ŠŠTn | 0:28.55 | 404 |
11. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 0:28.66 | 0 |
12. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 0:28.70 | 397 |
13. | Hodbod Tibor | 1997 | CHHu | 0:28.75 | 395 |
14. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 0:28.81 | 392 |
15. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 0:29.10 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 1:02.04 | 639 |
2. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 1:02.04 | 603 |
3. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 1:03.72 | 557 |
4. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 1:03.81 | 554 |
5. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 1:04.39 | 540 |
6. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 1:04.82 | 560 |
7. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 1:05.68 | 508 |
8. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 1:05.92 | 503 |
9. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 1:05.93 | 502 |
10. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 1:06.05 | 500 |
11. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 1:06.33 | 493 |
12. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 1:06.57 | 488 |
13. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 1:07.30 | 472 |
14. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 1:07.50 | 468 |
15. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 1:07.54 | 468 |
25. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 1:09.39 | 431 |
|
1. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 0:14.39 | 0 |
2. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 0:59.77 | 469 |
3. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 1:00.10 | 462 |
4. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 1:00.31 | 456 |
5. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 1:00.80 | 445 |
6. | Kiss Marcel | 1997 | OrcaB | 1:01.01 | 441 |
7. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 1:01.49 | 431 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 1:01.66 | 427 |
9. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 1:01.77 | 425 |
10. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 1:01.96 | 421 |
11. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 1:02.41 | 443 |
12. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 1:03.00 | 401 |
13. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 1:03.14 | 398 |
14. | Mišík Adam | 1997 | SPK | 1:03.79 | 386 |
15. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 1:04.02 | 381 |
22. | Valko Sebastián | 1997 | PkNZ | 1:05.38 | 359 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 2:14.48 | 637 |
2. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 2:16.83 | 579 |
3. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 2:18.85 | 579 |
4. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 2:20.76 | 532 |
5. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 2:21.33 | 525 |
6. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 2:22.43 | 513 |
7. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 2:22.67 | 511 |
8. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 2:25.12 | 485 |
9. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 2:25.50 | 481 |
10. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 2:25.64 | 480 |
11. | Strempeková Klaudia | 1997 | TozTo | 2:26.27 | 474 |
12. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 2:27.70 | 460 |
13. | Lukáčová Timea | 1997 | DelŽH | 2:28.69 | 451 |
14. | Boľová Eliška | 1997 | NerŽi | 2:28.99 | 469 |
15. | Durandziová Michaela | 1997 | SpPB | 2:29.06 | 447 |
26. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 2:37.43 | 380 |
|
1. | Dubeň Branislav | 1997 | NerŽi | 2:00.24 | 618 |
2. | Halamček Tibor | 1997 | MPKDK | 2:08.04 | 512 |
3. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 2:11.06 | 477 |
4. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 2:11.68 | 471 |
5. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 2:14.28 | 444 |
6. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 2:15.30 | 0 |
7. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 2:15.52 | 432 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 2:16.03 | 427 |
9. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 2:17.05 | 418 |
10. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 2:17.31 | 415 |
11. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 2:18.15 | 408 |
12. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 2:18.37 | 406 |
13. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 2:19.06 | 400 |
14. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 2:19.24 | 399 |
15. | Mokrý Jakub | 1997 | AtLev | 2:19.94 | 423 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 4:48.02 | 578 |
2. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 4:49.24 | 570 |
3. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 4:53.09 | 548 |
4. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 4:55.80 | 533 |
5. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 4:57.00 | 549 |
6. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 5:00.09 | 511 |
7. | Kubalová Barbora | 1997 | TPO | 5:00.65 | 508 |
8. | Strempeková Klaudia | 1997 | TozTo | 5:02.37 | 499 |
9. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 5:07.45 | 475 |
10. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 5:08.27 | 471 |
11. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 5:08.33 | 470 |
12. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 5:12.78 | 451 |
13. | Kaffková Vanda | 1997 | PPK | 5:13.69 | 447 |
14. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 5:17.22 | 432 |
15. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 5:18.26 | 428 |
21. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 5:28.92 | 404 |
|
1. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 4:37.23 | 485 |
2. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 4:37.78 | 482 |
3. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 4:41.33 | 464 |
4. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 4:41.87 | 462 |
5. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 4:48.57 | 430 |
6. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 4:50.69 | 421 |
7. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 4:50.93 | 448 |
8. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 4:51.80 | 416 |
9. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 4:54.65 | 404 |
10. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 4:55.15 | 402 |
11. | Škumanič Štefan | 1997 | ŠKPKo | 4:55.62 | 400 |
12. | Tóth Adam | 1997 | CHHu | 5:01.93 | 376 |
13. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 5:02.22 | 374 |
14. | Capko Denis | 1997 | DŠt | 5:04.91 | 365 |
15. | Peder Luboš | 1997 | OrcaB | 5:05.09 | 364 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 9:48.24 | 583 |
2. | Tomanová Veronika | 1997 | STUTT | 10:11.30 | 519 |
3. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 10:14.62 | 535 |
4. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 10:15.35 | 510 |
5. | Karmanová Klára | 1997 | SPK | 10:19.80 | 499 |
6. | Borovová Erika | 1997 | ŠKPKo | 10:26.08 | 484 |
7. | Lazoríková Paulína | 1997 | ŠKPKo | 10:31.72 | 492 |
8. | Nikolajczuková Kristína | 1997 | MaPu | 10:36.69 | 460 |
9. | Volavková Tereza | 1997 | ŠKPKo | 10:45.42 | 441 |
10. | Slamková Monika | 1997 | AQSLe | 10:50.34 | 432 |
11. | Šuchová Barbora | 1997 | OrcaB | 10:52.78 | 427 |
12. | Kičinová Michaela | 1997 | KuPi | 10:54.19 | 443 |
13. | Topoľská Barbora | 1997 | NerŽi | 11:01.73 | 409 |
14. | Kozániová Sára | 1997 | STUTT | 11:06.73 | 400 |
15. | Soľárová Sára | 1997 | AQUAP | 11:09.28 | 396 |
19. | Véghová Viktória | 1997 | PkNZ | 11:33.16 | 373 |
|
1. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 9:28.10 | 520 |
2. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 9:33.29 | 506 |
3. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 9:54.20 | 454 |
4. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 9:57.12 | 0 |
5. | Marček Patrik | 1997 | ViB | 9:59.56 | 468 |
6. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 10:03.07 | 0 |
7. | Smetana Marek | 1997 | SPK | 10:03.82 | 433 |
8. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 10:07.42 | 0 |
9. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 10:09.50 | 421 |
10. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 10:19.22 | 401 |
11. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 10:22.99 | 394 |
12. | Lenár Ondrej | 1997 | SPK | 10:27.31 | 386 |
13. | Tóth Adam | 1997 | CHHu | 10:31.55 | 0 |
14. | Škumanič Štefan | 1997 | ŠKPKo | 10:32.43 | 376 |
15. | Drahovský Tadeáš | 1997 | KuPi | 10:36.32 | 370 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Linkeschová Laura | 1997 | ŠKPKo | 18:42.30 | 604 |
2. | Hájková Karolína | 1997 | OrcaB | 19:36.98 | 523 |
3. | Hrtanová Zuzana | 1997 | ViB | 19:47.79 | 523 |
|
1. | Lauko Dominik | 1997 | STUTT | 18:13.77 | 498 |
2. | Cidorík Jozef | 1997 | TozTo | 18:19.14 | 491 |
3. | Rekoš Alexander | 1997 | SPK | 18:42.59 | 461 |
4. | Jantoš Roman | 1997 | PoRu | 18:56.58 | 444 |
5. | Války Lukáš | 1997 | STUTT | 19:01.01 | 439 |
6. | Melicháč Lukáš | 1997 | KuPi | 19:11.40 | 427 |
7. | Berlanský Matúš | 1997 | PkBŠ | 19:35.26 | 401 |
8. | Beňuš Filip | 1997 | PoRu | 19:39.68 | 397 |
9. | Peder Luboš | 1997 | OrcaB | 20:00.55 | 377 |
10. | Tóth Adam | 1997 | CHHu | 20:01.15 | 376 |
11. | Levický Filip | 1997 | CHHu | 20:12.82 | 365 |
12. | Polgár Michal | 1997 | PkNZ | 20:24.71 | 374 |
13. | Brozman Andrej | 1997 | UMB | 20:39.89 | 342 |
14. | Škumanič Štefan | 1997 | ŠKPKo | 20:51.80 | 332 |
15. | Čelko Juraj | 1997 | SpPB | 21:03.88 | 322 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
rok narodenia 1998
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 0:30.71 | 576 |
2. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 0:30.96 | 583 |
3. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 0:31.54 | 551 |
4. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 0:31.62 | 527 |
5. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 0:31.71 | 523 |
6. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 0:32.17 | 501 |
7. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 0:33.02 | 480 |
8. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 0:33.21 | 455 |
9. | Boľová Šárka | 1998 | NerŽi | 0:33.44 | 462 |
10. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 0:34.20 | 417 |
11. | Fleischerová Júlia | 1998 | ŠŠTn | 0:34.26 | 430 |
12. | Valicová Simona | 1998 | NerŽi | 0:34.50 | 406 |
13. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 0:34.51 | 405 |
14. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 0:34.93 | 391 |
15. | Lietavová Veronika | 1998 | PkMa | 0:35.15 | 398 |
17. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 0:35.61 | 369 |
59. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 0:45.82 | 173 |
|
1. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 0:27.97 | 540 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 0:28.71 | 537 |
3. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 0:30.46 | 419 |
4. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 0:30.61 | 443 |
5. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 0:31.00 | 426 |
6. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 0:31.30 | 414 |
7. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 0:32.20 | 355 |
8. | Vaškovský Adam | 1998 | ŠKPKo | 0:32.28 | 352 |
9. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 0:32.37 | 374 |
10. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 0:32.54 | 344 |
11. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 0:33.19 | 323 |
12. | Rišňovský Matej | 1998 | DelŽH | 0:34.95 | 277 |
13. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 0:35.03 | 275 |
14. | Mohler Jakub | 1998 | ŠKPKo | 0:35.12 | 273 |
15. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 0:35.13 | 273 |
42. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 0:41.75 | 162 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 1:07.70 | 578 |
2. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 1:09.37 | 538 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 1:10.30 | 517 |
4. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 1:12.37 | 473 |
5. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 1:13.23 | 457 |
6. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 1:15.03 | 443 |
7. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 1:15.81 | 430 |
8. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 1:16.00 | 408 |
9. | Lietavová Veronika | 1998 | PkMa | 1:16.05 | 426 |
10. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 1:16.70 | 397 |
11. | Fleischerová Júlia | 1998 | ŠŠTn | 1:18.32 | 373 |
12. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 1:20.47 | 344 |
13. | Hriňáková Barbora | 1998 | ŠKPKo | 1:20.93 | 338 |
14. | Boľová Šárka | 1998 | NerŽi | 1:21.92 | 327 |
15. | Valicová Simona | 1998 | NerŽi | 1:22.06 | 338 |
26. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 1:26.05 | 282 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 1:04.10 | 480 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 1:04.32 | 499 |
3. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 1:06.59 | 450 |
4. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 1:07.05 | 441 |
5. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 1:09.11 | 403 |
6. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 1:11.98 | 339 |
7. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 1:13.18 | 323 |
8. | Vaškovský Adam | 1998 | ŠKPKo | 1:13.64 | 317 |
9. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 1:15.75 | 291 |
10. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 1:16.84 | 278 |
11. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 1:18.31 | 263 |
12. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 1:18.93 | 257 |
13. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 1:19.21 | 255 |
14. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 1:20.03 | 246 |
15. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 1:20.54 | 242 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 2:35.13 | 531 |
2. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 2:39.46 | 489 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 2:39.68 | 470 |
|
1. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 2:27.29 | 432 |
2. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 2:28.52 | 450 |
3. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 2:29.00 | 418 |
4. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 2:30.09 | 436 |
5. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 2:50.46 | 279 |
6. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 2:51.04 | 276 |
7. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 2:55.81 | 254 |
8. | Rišňovský Matej | 1998 | DelŽH | 2:55.93 | 254 |
9. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 2:59.20 | 240 |
10. | Vaškovský Adam | 1998 | ŠKPKo | 2:59.38 | 239 |
11. | Ďurišin Peter | 1998 | VŠKUK | 3:05.88 | 215 |
12. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 3:12.32 | 194 |
13. | Klátik David | 1998 | STUTT | 3:14.64 | 187 |
14. | Banský Filip | 1998 | UMB | 3:17.05 | 181 |
15. | Srnka Filip | 1998 | DŠt | 3:21.09 | 170 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 0:33.49 | 514 |
2. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 0:33.65 | 506 |
3. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 0:33.98 | 492 |
4. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 0:34.64 | 464 |
5. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 0:34.82 | 520 |
6. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 0:34.82 | 457 |
7. | Čišková Laura | 1998 | TozTo | 0:34.85 | 0 |
8. | Gulišová Alexandra | 1998 | AQSLe | 0:34.94 | 515 |
9. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 0:35.41 | 435 |
10. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 0:35.42 | 434 |
11. | Laurincová Eva | 1998 | NerŽi | 0:35.56 | 429 |
12. | Poláková Kamila | 1998 | PkPk | 0:35.88 | 418 |
13. | Marušicová Katarína | 1998 | PkPk | 0:35.95 | 415 |
14. | Ovsianková Frederika | 1998 | OrcaB | 0:36.64 | 392 |
15. | Podzámska Lucia | 1998 | ZaSe | 0:37.17 | 427 |
32. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 0:39.71 | 308 |
51. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 0:43.27 | 238 |
|
1. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 0:29.93 | 481 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 0:30.40 | 460 |
3. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 0:32.66 | 371 |
4. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 0:33.21 | 353 |
5. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 0:33.31 | 0 |
6. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 0:33.68 | 338 |
7. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 0:34.03 | 327 |
8. | Srnka Filip | 1998 | DŠt | 0:34.48 | 315 |
9. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 0:34.81 | 306 |
10. | Trocha Rastislav | 1998 | ŠKPKo | 0:35.52 | 288 |
11. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 0:35.53 | 287 |
12. | Gordík Jakub | 1998 | PkMa | 0:35.61 | 0 |
13. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 0:35.65 | 285 |
14. | Mohler Jakub | 1998 | ŠKPKo | 0:35.75 | 282 |
15. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 0:36.13 | 0 |
60. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 0:46.89 | 125 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 1:09.92 | 556 |
2. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 1:10.57 | 541 |
3. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 1:12.17 | 505 |
4. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 1:12.42 | 501 |
5. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 1:12.47 | 499 |
6. | Gulišová Alexandra | 1998 | AQSLe | 1:14.56 | 459 |
7. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 1:14.71 | 456 |
8. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 1:15.20 | 447 |
9. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 1:15.44 | 443 |
10. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 1:15.68 | 439 |
11. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 1:16.07 | 432 |
12. | Čišková Laura | 1998 | TozTo | 1:17.49 | 409 |
13. | Marušicová Katarína | 1998 | PkPk | 1:17.75 | 404 |
14. | Poláková Kamila | 1998 | PkPk | 1:18.43 | 394 |
15. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 1:18.73 | 390 |
39. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 1:25.43 | 305 |
61. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 1:32.41 | 241 |
|
1. | Križák Marián | 1998 | OrcaM | 0:44.46 | 1462 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 1:04.97 | 469 |
3. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 1:05.46 | 458 |
4. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 1:12.57 | 336 |
5. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 1:12.63 | 388 |
6. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 1:13.14 | 329 |
7. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 1:13.33 | 326 |
8. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 1:13.47 | 324 |
9. | Gordík Jakub | 1998 | PkMa | 1:13.90 | 318 |
10. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 1:14.89 | 0 |
11. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 1:15.01 | 305 |
12. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 1:15.45 | 299 |
13. | Srnka Filip | 1998 | DŠt | 1:15.76 | 295 |
14. | Klátik David | 1998 | STUTT | 1:16.83 | 283 |
15. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 1:17.47 | 277 |
66. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 1:45.35 | 110 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 2:25.62 | 611 |
2. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 2:35.15 | 505 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 2:35.89 | 499 |
4. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 2:37.25 | 486 |
5. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 2:39.05 | 470 |
6. | Gulišová Alexandra | 1998 | AQSLe | 2:40.67 | 455 |
7. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 2:42.08 | 444 |
8. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 2:42.73 | 438 |
9. | Čišková Laura | 1998 | TozTo | 2:43.91 | 429 |
10. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 2:44.06 | 428 |
11. | Fleischerová Júlia | 1998 | ŠŠTn | 2:47.43 | 402 |
12. | Poláková Kamila | 1998 | PkPk | 2:47.87 | 399 |
13. | Marušicová Katarína | 1998 | PkPk | 2:48.16 | 397 |
14. | Králiková Dominika | 1998 | STUTT | 2:49.09 | 391 |
15. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 2:49.32 | 389 |
27. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 2:58.94 | 329 |
50. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 3:24.17 | 221 |
|
1. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 2:19.32 | 494 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 2:22.59 | 461 |
3. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 2:30.06 | 396 |
4. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 2:31.14 | 387 |
5. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 2:34.02 | 366 |
6. | Klátik David | 1998 | STUTT | 2:37.55 | 342 |
7. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 2:37.56 | 342 |
8. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 2:38.85 | 334 |
9. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 2:39.34 | 331 |
10. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 2:42.70 | 311 |
11. | Srnka Filip | 1998 | DŠt | 2:43.90 | 304 |
12. | Gordík Jakub | 1998 | PkMa | 2:46.86 | 287 |
13. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 2:47.61 | 284 |
14. | Lachký Ivan | 1998 | AQSLe | 2:49.35 | 275 |
15. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 2:50.59 | 308 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 0:35.05 | 669 |
2. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 0:36.99 | 537 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 0:37.20 | 528 |
4. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 0:37.70 | 507 |
5. | Zahradníková Daniela | 1998 | AQUAP | 0:38.55 | 475 |
6. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 0:38.73 | 468 |
7. | Poláková Kamila | 1998 | PkPk | 0:40.26 | 417 |
8. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 0:40.34 | 439 |
9. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 0:40.37 | 413 |
10. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 0:40.49 | 410 |
11. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 0:40.50 | 409 |
12. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 0:40.55 | 408 |
13. | Gulišová Alexandra | 1998 | AQSLe | 0:41.43 | 382 |
14. | Boboková Barbora | 1998 | STUTT | 0:41.48 | 381 |
15. | Komorníková Viktória | 1998 | STUTT | 0:41.54 | 402 |
24. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 0:42.70 | 349 |
|
1. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 0:34.63 | 451 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 0:35.16 | 431 |
3. | Ďurišin Peter | 1998 | VŠKUK | 0:35.68 | 412 |
4. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 0:36.41 | 388 |
5. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 0:37.47 | 356 |
6. | Orság Dalibordaniel | 1998 | PkBŠ | 0:37.48 | 355 |
7. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 0:38.32 | 333 |
8. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 0:38.36 | 0 |
9. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 0:38.53 | 328 |
10. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 0:38.67 | 324 |
11. | Rišňovský Matej | 1998 | DelŽH | 0:39.01 | 315 |
12. | Tolkunov Tomáš | 1998 | STU | 0:39.87 | 296 |
13. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 0:39.92 | 0 |
14. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 0:40.23 | 288 |
15. | Verbovský Matúš | 1998 | AtLev | 0:40.45 | 283 |
40. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 0:46.24 | 190 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 1:15.32 | 641 |
2. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 1:18.39 | 568 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 1:19.30 | 549 |
4. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 1:20.91 | 516 |
5. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 1:24.32 | 456 |
6. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 1:24.82 | 448 |
7. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 1:25.41 | 439 |
8. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 1:25.43 | 439 |
9. | Zahradníková Daniela | 1998 | AQUAP | 1:25.53 | 438 |
10. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 1:25.68 | 435 |
11. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 1:26.49 | 423 |
12. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 1:26.53 | 423 |
13. | Perinajová Barbora | 1998 | PkMa | 1:27.89 | 403 |
14. | Komorníková Viktória | 1998 | STUTT | 1:28.10 | 400 |
15. | Králiková Dominika | 1998 | STUTT | 1:28.40 | 396 |
34. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 1:34.40 | 325 |
|
1. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 1:15.57 | 448 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 1:17.63 | 413 |
3. | Ďurišin Peter | 1998 | VŠKUK | 1:18.83 | 395 |
4. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 1:20.62 | 369 |
5. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 1:21.80 | 353 |
6. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 1:22.56 | 343 |
7. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 1:22.63 | 342 |
8. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 1:23.20 | 335 |
9. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 1:24.43 | 321 |
10. | Klátik David | 1998 | STUTT | 1:24.84 | 317 |
11. | Rišňovský Matej | 1998 | DelŽH | 1:25.18 | 312 |
12. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 1:25.87 | 305 |
13. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 1:26.10 | 302 |
14. | Orság Dalibordaniel | 1998 | PkBŠ | 1:26.25 | 301 |
15. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 1:26.50 | 299 |
40. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 1:40.77 | 189 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 2:45.76 | 596 |
2. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 2:46.72 | 586 |
3. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 2:49.54 | 557 |
4. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 2:57.98 | 481 |
5. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 2:58.70 | 475 |
6. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 2:59.89 | 467 |
7. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 3:01.51 | 454 |
8. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 3:03.85 | 437 |
9. | Perinajová Barbora | 1998 | PkMa | 3:04.14 | 435 |
10. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 3:04.76 | 430 |
11. | Zahradníková Daniela | 1998 | AQUAP | 3:05.07 | 428 |
12. | Boboková Barbora | 1998 | STUTT | 3:05.69 | 424 |
13. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 3:05.82 | 423 |
14. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 3:06.83 | 416 |
15. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 3:08.06 | 408 |
32. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 3:20.89 | 335 |
|
1. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 2:44.70 | 439 |
2. | Ďurišin Peter | 1998 | VŠKUK | 2:48.01 | 413 |
3. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 2:52.58 | 381 |
4. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 2:54.97 | 365 |
5. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 2:58.92 | 342 |
6. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 2:59.82 | 337 |
7. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 3:00.74 | 331 |
8. | Klátik David | 1998 | STUTT | 3:03.55 | 317 |
9. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 3:03.90 | 344 |
10. | Harenčár Martin | 1998 | OrcaB | 3:04.84 | 310 |
11. | Orság Dalibordaniel | 1998 | PkBŠ | 3:06.36 | 302 |
12. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 3:10.67 | 283 |
13. | Macek Kamil | 1998 | AtLev | 3:11.70 | 278 |
14. | Banský Filip | 1998 | UMB | 3:12.74 | 274 |
15. | Rišňovský Matej | 1998 | DelŽH | 3:12.93 | 273 |
33. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 3:41.84 | 179 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 1:11.01 | 596 |
2. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 1:11.36 | 587 |
3. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 1:11.90 | 574 |
4. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 1:12.11 | 568 |
5. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 1:12.97 | 549 |
6. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 1:13.89 | 529 |
7. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 1:15.20 | 501 |
8. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 1:15.53 | 495 |
9. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 1:17.46 | 459 |
10. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 1:17.75 | 454 |
11. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 1:18.24 | 445 |
12. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 1:18.34 | 444 |
13. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 1:18.62 | 439 |
14. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 1:18.63 | 438 |
15. | Valicová Simona | 1998 | NerŽi | 1:18.76 | 437 |
20. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 1:20.30 | 412 |
|
1. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 1:04.46 | 532 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 1:05.15 | 515 |
3. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 1:10.54 | 406 |
4. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 1:10.65 | 404 |
5. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 1:10.80 | 401 |
6. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 1:11.20 | 395 |
7. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 1:11.84 | 384 |
8. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 1:12.15 | 379 |
9. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 1:15.29 | 334 |
10. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 1:16.27 | 321 |
11. | Mohler Jakub | 1998 | ŠKPKo | 1:17.96 | 300 |
12. | Klátik David | 1998 | STUTT | 1:18.13 | 299 |
13. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 1:18.26 | 297 |
14. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 1:18.54 | 294 |
15. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 1:18.76 | 292 |
48. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 1:31.49 | 186 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 2:29.39 | 659 |
2. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 2:33.22 | 586 |
3. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 2:33.98 | 577 |
4. | Arnold Hana | 1998 | PkPk | 2:35.60 | 559 |
5. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 2:36.69 | 548 |
6. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 2:37.70 | 537 |
7. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 2:39.99 | 514 |
8. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 2:43.29 | 483 |
9. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 2:44.35 | 475 |
10. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 2:44.95 | 469 |
11. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 2:45.82 | 462 |
12. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 2:46.10 | 460 |
13. | Lietavová Veronika | 1998 | PkMa | 2:47.48 | 448 |
14. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 2:47.70 | 447 |
15. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 2:48.81 | 456 |
25. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 2:56.25 | 385 |
|
1. | Firkaľ Filip | 1998 | CHHu | 0:32.07 | 0 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 2:21.07 | 525 |
3. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 2:22.37 | 512 |
4. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 2:29.42 | 442 |
5. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 2:29.53 | 441 |
6. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 2:31.96 | 421 |
7. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 2:35.51 | 392 |
8. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 2:41.08 | 385 |
9. | Klátik David | 1998 | STUTT | 2:42.33 | 377 |
10. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 2:42.86 | 341 |
11. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 2:45.90 | 323 |
12. | Vojtek Jakub | 1998 | PkMa | 2:46.11 | 322 |
13. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 2:47.15 | 345 |
14. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 2:47.24 | 316 |
15. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 2:47.44 | 314 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 5:18.68 | 602 |
2. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 5:19.17 | 625 |
3. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 5:30.54 | 539 |
4. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 5:37.04 | 508 |
5. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 5:37.64 | 505 |
6. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 5:45.67 | 471 |
7. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 5:47.03 | 486 |
8. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 5:48.83 | 458 |
9. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 5:51.85 | 447 |
10. | Lietavová Veronika | 1998 | PkMa | 5:55.29 | 434 |
11. | Maráčková Karolína | 1998 | MaPu | 6:08.45 | 389 |
12. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 6:09.11 | 387 |
13. | Poláková Kamila | 1998 | PkPk | 6:13.89 | 373 |
14. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 6:16.27 | 366 |
15. | Fleischerová Júlia | 1998 | ŠŠTn | 6:17.82 | 361 |
16. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 6:20.98 | 352 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 5:01.62 | 522 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 5:05.22 | 504 |
3. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 5:17.28 | 448 |
4. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 5:20.09 | 472 |
5. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 5:26.48 | 445 |
6. | Klátik David | 1998 | STUTT | 5:41.37 | 360 |
7. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 5:42.23 | 357 |
8. | Kádek Jakub | 1998 | AQSLe | 5:49.35 | 336 |
9. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 5:51.86 | 356 |
10. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 6:03.95 | 297 |
11. | Ďurišin Peter | 1998 | VŠKUK | 6:06.68 | 291 |
12. | Mohler Jakub | 1998 | ŠKPKo | 6:11.16 | 280 |
13. | Banský Filip | 1998 | UMB | 6:19.70 | 283 |
14. | Kupec Maroš | 1998 | DelŽH | 6:21.29 | 258 |
15. | Vojtek Jakub | 1998 | PkMa | 6:24.70 | 272 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 0:28.03 | 612 |
2. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 0:28.17 | 604 |
3. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 0:28.26 | 598 |
4. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 0:28.38 | 591 |
5. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 0:29.74 | 513 |
6. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 0:29.80 | 510 |
7. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 0:29.82 | 509 |
8. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 0:30.26 | 0 |
9. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 0:30.37 | 482 |
10. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 0:30.67 | 467 |
11. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 0:30.80 | 462 |
12. | Ovsianková Frederika | 1998 | OrcaB | 0:30.81 | 462 |
13. | Valicová Simona | 1998 | NerŽi | 0:30.99 | 454 |
14. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 0:31.32 | 439 |
15. | Laurincová Eva | 1998 | NerŽi | 0:31.57 | 451 |
21. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 0:32.18 | 405 |
82. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 0:37.70 | 252 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 0:25.78 | 548 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 0:26.34 | 514 |
3. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 0:27.84 | 435 |
4. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 0:28.17 | 420 |
5. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 0:28.34 | 0 |
6. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 0:28.50 | 405 |
7. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 0:28.69 | 398 |
8. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 0:28.83 | 392 |
9. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 0:29.26 | 396 |
10. | Trocha Rastislav | 1998 | ŠKPKo | 0:29.61 | 361 |
11. | Mohler Jakub | 1998 | ŠKPKo | 0:29.71 | 358 |
12. | Vaškovský Adam | 1998 | ŠKPKo | 0:29.81 | 355 |
13. | Tolkunov Tomáš | 1998 | STU | 0:29.84 | 354 |
14. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 0:30.02 | 367 |
15. | Klátik David | 1998 | STUTT | 0:30.09 | 345 |
67. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 0:36.13 | 199 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 1:00.79 | 679 |
2. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 1:02.30 | 595 |
3. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 1:02.39 | 593 |
4. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 1:04.02 | 549 |
5. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 1:04.46 | 538 |
6. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 1:05.02 | 524 |
7. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 1:05.75 | 507 |
8. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 1:05.90 | 503 |
9. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 1:06.30 | 494 |
10. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 1:06.69 | 486 |
11. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 1:07.09 | 477 |
12. | Králiková Dominika | 1998 | STUTT | 1:07.69 | 464 |
13. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 1:07.88 | 461 |
14. | Krajčírová Gabriela | 1998 | AQSLe | 1:08.14 | 455 |
15. | Ovsianková Frederika | 1998 | OrcaB | 1:08.28 | 452 |
30. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 1:12.36 | 380 |
74. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 1:24.07 | 242 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 0:56.25 | 563 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 0:59.46 | 476 |
3. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 1:00.20 | 459 |
4. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 1:01.92 | 422 |
5. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 1:03.05 | 400 |
6. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 1:03.07 | 399 |
7. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 1:03.13 | 398 |
8. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 1:03.46 | 392 |
9. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 1:03.74 | 387 |
10. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 1:04.18 | 379 |
11. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 1:05.02 | 365 |
12. | Klátik David | 1998 | STUTT | 1:06.23 | 345 |
13. | Trocha Rastislav | 1998 | ŠKPKo | 1:06.69 | 337 |
14. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 1:06.95 | 334 |
15. | Tolkunov Tomáš | 1998 | STU | 1:07.20 | 355 |
62. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 1:22.07 | 181 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Mišendová Barbora | 1998 | KPSNV | 2:14.13 | 642 |
2. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 2:17.59 | 570 |
3. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 2:18.70 | 581 |
4. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 2:18.73 | 555 |
5. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 2:19.25 | 549 |
6. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 2:19.67 | 544 |
7. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 2:22.10 | 540 |
8. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 2:22.24 | 515 |
9. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 2:24.70 | 490 |
10. | Murphy Maureen | 1998 | SPK | 2:24.71 | 511 |
11. | Králiková Dominika | 1998 | STUTT | 2:26.85 | 468 |
12. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 2:27.73 | 460 |
13. | Papcunová Sarah-sofia | 1998 | ŠKPKo | 2:28.96 | 448 |
14. | Perinajová Barbora | 1998 | PkMa | 2:31.15 | 430 |
15. | Laurincová Eva | 1998 | NerŽi | 2:31.23 | 429 |
27. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 2:37.49 | 380 |
62. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 3:05.40 | 233 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 2:03.75 | 568 |
2. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 2:07.51 | 519 |
3. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 2:10.81 | 481 |
4. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 2:16.43 | 424 |
5. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 2:16.44 | 423 |
6. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 2:18.64 | 404 |
7. | Klátik David | 1998 | STUTT | 2:19.48 | 397 |
8. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 2:19.75 | 425 |
9. | Čimbora Juraj | 1998 | TozTo | 2:20.22 | 390 |
10. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 2:21.53 | 380 |
11. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 2:23.60 | 363 |
12. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 2:23.86 | 361 |
13. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 2:26.71 | 340 |
14. | Valášek Peter | 1998 | SpPB | 2:27.61 | 335 |
15. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 2:28.69 | 327 |
49. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 2:57.45 | 192 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 4:49.97 | 566 |
2. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 4:51.02 | 560 |
3. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 4:55.96 | 532 |
4. | Zahradníková Sophie | 1998 | PoRu | 4:58.38 | 541 |
5. | Furješová Nina | 1998 | ŠKPKo | 4:59.87 | 512 |
6. | Španková Tatiana | 1998 | ZaSe | 5:01.28 | 526 |
7. | Van Cleven Monica | 1998 | ZaSe | 5:04.74 | 488 |
8. | Murphy Maureen | 1998 | SPK | 5:06.76 | 497 |
9. | Králiková Dominika | 1998 | STUTT | 5:06.92 | 477 |
10. | Mikušová Carmen | 1998 | ŠKPKo | 5:07.77 | 473 |
11. | Macháčková Viktória | 1998 | ViB | 5:12.23 | 453 |
12. | Vlkovičová Laura | 1998 | ZaSe | 5:15.38 | 440 |
13. | Podmaníková Andrea | 1998 | TozTo | 5:18.81 | 426 |
14. | Hriňáková Barbora | 1998 | ŠKPKo | 5:19.24 | 424 |
15. | Mičudová Simona | 1998 | PkPk | 5:19.35 | 423 |
38. | Mechurová Beáta | 1998 | PkNZ | 5:58.99 | 298 |
52. | Antalíková Ivana | 1998 | PkNZ | 6:45.03 | 207 |
|
1. | Trocha Rastislav | 1998 | ŠKPKo | 4:17.47 | 605 |
2. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 4:21.34 | 579 |
3. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 4:37.78 | 482 |
4. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 4:38.32 | 480 |
5. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 4:49.37 | 427 |
6. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 4:50.20 | 452 |
7. | Krištofík Martin | 1998 | SpPB | 4:53.69 | 408 |
8. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 4:55.05 | 430 |
9. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 4:59.51 | 0 |
10. | Klátik David | 1998 | STUTT | 5:01.13 | 378 |
11. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 5:02.19 | 375 |
12. | Valášek Peter | 1998 | SpPB | 5:02.86 | 372 |
13. | Burzala Dávid | 1998 | KuPi | 5:05.73 | 361 |
14. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 5:05.91 | 361 |
15. | Husár Juraj | 1998 | PkRS | 5:13.32 | 336 |
43. | Kreškóci Robert | 1998 | PkNZ | 6:16.69 | 193 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bartovičová Barbara | 1998 | STUTT | 10:01.15 | 546 |
2. | Paulínyová Alexandra | 1998 | AQSLe | 10:02.07 | 544 |
3. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 10:03.66 | 539 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 8:49.25 | 643 |
2. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 9:44.59 | 477 |
3. | Světlík Alexander | 1998 | SPK | 9:52.94 | 457 |
4. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 10:04.00 | 432 |
5. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 10:08.04 | 424 |
6. | Klátik David | 1998 | STUTT | 10:09.41 | 421 |
7. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 10:14.34 | 435 |
8. | Valášek Peter | 1998 | SpPB | 10:23.62 | 393 |
9. | Kádek Matej | 1998 | AQSLe | 10:24.85 | 391 |
10. | Karel Viktor | 1998 | VŠKUK | 10:33.35 | 375 |
11. | Ernek Matej | 1998 | PkBŠ | 10:40.96 | 362 |
12. | Gordík Jakub | 1998 | PkMa | 10:41.42 | 361 |
13. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 10:43.23 | 358 |
14. | Vojtek Jakub | 1998 | PkMa | 10:53.34 | 342 |
15. | Harenčár Martin | 1998 | OrcaB | 11:03.26 | 327 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Sabolová Marianna | 1998 | ŠKPKo | 18:57.00 | 580 |
2. | Ovsianková Frederika | 1998 | OrcaB | 21:16.95 | 410 |
3. | Perinajová Barbora | 1998 | PkMa | 21:20.14 | 406 |
|
1. | Púchly Tomáš | 1998 | STUTT | 17:42.29 | 543 |
2. | Halas Adam | 1998 | STUTT | 18:52.10 | 449 |
3. | Pilek Adam | 1998 | PkNZ | 18:58.01 | 442 |
4. | Klátik David | 1998 | STUTT | 19:07.21 | 431 |
5. | Štefánik Vladimír | 1998 | NerŽi | 19:15.55 | 446 |
6. | Fratrič Ivan | 1998 | OrcaB | 19:49.71 | 387 |
7. | Machovič Ondrej | 1998 | STUTT | 20:17.29 | 361 |
8. | Harenčár Martin | 1998 | OrcaB | 21:08.11 | 320 |
9. | Gordík Jakub | 1998 | PkMa | 21:11.09 | 335 |
10. | Valášek Peter | 1998 | SpPB | 21:29.91 | 303 |
11. | Vojtek Jakub | 1998 | PkMa | 22:20.19 | 286 |
12. | Giňovský Ján | 1998 | PkPr | 22:31.59 | 279 |
13. | Banský Filip | 1998 | UMB | 22:55.32 | 250 |
14. | Suchý Martin | 1998 | AQUAP | 23:00.59 | 247 |
15. | Srnka Filip | 1998 | DŠt | 24:09.52 | 214 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
rok narodenia 1999
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 0:34.03 | 439 |
2. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 0:35.41 | 375 |
3. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 0:35.50 | 373 |
4. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 0:35.91 | 360 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 0:36.55 | 342 |
6. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 0:36.69 | 337 |
7. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 0:36.75 | 336 |
8. | Pilipčuková Katarína | 1999 | ŠKPKo | 0:36.78 | 335 |
9. | Tomášiková Pavlína | 1999 | J&TBa | 0:37.10 | 327 |
10. | Bartová Julianna | 1999 | TozTo | 0:37.41 | 319 |
11. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 0:37.64 | 313 |
12. | Beracková Michaela | 1999 | UMB | 0:37.81 | 308 |
13. | Dvorská Ivana | 1999 | KPSNV | 0:37.89 | 306 |
14. | Martinkovičová Lucia | 1999 | VŠKUK | 0:38.20 | 299 |
15. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 0:38.52 | 303 |
42. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 0:43.51 | 202 |
69. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 0:52.00 | 119 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 0:32.45 | 346 |
2. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 0:32.96 | 331 |
3. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 0:34.70 | 304 |
4. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 0:34.80 | 301 |
5. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 0:34.98 | 276 |
6. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 0:35.17 | 272 |
7. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 0:35.27 | 289 |
8. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 0:35.48 | 265 |
9. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 0:35.58 | 262 |
10. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 0:35.87 | 0 |
11. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 0:36.04 | 271 |
12. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 0:36.28 | 266 |
13. | Skoumal Dávid | 1999 | KuPi | 0:36.35 | 264 |
14. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 0:37.53 | 223 |
15. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 0:38.06 | 214 |
59. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 1:06.70 | 42 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 1:16.89 | 394 |
2. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 1:19.56 | 372 |
3. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 1:20.30 | 347 |
4. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 1:21.53 | 331 |
5. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 1:22.54 | 319 |
6. | Tomášiková Pavlína | 1999 | J&TBa | 1:24.11 | 301 |
7. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 1:25.04 | 304 |
8. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 1:25.55 | 286 |
9. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 1:25.93 | 283 |
10. | Bartová Julianna | 1999 | TozTo | 1:26.62 | 288 |
11. | Pilipčuková Katarína | 1999 | ŠKPKo | 1:27.94 | 263 |
12. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 1:28.10 | 263 |
13. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 1:28.63 | 257 |
14. | Zacharová Nicol | 1999 | AQUAP | 1:29.58 | 250 |
15. | Kurucová Adriána | 1999 | AQUAP | 1:29.66 | 259 |
30. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 1:40.98 | 174 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 1:12.52 | 332 |
2. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 1:13.91 | 313 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 1:15.35 | 311 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 2:46.06 | 418 |
2. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 2:56.30 | 349 |
3. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 3:03.38 | 310 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 2:41.03 | 331 |
2. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 2:43.05 | 340 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 2:45.86 | 323 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 0:33.37 | 519 |
2. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 0:33.53 | 512 |
3. | Petreková Sofia | 1999 | KPSNV | 0:34.57 | 0 |
4. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 0:36.16 | 408 |
5. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 0:36.42 | 399 |
6. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 0:36.49 | 397 |
7. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 0:36.98 | 381 |
8. | Paulínyová Nina | 1999 | AQSLe | 0:37.29 | 372 |
9. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 0:37.29 | 372 |
10. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 0:37.76 | 358 |
11. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 0:37.82 | 356 |
12. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 0:38.03 | 350 |
13. | Cmarková Nina | 1999 | ŠŠTn | 0:38.62 | 334 |
14. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 0:38.67 | 333 |
15. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 0:38.74 | 331 |
63. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 0:47.27 | 183 |
75. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 0:49.74 | 157 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 0:33.80 | 334 |
2. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 0:34.22 | 322 |
3. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 0:34.70 | 309 |
4. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 0:35.04 | 300 |
5. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 0:35.50 | 289 |
6. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 0:36.43 | 0 |
7. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 0:36.54 | 264 |
8. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 0:36.75 | 0 |
9. | Komárek Jakub | 1999 | KuPi | 0:37.37 | 247 |
10. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 0:37.50 | 244 |
11. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 0:37.75 | 240 |
12. | Fleischhacker Jaroslav | 1999 | PkPk | 0:39.33 | 212 |
13. | Pavlovič Milan | 1999 | TozTo | 0:39.43 | 0 |
14. | Šebo Dominikján | 1999 | MPKDK | 0:39.70 | 206 |
15. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 0:39.76 | 0 |
22. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 0:41.44 | 181 |
65. | Prodán Juraj | 1999 | PkNZ | 1:18.35 | 27 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 1:11.81 | 513 |
2. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 1:13.44 | 480 |
3. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 1:14.18 | 466 |
4. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 1:15.02 | 450 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 1:17.90 | 402 |
6. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 1:18.07 | 400 |
7. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 1:18.09 | 399 |
8. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 1:18.71 | 389 |
9. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 1:19.64 | 376 |
10. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 1:21.07 | 357 |
11. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 1:21.19 | 355 |
12. | Paulínyová Nina | 1999 | AQSLe | 1:21.21 | 355 |
13. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 1:24.44 | 316 |
14. | Beracková Michaela | 1999 | UMB | 1:24.57 | 314 |
15. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 1:24.69 | 313 |
60. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 1:38.57 | 199 |
79. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 1:47.55 | 167 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 1:12.79 | 333 |
2. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 1:13.25 | 327 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 1:14.37 | 313 |
4. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 1:15.95 | 293 |
5. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 1:16.09 | 291 |
6. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 1:17.31 | 322 |
7. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 1:18.24 | 268 |
8. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 1:21.09 | 241 |
9. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 1:22.61 | 228 |
10. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 1:23.49 | 221 |
11. | Fleischhacker Jaroslav | 1999 | PkPk | 1:24.81 | 211 |
12. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 1:25.27 | 207 |
13. | Komárek Jakub | 1999 | KuPi | 1:26.03 | 234 |
14. | Štiffel Adam | 1999 | SPK | 1:26.10 | 201 |
15. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 1:26.57 | 198 |
21. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 1:28.30 | 187 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 2:35.39 | 503 |
2. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 2:36.49 | 492 |
3. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 2:37.36 | 484 |
4. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 2:39.82 | 463 |
5. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 2:46.78 | 407 |
6. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 2:47.84 | 399 |
7. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 2:48.37 | 395 |
8. | Paulínyová Nina | 1999 | AQSLe | 2:49.14 | 390 |
9. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 2:49.94 | 385 |
10. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 2:50.15 | 384 |
11. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 2:51.22 | 376 |
12. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 2:51.78 | 373 |
13. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 2:52.54 | 367 |
14. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 2:54.23 | 357 |
15. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 2:56.02 | 346 |
48. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 3:36.86 | 185 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 2:31.61 | 384 |
2. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 2:34.09 | 365 |
3. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 2:40.75 | 322 |
4. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 2:43.55 | 350 |
5. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 2:44.95 | 298 |
6. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 2:46.28 | 290 |
7. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 2:50.84 | 268 |
8. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 2:54.49 | 251 |
9. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 2:54.80 | 250 |
10. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 2:57.37 | 240 |
11. | Fleischhacker Jaroslav | 1999 | PkPk | 2:59.39 | 232 |
12. | Komárek Jakub | 1999 | KuPi | 3:00.18 | 228 |
13. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 3:03.67 | 215 |
14. | Šebo Dominikján | 1999 | MPKDK | 3:05.92 | 208 |
15. | Pavlovič Milan | 1999 | TozTo | 3:06.32 | 207 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Horváthová Kristína | 1999 | PkRS | 0:38.34 | 482 |
2. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 0:39.52 | 467 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 0:39.86 | 429 |
4. | Šimončičová Tereza | 1999 | STUTT | 0:39.94 | 426 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 0:39.96 | 426 |
6. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 0:40.13 | 421 |
7. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 0:40.64 | 405 |
8. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 0:40.81 | 400 |
9. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 0:41.38 | 407 |
10. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 0:41.86 | 370 |
11. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 0:41.96 | 368 |
12. | Kurucová Adriána | 1999 | AQUAP | 0:42.71 | 349 |
13. | Petreková Sofia | 1999 | KPSNV | 0:42.92 | 344 |
14. | Gabryšová Emma | 1999 | DelLM | 0:43.13 | 338 |
15. | Bartová Julianna | 1999 | TozTo | 0:43.35 | 334 |
51. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 0:47.40 | 255 |
74. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 0:50.28 | 214 |
|
1. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 0:38.46 | 329 |
2. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 0:39.63 | 0 |
3. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 0:40.19 | 288 |
4. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 0:40.39 | 313 |
5. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 0:40.48 | 282 |
6. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 0:40.90 | 301 |
7. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 0:41.56 | 261 |
8. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 0:41.95 | 0 |
9. | Beňo Jozef | 1999 | TozTo | 0:42.02 | 278 |
10. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 0:42.25 | 248 |
11. | Jurov Tomáš | 1999 | NerŽi | 0:42.26 | 273 |
12. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 0:42.64 | 241 |
13. | Fojtík Matej | 1999 | PkMa | 0:42.69 | 265 |
14. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 0:42.70 | 0 |
15. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 0:42.72 | 0 |
19. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 0:43.71 | 224 |
71. | Prodán Juraj | 1999 | PkNZ | 1:47.72 | 15 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Horváthová Kristína | 1999 | PkRS | 1:24.50 | 454 |
2. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 1:24.77 | 480 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 1:26.17 | 428 |
4. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 1:27.42 | 410 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 1:27.74 | 405 |
6. | Šimončičová Tereza | 1999 | STUTT | 1:27.80 | 404 |
7. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 1:28.78 | 391 |
8. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 1:28.88 | 389 |
9. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 1:28.97 | 388 |
10. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 1:30.41 | 370 |
11. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 1:30.87 | 365 |
12. | Kurucová Adriána | 1999 | AQUAP | 1:30.98 | 363 |
13. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 1:31.67 | 355 |
14. | Rypáková Lucia | 1999 | KuPi | 1:32.07 | 351 |
15. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 1:32.46 | 346 |
46. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 1:42.25 | 256 |
53. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 1:45.02 | 252 |
89. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 1:54.32 | 183 |
|
1. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 1:23.79 | 0 |
2. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 1:23.86 | 328 |
3. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 1:27.00 | 294 |
4. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 1:29.15 | 272 |
5. | Beňo Jozef | 1999 | TozTo | 1:29.58 | 269 |
6. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 1:29.86 | 266 |
7. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 1:30.04 | 290 |
8. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 1:30.27 | 262 |
9. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 1:30.54 | 285 |
10. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 1:30.65 | 284 |
11. | Fojtík Matej | 1999 | PkMa | 1:31.47 | 277 |
12. | Tomašec Michal | 1999 | NerŽi | 1:32.20 | 246 |
13. | Jurov Tomáš | 1999 | NerŽi | 1:32.55 | 267 |
14. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 1:32.65 | 243 |
15. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 1:34.43 | 229 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 2:57.13 | 488 |
2. | Horváthová Kristína | 1999 | PkRS | 3:01.97 | 451 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 3:05.01 | 429 |
4. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 3:05.44 | 425 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 3:08.98 | 402 |
6. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 3:09.50 | 399 |
7. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 3:09.75 | 398 |
8. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 3:11.67 | 385 |
9. | Šimončičová Tereza | 1999 | STUTT | 3:11.79 | 385 |
10. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 3:13.00 | 377 |
11. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 3:13.88 | 373 |
12. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 3:13.90 | 373 |
13. | Rypáková Lucia | 1999 | KuPi | 3:16.83 | 356 |
14. | Kurucová Adriána | 1999 | AQUAP | 3:16.96 | 381 |
15. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 3:17.42 | 352 |
21. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 3:23.36 | 322 |
60. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 3:52.96 | 214 |
|
1. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 2:53.09 | 378 |
2. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 3:01.68 | 327 |
3. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 3:04.07 | 314 |
4. | Beňo Jozef | 1999 | TozTo | 3:09.55 | 288 |
5. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 3:10.12 | 311 |
6. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 3:12.03 | 277 |
7. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 3:13.84 | 269 |
8. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 3:14.48 | 266 |
9. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 3:14.77 | 265 |
10. | Fojtík Matej | 1999 | PkMa | 3:14.83 | 265 |
11. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 3:16.08 | 260 |
12. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 3:17.07 | 256 |
13. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 3:17.10 | 255 |
14. | Ďorko Jakub | 1999 | OrcaB | 3:18.72 | 250 |
15. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 3:24.09 | 230 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 1:15.18 | 502 |
2. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 1:16.57 | 475 |
3. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 1:16.58 | 475 |
4. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 1:17.43 | 460 |
5. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 1:18.43 | 442 |
6. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 1:18.77 | 436 |
7. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 1:18.93 | 434 |
8. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 1:20.17 | 414 |
9. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 1:20.42 | 410 |
10. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 1:21.38 | 396 |
11. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 1:22.26 | 383 |
12. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 1:22.58 | 379 |
13. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 1:22.70 | 377 |
14. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 1:22.76 | 376 |
15. | Šimončičová Tereza | 1999 | STUTT | 1:23.22 | 370 |
20. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 1:25.13 | 346 |
60. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 1:37.36 | 231 |
78. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 1:45.94 | 179 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 1:14.20 | 349 |
2. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 1:15.16 | 336 |
3. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 1:16.89 | 313 |
4. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 1:16.96 | 312 |
5. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 1:17.01 | 312 |
6. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 1:17.53 | 305 |
7. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 1:18.20 | 297 |
8. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 1:18.60 | 293 |
9. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 1:18.88 | 290 |
10. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 1:18.91 | 290 |
11. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 1:19.14 | 287 |
12. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 1:19.18 | 287 |
13. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 1:20.16 | 276 |
14. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 1:22.39 | 255 |
15. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 1:22.87 | 250 |
25. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 1:28.53 | 205 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 2:38.17 | 532 |
2. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 2:46.33 | 458 |
3. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 2:48.22 | 461 |
4. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 2:48.29 | 442 |
5. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 2:48.70 | 439 |
6. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 2:49.00 | 455 |
7. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 2:55.75 | 388 |
8. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 2:56.16 | 385 |
9. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 2:56.17 | 385 |
10. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 2:56.46 | 399 |
11. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 2:56.63 | 382 |
12. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 2:56.98 | 380 |
13. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 2:57.83 | 375 |
14. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 2:58.09 | 372 |
15. | Horváthová Kristína | 1999 | PkRS | 2:59.29 | 366 |
25. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 3:06.44 | 325 |
48. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 3:25.62 | 242 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 2:38.81 | 368 |
2. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 2:40.39 | 358 |
3. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 2:42.69 | 343 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 5:32.23 | 531 |
2. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 5:54.21 | 438 |
3. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 5:57.21 | 446 |
4. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 5:58.94 | 440 |
5. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 6:08.84 | 388 |
6. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 6:10.99 | 381 |
7. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 6:13.83 | 373 |
8. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 6:17.39 | 362 |
9. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 6:17.73 | 361 |
10. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 6:24.80 | 341 |
11. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 6:24.87 | 341 |
12. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 6:28.01 | 333 |
13. | Klimantová Michaela | 1999 | PkMa | 6:30.03 | 343 |
14. | Bartová Julianna | 1999 | TozTo | 6:31.88 | 324 |
15. | Tomášiková Pavlína | 1999 | J&TBa | 6:35.89 | 314 |
16. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 6:39.64 | 305 |
|
1. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 5:33.62 | 385 |
2. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 5:39.49 | 366 |
3. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 5:43.07 | 355 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 0:30.33 | 483 |
2. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 0:30.80 | 462 |
3. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 0:30.93 | 456 |
4. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 0:31.30 | 440 |
5. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 0:31.30 | 463 |
6. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 0:31.32 | 439 |
7. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 0:31.44 | 434 |
8. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 0:31.56 | 429 |
9. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 0:31.72 | 423 |
10. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 0:32.22 | 403 |
11. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 0:32.28 | 401 |
12. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 0:32.41 | 0 |
13. | Cmarková Nina | 1999 | ŠŠTn | 0:32.42 | 396 |
14. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 0:32.70 | 406 |
15. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 0:32.89 | 379 |
29. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 0:34.28 | 335 |
98. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 0:41.02 | 196 |
110. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 0:42.98 | 170 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 0:29.70 | 358 |
2. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 0:29.95 | 349 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 0:30.70 | 343 |
4. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 0:30.78 | 322 |
5. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 0:30.78 | 322 |
6. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 0:30.80 | 322 |
7. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 0:30.80 | 321 |
8. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 0:30.82 | 339 |
9. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 0:30.94 | 317 |
10. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 0:31.72 | 311 |
11. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 0:31.75 | 293 |
12. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 0:31.98 | 287 |
13. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 0:32.03 | 286 |
14. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 0:32.36 | 277 |
15. | Beňo Jozef | 1999 | TozTo | 0:32.43 | 275 |
27. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 0:34.51 | 241 |
83. | Prodán Juraj | 1999 | PkNZ | 1:19.90 | 18 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 1:06.52 | 489 |
2. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 1:06.63 | 486 |
3. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 1:06.93 | 480 |
4. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 1:08.22 | 453 |
5. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 1:08.23 | 453 |
6. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 1:08.88 | 467 |
7. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 1:09.40 | 431 |
8. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 1:09.58 | 453 |
9. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 1:09.96 | 420 |
10. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 1:10.52 | 411 |
11. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 1:10.72 | 407 |
12. | Cmarková Nina | 1999 | ŠŠTn | 1:10.99 | 402 |
13. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 1:11.65 | 392 |
14. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 1:11.66 | 391 |
15. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 1:11.71 | 391 |
23. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 1:14.84 | 344 |
63. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 1:26.14 | 225 |
90. | Schvábová Silvia | 1999 | PkNZ | 1:34.74 | 169 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 1:04.29 | 377 |
2. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 1:05.38 | 358 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 1:06.10 | 372 |
4. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 1:06.60 | 339 |
5. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 1:06.91 | 335 |
6. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 1:07.02 | 332 |
7. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 1:08.40 | 313 |
8. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 1:08.61 | 310 |
9. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 1:09.04 | 305 |
10. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 1:09.13 | 303 |
11. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 1:10.32 | 288 |
12. | Štiffel Adam | 1999 | SPK | 1:11.24 | 277 |
13. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 1:11.59 | 273 |
14. | Getlik Andrej | 1999 | OrcaB | 1:12.50 | 263 |
15. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 1:13.08 | 276 |
29. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 1:17.04 | 219 |
81. | Prodán Juraj | 1999 | PkNZ | 3:08.38 | 15 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 2:23.11 | 506 |
2. | Kuľová Želmíra | 1999 | KPSNV | 2:24.33 | 493 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 2:26.41 | 473 |
4. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 2:28.45 | 453 |
5. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 2:29.30 | 445 |
6. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 2:32.10 | 422 |
7. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 2:32.38 | 438 |
8. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 2:33.63 | 409 |
9. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 2:35.19 | 397 |
10. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 2:35.36 | 396 |
11. | Kubalová Martina_hana | 1999 | OrcaB | 2:36.04 | 390 |
12. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 2:36.08 | 390 |
13. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 2:36.45 | 387 |
14. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 2:37.19 | 381 |
15. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 2:38.26 | 374 |
21. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 2:44.40 | 334 |
58. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 3:19.94 | 185 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 2:19.59 | 396 |
2. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 2:20.65 | 386 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 2:21.80 | 377 |
4. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 2:22.27 | 374 |
5. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 2:23.24 | 366 |
6. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 2:29.90 | 319 |
7. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 2:30.26 | 317 |
8. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 2:30.26 | 317 |
9. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 2:32.16 | 305 |
10. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 2:33.87 | 318 |
11. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 2:34.67 | 313 |
12. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 2:35.91 | 283 |
13. | Kornaj Filip | 1999 | AQUAP | 2:36.04 | 283 |
14. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 2:37.31 | 276 |
15. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 2:37.42 | 275 |
26. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 2:43.47 | 246 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 5:00.66 | 508 |
2. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 5:09.47 | 466 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 5:13.80 | 447 |
4. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 5:15.94 | 455 |
5. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 5:21.38 | 416 |
6. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 5:25.03 | 402 |
7. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 5:26.27 | 397 |
8. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 5:27.79 | 392 |
9. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 5:32.20 | 376 |
10. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 5:33.21 | 373 |
11. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 5:34.42 | 369 |
12. | Klimantová Michaela | 1999 | PkMa | 5:38.52 | 356 |
13. | Dobroňová Soňa | 1999 | NerŽi | 5:39.98 | 365 |
14. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 5:40.07 | 365 |
15. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 5:42.44 | 344 |
24. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 6:02.54 | 290 |
40. | Ozoráková Miroslava | 1999 | PkNZ | 6:51.28 | 198 |
|
1. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 4:52.07 | 415 |
2. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 4:53.81 | 408 |
3. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 4:54.41 | 405 |
4. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 4:59.70 | 384 |
5. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 5:00.22 | 408 |
6. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 5:18.04 | 321 |
7. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 5:19.89 | 316 |
8. | Bartáky David | 1999 | NerŽi | 5:21.01 | 312 |
9. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 5:21.14 | 312 |
10. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 5:21.36 | 312 |
11. | Uhlík Šimon | 1999 | STUTT | 5:24.61 | 302 |
12. | Kupec Gabriel | 1999 | TozTo | 5:28.50 | 292 |
13. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 5:29.99 | 0 |
14. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 5:34.72 | 275 |
15. | Krištof Matúš | 1999 | ŠKPKo | 5:35.44 | 0 |
24. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 5:48.67 | 244 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Drábiková Soňa | 1999 | AQSLe | 10:31.34 | 472 |
2. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 10:56.80 | 419 |
3. | Pavlikovská Zuzana | 1999 | SPK | 10:56.94 | 419 |
4. | Hantáková Nataša | 1999 | MaPu | 10:58.64 | 416 |
5. | Mrázová Janka | 1999 | STUTT | 11:06.55 | 401 |
6. | Mižúrová Patrícia | 1999 | PkMa | 11:11.31 | 393 |
7. | Medveďová Michaela | 1999 | UMB | 11:15.36 | 385 |
8. | Hricová Gabriela | 1999 | OrcaB | 11:15.87 | 385 |
9. | Kolárová Kristína | 1999 | STUTT | 11:17.75 | 381 |
10. | Aláčová Alexandra | 1999 | OrcaB | 11:22.27 | 391 |
11. | Aneštíková Katarína | 1999 | FliBr | 11:22.81 | 373 |
12. | Alexandrová Táňa | 1999 | UKB | 11:35.19 | 354 |
13. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 11:39.41 | 347 |
14. | Wiebauerová Viktória | 1999 | SPK | 11:41.98 | 343 |
15. | Mihaľová Dominika | 1999 | OrcaM | 11:45.72 | 337 |
19. | Ščevlíková Jana | 1999 | PkNZ | 12:05.10 | 311 |
|
1. | Pavuk Marek | 1999 | AQSLe | 10:00.59 | 440 |
2. | Babús Benjamin | 1999 | PkRS | 10:07.90 | 424 |
3. | Rosipal Adam | 1999 | UKB | 10:16.54 | 431 |
4. | Arnold Oliver | 1999 | SPK | 10:43.82 | 357 |
5. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 10:47.03 | 0 |
6. | Mizera Daniel | 1999 | J&TBa | 10:49.56 | 348 |
7. | Kuropka Daniel | 1999 | KuPi | 10:53.78 | 341 |
8. | Primorac Marko | 1999 | KuPi | 10:56.90 | 336 |
9. | Gabalec Adrián | 1999 | STUTT | 10:58.12 | 334 |
10. | Uhlík Šimon | 1999 | STUTT | 11:05.33 | 323 |
11. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 11:14.90 | 310 |
12. | Krištof Matúš | 1999 | ŠKPKo | 11:23.92 | 298 |
13. | Somogyi Filip | 1999 | AQUAP | 11:30.47 | 289 |
14. | Kľuska Šimon | 1999 | SPK | 11:39.26 | 279 |
15. | Ďorko Jakub | 1999 | OrcaB | 11:42.71 | 275 |
18. | Rosina Patrik | 1999 | PkNZ | 12:08.16 | 246 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Šimovičová Lucia | 1999 | OrcaB | 21:07.67 | 419 |
2. | Bőhmová Ema | 1999 | OrcaB | 21:26.80 | 400 |
3. | Pilipčuková Katarína | 1999 | ŠKPKo | 23:40.42 | 297 |
|
1. | Popelka Šimon | 1999 | OrcaB | 20:22.39 | 357 |
2. | Džubara Mário | 1999 | PkPr | 22:29.29 | 265 |
3. | Kobela Filip | 1999 | FliBr | 23:39.64 | 227 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
rok narodenia 2000
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 0:35.94 | 359 |
2. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 0:37.08 | 339 |
3. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 0:37.12 | 326 |
4. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 0:37.51 | 316 |
5. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 0:37.60 | 325 |
6. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 0:37.73 | 322 |
7. | Holešová Alexandra | 2000 | VŠKUK | 0:38.33 | 296 |
8. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 0:38.45 | 293 |
9. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 0:38.55 | 291 |
10. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 0:38.89 | 294 |
11. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 0:39.46 | 271 |
12. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 0:40.80 | 255 |
13. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 0:40.84 | 254 |
14. | Lelovicsová Lucia | 2000 | UKB | 0:41.27 | 246 |
15. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 0:41.68 | 230 |
19. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 0:42.42 | 218 |
|
1. | Hálka Samuel | 2000 | NerŽi | 0:33.70 | 309 |
2. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 0:34.04 | 300 |
3. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 0:35.75 | 259 |
4. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 0:37.34 | 227 |
5. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 0:37.67 | 0 |
6. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 0:39.53 | 191 |
7. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 0:39.79 | 0 |
8. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 0:40.21 | 182 |
9. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 0:40.26 | 181 |
10. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 0:40.47 | 179 |
11. | Duša Matej | 2000 | DelB | 0:40.51 | 178 |
12. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 0:40.80 | 174 |
13. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 0:41.27 | 168 |
14. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 0:41.71 | 175 |
15. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 0:41.79 | 162 |
22. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 0:43.39 | 145 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 1:25.32 | 289 |
2. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 1:26.13 | 280 |
3. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 1:26.77 | 275 |
4. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 1:28.92 | 266 |
5. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 1:29.03 | 254 |
6. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 1:30.52 | 242 |
7. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 1:30.60 | 241 |
8. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 1:31.32 | 245 |
9. | Lelovicsová Lucia | 2000 | UKB | 1:32.36 | 228 |
10. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 1:33.32 | 220 |
11. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 1:33.40 | 220 |
12. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 1:33.53 | 219 |
13. | Húdeková Monika | 2000 | SpPB | 1:34.38 | 213 |
14. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 1:37.83 | 191 |
15. | Komorníková Natália | 2000 | STUTT | 1:37.97 | 191 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 1:19.71 | 249 |
2. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 1:21.24 | 235 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 1:30.01 | 182 |
4. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 1:31.29 | 166 |
5. | Zavarský Tomáš | 2000 | PkMa | 1:33.67 | 161 |
6. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 1:34.09 | 152 |
7. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 1:37.36 | 137 |
8. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 1:37.50 | 136 |
9. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 1:37.83 | 135 |
10. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 1:38.37 | 140 |
11. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 1:38.80 | 131 |
12. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 1:39.09 | 130 |
13. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 1:39.74 | 127 |
14. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 1:40.53 | 124 |
15. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 1:41.55 | 120 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 3:10.33 | 277 |
2. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 3:16.14 | 253 |
3. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 3:17.04 | 250 |
4. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 3:22.30 | 231 |
5. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 3:22.58 | 230 |
6. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 3:23.18 | 228 |
7. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 3:28.95 | 210 |
8. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 3:31.30 | 210 |
|
1. | Zavarský Tomáš | 2000 | PkMa | 3:22.71 | 176 |
2. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 3:42.61 | 125 |
3. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 3:44.86 | 122 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 0:36.79 | 387 |
2. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 0:36.87 | 384 |
3. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 0:37.24 | 374 |
4. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 0:37.79 | 357 |
5. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 0:38.03 | 351 |
6. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 0:38.41 | 340 |
7. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 0:38.79 | 330 |
8. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 0:39.26 | 319 |
9. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 0:39.96 | 302 |
10. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 0:40.44 | 332 |
11. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 0:40.47 | 291 |
12. | Hocková Vanesa | 2000 | STUTT | 0:40.50 | 290 |
13. | Ibošová Laura | 2000 | TozTo | 0:40.77 | 284 |
14. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 0:41.12 | 277 |
15. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 0:41.20 | 275 |
25. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 0:42.84 | 245 |
|
1. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 0:36.47 | 266 |
2. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 0:36.87 | 257 |
3. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 0:36.90 | 0 |
4. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 0:37.38 | 0 |
5. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 0:39.57 | 208 |
6. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 0:39.90 | 242 |
7. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 0:40.09 | 238 |
8. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 0:40.19 | 198 |
9. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 0:40.19 | 198 |
10. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 0:40.44 | 195 |
11. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 0:40.58 | 193 |
12. | Hruška Samuel | 2000 | NerŽi | 0:40.68 | 191 |
13. | Sojka Tomáš | 2000 | NerŽi | 0:40.73 | 0 |
14. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 0:41.10 | 186 |
15. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 0:41.13 | 185 |
50. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 0:48.07 | 116 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 1:18.86 | 388 |
2. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 1:19.99 | 371 |
3. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 1:20.09 | 370 |
4. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 1:20.13 | 369 |
5. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 1:21.83 | 347 |
6. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 1:22.56 | 338 |
7. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 1:23.64 | 325 |
8. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 1:23.72 | 324 |
9. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 1:24.65 | 313 |
10. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 1:24.80 | 311 |
11. | Pavleová Nina | 2000 | TPO | 1:26.55 | 293 |
12. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 1:26.83 | 317 |
13. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 1:28.00 | 304 |
14. | Hocková Vanesa | 2000 | STUTT | 1:28.74 | 272 |
15. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 1:29.22 | 268 |
19. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 1:31.00 | 252 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 1:17.14 | 280 |
2. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 1:17.72 | 274 |
3. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 1:18.47 | 266 |
4. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 1:24.55 | 213 |
5. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 1:26.41 | 181 |
6. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 1:26.45 | 230 |
7. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 1:26.79 | 197 |
8. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 1:27.04 | 195 |
9. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 1:27.56 | 191 |
10. | Koka Ľubor | 2000 | STU | 1:27.56 | 222 |
11. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 1:28.32 | 187 |
12. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 1:29.15 | 181 |
13. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 1:29.19 | 181 |
14. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 1:30.01 | 176 |
15. | Dvorštiak Philip | 2000 | PoRu | 1:31.39 | 168 |
27. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 1:34.39 | 152 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 2:46.93 | 406 |
2. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 2:47.87 | 399 |
3. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 2:50.46 | 381 |
4. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 2:53.42 | 362 |
5. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 2:55.30 | 351 |
6. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 2:57.53 | 338 |
7. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 2:58.09 | 334 |
8. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 2:58.80 | 330 |
9. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 2:59.26 | 327 |
10. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 3:05.80 | 294 |
11. | Hocková Vanesa | 2000 | STUTT | 3:06.22 | 293 |
12. | Ibošová Laura | 2000 | TozTo | 3:10.29 | 274 |
13. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 3:12.93 | 263 |
14. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 3:16.28 | 250 |
15. | Žídeková Lucia | 2000 | PkMa | 3:16.39 | 270 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 2:43.80 | 304 |
2. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 2:47.62 | 284 |
3. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 2:59.59 | 230 |
4. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 3:02.32 | 221 |
5. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 3:02.95 | 218 |
6. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 3:04.11 | 214 |
7. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 3:05.51 | 210 |
8. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 3:07.40 | 203 |
9. | Koka Ľubor | 2000 | STU | 3:09.38 | 197 |
10. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 3:10.58 | 193 |
11. | Dodok Oliver | 2000 | OrcaB | 3:12.99 | 186 |
12. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 3:14.70 | 181 |
13. | Holík Viliam | 2000 | NerŽi | 3:15.71 | 178 |
14. | Ringer Rastislav | 2000 | PkPr | 3:16.91 | 175 |
15. | Dvorštiak Philip | 2000 | PoRu | 3:17.36 | 174 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bellušová Diana | 2000 | ŠKPKo | 0: 5.95 | 0 |
2. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 0:39.94 | 426 |
3. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 0:41.03 | 417 |
4. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 0:41.77 | 373 |
5. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 0:42.58 | 373 |
6. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 0:42.79 | 347 |
7. | Ibošová Laura | 2000 | TozTo | 0:43.32 | 334 |
8. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 0:44.02 | 318 |
9. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 0:44.10 | 317 |
10. | Nikodemová Zuzana | 2000 | TozTo | 0:44.24 | 314 |
11. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 0:44.75 | 303 |
12. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 0:45.02 | 298 |
13. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 0:45.03 | 316 |
14. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 0:45.47 | 289 |
15. | Komorníková Natália | 2000 | STUTT | 0:45.48 | 289 |
37. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 0:49.20 | 228 |
|
1. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 0:42.45 | 245 |
2. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 0:43.55 | 227 |
3. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 0:43.63 | 248 |
4. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 0:43.76 | 224 |
5. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 0:44.22 | 216 |
6. | Hálka Samuel | 2000 | NerŽi | 0:44.42 | 214 |
7. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 0:44.89 | 207 |
8. | Kraus Martin | 2000 | PkMa | 0:45.03 | 205 |
9. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 0:45.03 | 205 |
10. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 0:45.97 | 193 |
11. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 0:46.14 | 190 |
12. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 0:46.94 | 181 |
13. | Môcik Erik | 2000 | OrcaB | 0:47.17 | 196 |
14. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 0:47.58 | 174 |
15. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 0:47.86 | 0 |
55. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 0:53.08 | 125 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 1:25.22 | 442 |
2. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 1:27.71 | 405 |
3. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 1:30.71 | 367 |
4. | Ibošová Laura | 2000 | TozTo | 1:33.15 | 339 |
5. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 1:34.63 | 345 |
6. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 1:34.64 | 345 |
7. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 1:34.72 | 322 |
8. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 1:34.78 | 322 |
9. | Nikodemová Zuzana | 2000 | TozTo | 1:35.17 | 318 |
10. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 1:36.35 | 306 |
11. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 1:38.20 | 289 |
12. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 1:38.88 | 283 |
13. | Jedličková Katarína | 2000 | STUTT | 1:39.32 | 279 |
14. | Grejtáková Simona | 2000 | OrcaB | 1:39.37 | 298 |
15. | Komorníková Natália | 2000 | STUTT | 1:39.43 | 278 |
35. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 1:47.20 | 222 |
|
1. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 1:14.35 | 0 |
2. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 1:31.78 | 250 |
3. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 1:33.93 | 233 |
4. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 1:37.32 | 209 |
5. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 1:37.32 | 209 |
6. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 1:37.44 | 209 |
7. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 1:37.48 | 209 |
8. | Hálka Samuel | 2000 | NerŽi | 1:37.80 | 207 |
9. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 1:37.87 | 206 |
10. | Kraus Martin | 2000 | PkMa | 1:39.04 | 217 |
11. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 1:40.13 | 193 |
12. | Môcik Erik | 2000 | OrcaB | 1:41.35 | 186 |
13. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 1:41.73 | 184 |
14. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 1:43.12 | 176 |
15. | Žiačik Dávid | 2000 | OrcaB | 1:43.87 | 0 |
44. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 1:57.38 | 120 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 3:04.16 | 435 |
2. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 3:12.23 | 382 |
3. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 3:15.27 | 365 |
4. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 3:21.74 | 354 |
5. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 3:22.04 | 329 |
6. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 3:23.36 | 322 |
7. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 3:23.44 | 323 |
8. | Grejtáková Simona | 2000 | OrcaB | 3:23.83 | 321 |
9. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 3:24.42 | 317 |
10. | Ibošová Laura | 2000 | TozTo | 3:24.56 | 317 |
11. | Nikodemová Zuzana | 2000 | TozTo | 3:26.34 | 309 |
12. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 3:27.14 | 306 |
13. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 3:28.67 | 298 |
14. | Komorníková Natália | 2000 | STUTT | 3:31.43 | 287 |
15. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 3:31.97 | 285 |
|
1. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 3:12.83 | 273 |
2. | Kraus Martin | 2000 | PkMa | 3:22.12 | 258 |
3. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 3:22.59 | 236 |
4. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 3:25.03 | 227 |
5. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 3:25.65 | 246 |
6. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 3:25.67 | 225 |
7. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 3:28.09 | 217 |
8. | Hálka Samuel | 2000 | NerŽi | 3:28.89 | 214 |
9. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 3:35.88 | 195 |
10. | Žiačik Dávid | 2000 | OrcaB | 3:36.27 | 194 |
11. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 3:36.36 | 193 |
12. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 3:37.80 | 190 |
13. | Môcik Erik | 2000 | OrcaB | 3:38.06 | 189 |
14. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 3:40.65 | 182 |
15. | Bohoš Filip | 2000 | KomKo | 3:40.91 | 181 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 1:16.90 | 469 |
2. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 1:21.61 | 392 |
3. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 1:21.94 | 387 |
4. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 1:22.83 | 375 |
5. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 1:22.96 | 374 |
6. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 1:24.05 | 359 |
7. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 1:24.71 | 351 |
8. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 1:24.81 | 349 |
9. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 1:25.96 | 336 |
10. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 1:25.98 | 335 |
11. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 1:26.61 | 328 |
12. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 1:27.01 | 323 |
13. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 1:27.06 | 323 |
14. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 1:27.67 | 317 |
15. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 1:27.94 | 314 |
16. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 1:28.23 | 311 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 1:19.90 | 279 |
2. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 1:20.93 | 269 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 1:24.12 | 239 |
4. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 1:25.63 | 227 |
5. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 1:26.67 | 219 |
6. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 1:26.97 | 217 |
7. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 1:27.07 | 216 |
8. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 1:27.32 | 214 |
9. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 1:27.82 | 210 |
10. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 1:29.08 | 202 |
11. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 1:29.28 | 200 |
12. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 1:29.59 | 198 |
13. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 1:29.73 | 197 |
14. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 1:29.79 | 197 |
15. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 1:31.08 | 188 |
25. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 1:35.45 | 164 |
31. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 1:36.35 | 159 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 2:47.23 | 450 |
2. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 2:55.58 | 389 |
3. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 2:55.62 | 405 |
4. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 2:57.58 | 376 |
5. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 2:57.75 | 391 |
6. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 3:00.61 | 358 |
7. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 3:00.65 | 357 |
8. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 3:02.60 | 346 |
9. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 3:03.24 | 342 |
10. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 3:03.33 | 342 |
11. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 3:05.06 | 332 |
12. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 3:07.40 | 320 |
13. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 3:08.51 | 314 |
14. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 3:10.53 | 304 |
15. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 3:10.74 | 304 |
|
1. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 2:51.42 | 293 |
2. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 2:51.96 | 290 |
3. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 3:00.91 | 272 |
4. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 3:01.87 | 268 |
5. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 3:03.47 | 239 |
6. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 3:05.33 | 232 |
7. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 3:06.55 | 227 |
8. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 3:07.42 | 224 |
9. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 3:08.27 | 221 |
10. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 3:11.81 | 209 |
11. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 3:12.39 | 207 |
12. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 3:12.93 | 206 |
13. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 3:13.26 | 204 |
14. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 3:15.67 | 197 |
15. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 3:19.04 | 204 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 6:13.80 | 373 |
2. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 6:19.84 | 355 |
3. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 6:20.34 | 353 |
4. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 6:26.65 | 336 |
5. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 6:28.33 | 333 |
6. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 6:31.15 | 325 |
7. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 6:34.04 | 318 |
8. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 6:58.37 | 266 |
9. | Sarkocy Jasmína | 2000 | PkPk | 7:31.14 | 212 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 6:14.92 | 272 |
2. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 6:24.57 | 272 |
3. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 6:30.73 | 240 |
4. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 6:33.31 | 235 |
5. | Kraus Martin | 2000 | PkMa | 6:48.10 | 227 |
6. | Škvarenina Lukáš | 2000 | TozTo | 6:48.74 | 210 |
7. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 6:48.93 | 209 |
8. | Zavarský Tomáš | 2000 | PkMa | 6:49.29 | 225 |
9. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 6:50.74 | 207 |
10. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 6:51.01 | 206 |
11. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 6:57.36 | 197 |
12. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 7:03.45 | 204 |
13. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 7:05.39 | 186 |
14. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 7:08.61 | 181 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 0:31.73 | 423 |
2. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 0:32.18 | 405 |
3. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 0:32.55 | 391 |
4. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 0:32.62 | 388 |
5. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 0:33.71 | 352 |
6. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 0:33.76 | 351 |
7. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 0:33.94 | 345 |
8. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 0:34.13 | 357 |
9. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 0:34.20 | 337 |
10. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 0:34.23 | 337 |
11. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 0:34.33 | 333 |
12. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 0:34.34 | 350 |
13. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 0:34.60 | 325 |
14. | Hrtánková Júlia | 2000 | SpPB | 0:34.70 | 323 |
15. | Barančoková Ema | 2000 | DelŽH | 0:35.00 | 314 |
18. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 0:35.33 | 306 |
|
1. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 0:30.84 | 320 |
2. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 0:31.33 | 305 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 0:31.66 | 296 |
4. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 0:31.89 | 290 |
5. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 0:32.40 | 276 |
6. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 0:32.46 | 290 |
7. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 0:33.33 | 253 |
8. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 0:33.83 | 243 |
9. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 0:34.04 | 238 |
10. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 0:34.15 | 236 |
11. | Dvorštiak Philip | 2000 | PoRu | 0:34.39 | 230 |
12. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 0:34.49 | 229 |
13. | Duša Matej | 2000 | DelB | 0:34.60 | 227 |
14. | Hálka Samuel | 2000 | NerŽi | 0:34.69 | 237 |
15. | Dodok Oliver | 2000 | OrcaB | 0:34.72 | 224 |
16. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 0:34.82 | 235 |
35. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 0:37.24 | 182 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 1:09.71 | 425 |
2. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 1:11.24 | 398 |
3. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 1:11.39 | 419 |
4. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 1:12.44 | 378 |
5. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 1:12.47 | 378 |
6. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 1:13.91 | 357 |
7. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 1:14.81 | 364 |
8. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 1:15.16 | 359 |
9. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 1:16.01 | 328 |
10. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 1:16.15 | 326 |
11. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 1:16.31 | 324 |
12. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 1:16.33 | 324 |
13. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 1:16.37 | 323 |
14. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 1:17.19 | 313 |
15. | Nikodemová Zuzana | 2000 | TozTo | 1:17.26 | 312 |
16. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 1:17.48 | 310 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 1:07.24 | 329 |
2. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 1:08.07 | 318 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 1:09.61 | 297 |
4. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 1:10.73 | 304 |
5. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 1:12.86 | 259 |
6. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 1:12.93 | 258 |
7. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 1:14.10 | 246 |
8. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 1:14.27 | 245 |
9. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 1:14.82 | 239 |
10. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 1:14.99 | 238 |
11. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 1:15.85 | 229 |
12. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 1:16.04 | 228 |
13. | Csémi Tomáš | 2000 | UKB | 1:16.25 | 226 |
14. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 1:16.38 | 241 |
15. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 1:17.33 | 216 |
16. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 1:17.73 | 229 |
21. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 1:18.76 | 205 |
51. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 1:31.38 | 141 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 2:30.70 | 433 |
2. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 2:31.08 | 430 |
3. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 2:35.18 | 397 |
4. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 2:35.82 | 392 |
5. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 2:37.62 | 379 |
6. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 2:39.88 | 363 |
7. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 2:42.87 | 343 |
8. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 2:43.43 | 340 |
9. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 2:44.88 | 331 |
10. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 2:46.88 | 319 |
11. | Lintnerová Kristína | 2000 | TPO | 2:47.16 | 317 |
12. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 2:48.34 | 311 |
13. | Stará Lenka | 2000 | KomKo | 2:48.90 | 307 |
14. | Barančoková Ema | 2000 | DelŽH | 2:49.57 | 304 |
15. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 2:50.85 | 297 |
17. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 2:51.31 | 295 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 2:28.04 | 332 |
2. | Želikovský Tomáš | 2000 | KPSNV | 2:29.63 | 321 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 2:30.94 | 313 |
4. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 2:38.59 | 290 |
5. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 2:39.95 | 263 |
6. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 2:40.13 | 262 |
7. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 2:41.11 | 257 |
8. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 2:41.57 | 255 |
9. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 2:43.12 | 247 |
10. | Fodor Bystrík | 2000 | OrcaB | 2:44.74 | 241 |
11. | Košecký Jozef | 2000 | TozTo | 2:48.18 | 226 |
12. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 2:48.54 | 225 |
13. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 2:51.33 | 214 |
14. | Kotian Jakub | 2000 | TozTo | 2:52.04 | 211 |
15. | Dodok Oliver | 2000 | OrcaB | 2:52.80 | 208 |
23. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 2:59.61 | 200 |
25. | Kecskés Martin | 2000 | PkNZ | 3:00.61 | 183 |
42. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 3:20.70 | 133 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 5:24.62 | 403 |
2. | Jesenská Kristína | 2000 | PkMa | 5:28.18 | 406 |
3. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 5:32.39 | 376 |
4. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 5:33.09 | 389 |
5. | Havašová Sára | 2000 | KPSNV | 5:40.44 | 349 |
6. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 5:44.42 | 337 |
7. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 5:54.45 | 310 |
8. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 5:58.66 | 299 |
9. | Húdeková Monika | 2000 | SpPB | 5:58.73 | 299 |
10. | Ondrúšková Denisa | 2000 | OrcaB | 5:58.93 | 298 |
11. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 5:59.62 | 297 |
12. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 5:59.70 | 296 |
13. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 6:03.12 | 288 |
14. | Gurmusová Monika | 2000 | TozTo | 6:03.38 | 288 |
15. | Ježíková Lucia | 2000 | SpPB | 6:03.53 | 287 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 5:12.82 | 338 |
2. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 5:14.28 | 333 |
3. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 5:22.78 | 307 |
4. | Hrabovský Adam | 2000 | PkMa | 5:27.50 | 314 |
5. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 5:37.53 | 269 |
6. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 5:46.92 | 248 |
7. | Horský Jakub | 2000 | KuPi | 5:47.59 | 263 |
8. | Csémi Tomáš | 2000 | UKB | 6:01.47 | 218 |
9. | Dodok Oliver | 2000 | OrcaB | 6:02.21 | 218 |
10. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 6:02.61 | 216 |
11. | Zavarský Tomáš | 2000 | PkMa | 6:06.02 | 225 |
12. | Môcik Erik | 2000 | OrcaB | 6:06.70 | 210 |
13. | Suchomel Kristián | 2000 | NerŽi | 6:07.24 | 208 |
14. | Helienek Patrik | 2000 | OrcaB | 6:10.32 | 203 |
15. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 6:12.22 | 200 |
17. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 6:16.20 | 0 |
31. | Kalina Viktor | 2000 | PkNZ | 6:56.43 | 143 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Lara | 2000 | SPK | 11:21.67 | 375 |
2. | Bročková Eva | 2000 | OrcaB | 11:27.40 | 366 |
3. | Benková Laura | 2000 | NerŽi | 11:27.65 | 382 |
4. | Macková Natália | 2000 | STUTT | 11:28.07 | 364 |
5. | Vlčáková Paulína | 2000 | SPK | 11:36.59 | 351 |
6. | Valková Vivien | 2000 | PkNZ | 11:46.47 | 336 |
7. | Niepelová Sára | 2000 | KuPi | 11:53.08 | 328 |
8. | Bogárová Zora | 2000 | KuPi | 11:59.30 | 319 |
9. | Klementová Alexandra | 2000 | OrcaB | 12:05.54 | 311 |
10. | Fabuľová Tereza | 2000 | PkPr | 12:14.39 | 299 |
11. | Húdeková Monika | 2000 | SpPB | 12:19.30 | 294 |
12. | Šebőková Kristína | 2000 | PkNZ | 12:28.35 | 283 |
13. | Vavrušková Stela | 2000 | STUTT | 12:39.16 | 271 |
14. | Barančoková Ema | 2000 | DelŽH | 12:56.57 | 253 |
15. | Lelovicsová Lucia | 2000 | UKB | 13:12.96 | 238 |
|
1. | Ružič Tomáš | 2000 | SPK | 11:01.62 | 329 |
2. | Horňák Adam | 2000 | OrcaB | 11:14.89 | 310 |
3. | Dinka Martin | 2000 | J&TBa | 11:35.34 | 284 |
4. | Karkuš Alex | 2000 | DelŽH | 12:03.10 | 252 |
5. | Grman Matej | 2000 | AQSLe | 12:03.44 | 252 |
6. | Hettych Daniel | 2000 | OrcaB | 12:26.18 | 230 |
7. | Dodok Oliver | 2000 | OrcaB | 12:26.43 | 229 |
8. | Ernek Šimon | 2000 | PkBŠ | 12:30.68 | 225 |
9. | Ďuriš Andreas | 2000 | PkNZ | 12:33.95 | 222 |
10. | Grexa Viliam | 2000 | OrcaB | 12:48.18 | 210 |
11. | Michlík Daniel | 2000 | NerŽi | 13:05.80 | 196 |
12. | Koka Ľubor | 2000 | STU | 13:16.74 | 189 |
13. | Neuschl David | 2000 | SPK | 13:25.19 | 183 |
14. | Kraus Martin | 2000 | PkMa | 13:29.53 | 179 |
15. | Vaš Patrik | 2000 | SPK | 13:46.33 | 169 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
1500 m vol.sp.
rok narodenia 2001
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 0:36.18 | 352 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 0:37.76 | 309 |
3. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 0:38.15 | 300 |
|
1. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 0:40.90 | 173 |
2. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 0:41.42 | 179 |
3. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 0:42.19 | 157 |
4. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 0:42.42 | 155 |
5. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 0:43.38 | 145 |
6. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 0:44.05 | 138 |
7. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 0:44.17 | 137 |
8. | Firkaľ Oliver | 2001 | CHHu | 0:45.54 | 125 |
9. | Labancz Áron | 2001 | DelKo | 0:46.82 | 115 |
10. | Jurík Anton | 2001 | SpPB | 0:47.30 | 111 |
11. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 0:47.38 | 111 |
12. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 0:48.46 | 104 |
13. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 0:49.06 | 100 |
14. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 0:49.26 | 99 |
15. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 0:49.42 | 98 |
20. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 0:51.41 | 87 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 1:26.19 | 280 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 1:27.88 | 264 |
3. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 1:30.02 | 246 |
|
1. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 1:38.36 | 132 |
2. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 1:39.99 | 126 |
3. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 1:41.39 | 121 |
4. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 1:41.82 | 119 |
5. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 1:41.82 | 119 |
6. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 1:43.52 | 120 |
7. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 1:46.48 | 104 |
8. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 1:48.02 | 100 |
9. | Firkaľ Oliver | 2001 | CHHu | 1:53.64 | 86 |
10. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 1:53.68 | 86 |
11. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 1:56.03 | 81 |
12. | Mindáš Šimon | 2001 | ŠKPPr | 1:56.30 | 80 |
13. | Konečný Damián | 2001 | PkMa | 1:59.70 | 73 |
14. | Sopko Samuel | 2001 | AQUAP | 2:02.33 | 69 |
15. | Sasák Marián | 2001 | ŠKPKo | 2:04.66 | 65 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 0:36.62 | 392 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 0:38.33 | 342 |
3. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 0:39.70 | 308 |
4. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 0:39.83 | 305 |
5. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 0:40.40 | 292 |
6. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 0:41.79 | 264 |
7. | Vincze Virág | 2001 | DŠt | 0:42.53 | 250 |
8. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 0:43.25 | 238 |
9. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 0:43.38 | 236 |
10. | Krejčíová Zuzana | 2001 | AQUAP | 0:43.45 | 235 |
11. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 0:44.15 | 224 |
12. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 0:44.32 | 194 |
13. | Silvayová Lucia | 2001 | OrcaM | 0:44.49 | 219 |
14. | Michalovičová Natália | 2001 | NerŽi | 0:44.57 | 217 |
15. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 0:44.60 | 217 |
|
1. | Bauch Jakub | 2001 | PkPr | 0: 5.08 | 0 |
2. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 0:40.54 | 193 |
3. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 0:41.18 | 184 |
4. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 0:42.42 | 169 |
5. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 0:42.65 | 166 |
6. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 0:43.44 | 157 |
7. | Totka Marco | 2001 | DelB | 0:43.50 | 156 |
8. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 0:43.60 | 156 |
9. | Botka Michal | 2001 | STUTT | 0:44.14 | 150 |
10. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 0:44.46 | 146 |
11. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 0:44.67 | 144 |
12. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 0:44.93 | 142 |
13. | Bauch Adam | 2001 | PkPr | 0:45.13 | 140 |
14. | Rohlíček Dominik | 2001 | OrcaB | 0:45.26 | 139 |
15. | Ringer Niko | 2001 | PkPr | 0:45.82 | 134 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 1:22.21 | 342 |
2. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 1:22.53 | 338 |
3. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 1:26.29 | 296 |
4. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 1:28.56 | 273 |
5. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 1:30.27 | 258 |
6. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 1:30.38 | 281 |
7. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 1:33.18 | 235 |
8. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 1:33.74 | 231 |
9. | Krejčíová Zuzana | 2001 | AQUAP | 1:34.47 | 225 |
10. | Vincze Virág | 2001 | DŠt | 1:34.82 | 223 |
11. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 1:36.85 | 209 |
12. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 1:39.34 | 193 |
13. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 1:40.02 | 190 |
14. | Libutková Lucia | 2001 | AtLev | 1:40.74 | 186 |
15. | Michalovičová Natália | 2001 | NerŽi | 1:40.80 | 185 |
|
1. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 1:31.69 | 193 |
2. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 1:32.12 | 164 |
3. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 1:34.10 | 154 |
4. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 1:35.32 | 148 |
5. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 1:35.39 | 148 |
6. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 1:35.83 | 146 |
7. | Ringer Niko | 2001 | PkPr | 1:36.75 | 141 |
8. | Bauch Adam | 2001 | PkPr | 1:37.05 | 140 |
9. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 1:37.36 | 139 |
10. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 1:37.83 | 137 |
11. | Firkaľ Oliver | 2001 | CHHu | 1:38.17 | 136 |
12. | Rohlíček Dominik | 2001 | OrcaB | 1:39.56 | 130 |
13. | Aneštík Samuel | 2001 | FliBr | 1:40.64 | 126 |
14. | Totka Marco | 2001 | DelB | 1:41.17 | 124 |
15. | Šebo Filipflorián | 2001 | MPKDK | 1:41.42 | 123 |
21. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 1:43.41 | 116 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 3:01.41 | 316 |
2. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 3:14.15 | 258 |
3. | Krejčíová Zuzana | 2001 | AQUAP | 3:16.59 | 249 |
|
1. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 3:29.25 | 146 |
2. | Rohlíček Dominik | 2001 | OrcaB | 3:29.48 | 145 |
3. | Parízek Rudolf | 2001 | STUTT | 3:32.08 | 140 |
4. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 3:32.41 | 140 |
5. | Mičuda Timotej | 2001 | PkPk | 3:36.22 | 132 |
6. | Šebo Filipflorián | 2001 | MPKDK | 3:36.98 | 131 |
7. | Ringer Niko | 2001 | PkPr | 3:37.87 | 129 |
8. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 3:40.63 | 124 |
9. | Konečný Damián | 2001 | PkMa | 3:56.16 | 101 |
10. | Krištofík Marek | 2001 | SpPB | 3:56.90 | 100 |
11. | Holba Filip | 2001 | OrcaB | 4:03.84 | 92 |
12. | Ďuras Martin | 2001 | AQUAP | 4:35.47 | 64 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 0:43.47 | 331 |
2. | Loncková Zuzana | 2001 | NerŽi | 0:44.07 | 317 |
3. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 0:44.45 | 309 |
4. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 0:44.95 | 299 |
5. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 0:45.93 | 280 |
6. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 0:46.91 | 263 |
7. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 0:47.19 | 258 |
8. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 0:48.08 | 245 |
9. | Záborská Miroslava | 2001 | PkMa | 0:48.28 | 241 |
10. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 0:48.45 | 239 |
11. | Michalovičová Natália | 2001 | NerŽi | 0:48.50 | 238 |
12. | Furková Klára | 2001 | SpaMy | 0:49.04 | 231 |
13. | Pitoňáková Zuzana | 2001 | PkPr | 0:49.25 | 227 |
14. | Sivičeková Stanislava | 2001 | PkRS | 0:49.36 | 226 |
15. | Vyrvová Radka | 2001 | PkRS | 0:50.04 | 217 |
|
1. | Hrabovský Alexander | 2001 | NerŽi | 0:33.49 | 498 |
2. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 0:45.43 | 199 |
3. | Michňa Martin | 2001 | OrcaB | 0:46.54 | 186 |
4. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 0:46.78 | 183 |
5. | Jančo Adam | 2001 | ShaBa | 0:47.42 | 175 |
6. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 0:47.53 | 0 |
7. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 0:47.58 | 173 |
8. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 0:47.62 | 173 |
9. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 0:47.64 | 173 |
10. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 0:47.76 | 172 |
11. | Štesko Samuel | 2001 | UMB | 0:49.11 | 158 |
12. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 0:49.48 | 154 |
13. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 0:49.91 | 150 |
14. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 0:50.27 | 147 |
15. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 0:50.35 | 146 |
62. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 0:58.48 | 93 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 1:34.82 | 321 |
2. | Loncková Zuzana | 2001 | NerŽi | 1:36.73 | 302 |
3. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 1:38.02 | 291 |
4. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 1:38.78 | 284 |
5. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 1:39.02 | 281 |
6. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 1:39.10 | 281 |
7. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 1:40.55 | 269 |
8. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 1:40.75 | 267 |
9. | Furková Klára | 2001 | SpaMy | 1:44.05 | 243 |
10. | Záborská Miroslava | 2001 | PkMa | 1:44.32 | 241 |
11. | Pitoňáková Zuzana | 2001 | PkPr | 1:45.26 | 234 |
12. | Brnčalová Lea | 2001 | PoRu | 1:46.22 | 228 |
13. | Krejčíová Zuzana | 2001 | AQUAP | 1:47.68 | 234 |
14. | Sivičeková Stanislava | 2001 | PkRS | 1:47.68 | 219 |
15. | Kušnírová Alexandra | 2001 | CHHu | 1:47.83 | 233 |
16. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 1:48.32 | 215 |
|
1. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 1:36.05 | 218 |
2. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 1:40.23 | 192 |
3. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 1:40.91 | 188 |
4. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 1:41.60 | 184 |
5. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 1:42.10 | 182 |
6. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 1:42.57 | 179 |
7. | Michňa Martin | 2001 | OrcaB | 1:43.37 | 192 |
8. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 1:44.55 | 169 |
9. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 1:44.57 | 185 |
10. | Jančo Adam | 2001 | ShaBa | 1:46.64 | 159 |
11. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 1:46.76 | 158 |
12. | Bauch Adam | 2001 | PkPr | 1:46.76 | 158 |
13. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 1:48.66 | 165 |
14. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 1:49.71 | 146 |
15. | Vallo Denis | 2001 | NerŽi | 1:51.12 | 140 |
42. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 2:02.50 | 105 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 3:25.90 | 311 |
2. | Loncková Zuzana | 2001 | NerŽi | 3:28.85 | 298 |
3. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 3:34.70 | 294 |
4. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 3:35.52 | 271 |
5. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 3:35.96 | 270 |
6. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 3:36.88 | 266 |
7. | Furková Klára | 2001 | SpaMy | 3:40.14 | 254 |
8. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 3:41.93 | 248 |
9. | Brnčalová Lea | 2001 | PoRu | 3:46.35 | 234 |
10. | Pitoňáková Zuzana | 2001 | PkPr | 3:49.54 | 225 |
11. | Sivičeková Stanislava | 2001 | PkRS | 3:51.61 | 218 |
12. | Kušnírová Alexandra | 2001 | CHHu | 3:54.22 | 226 |
13. | Ondrejovičová Karin | 2001 | KuPi | 3:56.34 | 220 |
14. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 3:57.47 | 217 |
15. | Vincze Virág | 2001 | DŠt | 3:59.52 | 198 |
|
1. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 3:25.78 | 225 |
2. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 3:35.73 | 195 |
3. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 3:39.12 | 186 |
4. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 3:40.16 | 184 |
5. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 3:41.71 | 180 |
6. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 3:43.87 | 174 |
7. | Michňa Martin | 2001 | OrcaB | 3:44.20 | 173 |
8. | Jančo Adam | 2001 | ShaBa | 3:49.99 | 161 |
9. | Bauch Adam | 2001 | PkPr | 3:52.08 | 157 |
10. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 3:55.82 | 149 |
11. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 3:58.33 | 145 |
12. | Aneštík Samuel | 2001 | FliBr | 4:04.42 | 134 |
13. | Páleník Šimon | 2001 | STUTT | 4:05.99 | 132 |
14. | Horvát Tomáš | 2001 | CHHu | 4:06.69 | 130 |
15. | Simonek Alan | 2001 | DŠt | 4:09.34 | 126 |
17. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 4:10.83 | 124 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 1:21.52 | 393 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 1:23.75 | 363 |
3. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 1:24.89 | 349 |
4. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 1:26.96 | 324 |
5. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 1:27.00 | 324 |
6. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 1:31.89 | 274 |
7. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 1:32.94 | 265 |
8. | Loncková Zuzana | 2001 | NerŽi | 1:34.30 | 254 |
9. | Záborská Miroslava | 2001 | PkMa | 1:34.91 | 249 |
10. | Jakabovičová Nina | 2001 | J&TBa | 1:35.39 | 246 |
11. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 1:36.75 | 236 |
12. | Polatseková Eva | 2001 | UKB | 1:37.10 | 233 |
13. | Krejčíová Zuzana | 2001 | AQUAP | 1:37.47 | 230 |
14. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 1:38.17 | 225 |
15. | Pitoňáková Zuzana | 2001 | PkPr | 1:38.29 | 224 |
31. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 1:48.97 | 165 |
|
1. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 1:30.39 | 193 |
2. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 1:30.54 | 192 |
3. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 1:31.00 | 189 |
4. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 1:31.52 | 185 |
5. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 1:31.57 | 185 |
6. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 1:32.48 | 180 |
7. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 1:34.52 | 168 |
8. | Sasák Marián | 2001 | ŠKPKo | 1:35.22 | 165 |
9. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 1:35.62 | 163 |
10. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 1:35.99 | 161 |
11. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 1:36.14 | 160 |
12. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 1:36.64 | 144 |
13. | Vinc Adam | 2001 | ShaBa | 1:37.41 | 154 |
14. | Totka Marco | 2001 | DelB | 1:37.94 | 152 |
15. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 1:38.48 | 149 |
16. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 1:40.47 | 140 |
22. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 1:42.97 | 131 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 2:57.72 | 375 |
2. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 3:04.71 | 348 |
3. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 3:06.85 | 337 |
|
1. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 3:13.18 | 204 |
2. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 3:14.84 | 199 |
3. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 3:16.69 | 194 |
4. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 3:17.38 | 191 |
5. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 3:22.24 | 178 |
6. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 3:22.52 | 178 |
7. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 3:22.64 | 194 |
8. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 3:23.58 | 174 |
9. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 3:24.09 | 189 |
10. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 3:26.34 | 183 |
11. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 3:29.86 | 174 |
12. | Firkaľ Oliver | 2001 | CHHu | 3:37.08 | 144 |
13. | Botka Michal | 2001 | STUTT | 3:38.87 | 141 |
14. | Šabík Patrik | 2001 | ŽabČa | 3:41.26 | 136 |
15. | Bauch Adam | 2001 | PkPr | 3:41.57 | 135 |
18. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 3:53.17 | 127 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 0:32.67 | 387 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 0:32.94 | 397 |
3. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 0:32.94 | 397 |
4. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 0:34.19 | 337 |
5. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 0:34.68 | 323 |
6. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 0:35.66 | 297 |
7. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 0:36.51 | 277 |
8. | Linkeschová Lucia | 2001 | ŠKPKo | 0:36.57 | 276 |
9. | Jakabovičová Nina | 2001 | J&TBa | 0:36.83 | 270 |
10. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 0:37.23 | 262 |
11. | Zacharová Monika | 2001 | SpPB | 0:37.37 | 258 |
12. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 0:37.37 | 258 |
13. | Zacharová Veronika | 2001 | SpPB | 0:37.40 | 258 |
14. | Silvayová Lucia | 2001 | OrcaM | 0:37.75 | 250 |
15. | Loncková Zuzana | 2001 | NerŽi | 0:38.21 | 241 |
35. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 0:42.56 | 175 |
|
1. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 0:34.81 | 222 |
2. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 0:34.81 | 222 |
3. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 0:35.57 | 208 |
4. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 0:35.67 | 219 |
5. | Štesko Samuel | 2001 | UMB | 0:36.84 | 187 |
6. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 0:36.94 | 186 |
7. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 0:36.95 | 186 |
8. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 0:36.96 | 186 |
9. | Koós Tomáš | 2001 | PkRS | 0:37.39 | 179 |
10. | Totka Marco | 2001 | DelB | 0:37.40 | 180 |
11. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 0:37.60 | 187 |
12. | Botka Michal | 2001 | STUTT | 0:37.84 | 173 |
13. | Sasák Marián | 2001 | ŠKPKo | 0:38.41 | 165 |
14. | Vinc Adam | 2001 | ShaBa | 0:38.47 | 165 |
15. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 0:38.51 | 174 |
16. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 0:38.56 | 164 |
18. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 0:38.82 | 160 |
30. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 0:40.40 | 142 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 1:13.60 | 361 |
2. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 1:13.74 | 359 |
3. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 1:13.75 | 359 |
4. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 1:17.55 | 309 |
5. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 1:20.39 | 277 |
6. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 1:21.20 | 269 |
7. | Linkeschová Lucia | 2001 | ŠKPKo | 1:22.08 | 260 |
8. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 1:22.33 | 258 |
9. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 1:23.36 | 248 |
10. | Jakabovičová Nina | 2001 | J&TBa | 1:24.56 | 238 |
11. | Zacharová Veronika | 2001 | SpPB | 1:25.21 | 232 |
12. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 1:25.36 | 231 |
13. | Silvayová Lucia | 2001 | OrcaM | 1:26.05 | 226 |
14. | Zacharová Monika | 2001 | SpPB | 1:26.92 | 219 |
15. | Záborská Miroslava | 2001 | PkMa | 1:28.57 | 207 |
38. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 1:39.44 | 146 |
|
1. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 1:17.71 | 214 |
2. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 1:18.16 | 210 |
3. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 1:19.40 | 200 |
4. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 1:20.98 | 188 |
5. | Koós Tomáš | 2001 | PkRS | 1:24.28 | 167 |
6. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 1:24.49 | 0 |
7. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 1:24.62 | 178 |
8. | Hraško Juraj | 2001 | OrcaB | 1:24.88 | 163 |
9. | Sasák Marián | 2001 | ŠKPKo | 1:25.59 | 159 |
10. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 1:26.01 | 157 |
11. | Štesko Samuel | 2001 | UMB | 1:26.70 | 153 |
12. | Totka Marco | 2001 | DelB | 1:27.32 | 151 |
13. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 1:27.78 | 148 |
14. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 1:28.49 | 145 |
15. | Botka Michal | 2001 | STUTT | 1:28.64 | 144 |
28. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 1:32.12 | 128 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kuľová Jana | 2001 | KPSNV | 2:43.30 | 341 |
2. | Pavlikovská Barbora | 2001 | SPK | 2:44.74 | 331 |
3. | Potocká Tatiana | 2001 | AQUAP | 2:45.80 | 325 |
4. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 2:46.08 | 323 |
5. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 2:46.64 | 320 |
6. | Rakayová Alexandra | 2001 | STUTT | 2:57.80 | 263 |
7. | Cehlárová Barbora | 2001 | AQUAP | 2:58.29 | 261 |
8. | Linkeschová Lucia | 2001 | ŠKPKo | 2:59.74 | 255 |
9. | Zacharová Veronika | 2001 | SpPB | 3:00.60 | 251 |
10. | Kormaníková Katarína | 2001 | SpaMy | 3:00.91 | 250 |
11. | Balážiková Karolína | 2001 | OrcaB | 3:00.92 | 250 |
12. | Jakabovičová Nina | 2001 | J&TBa | 3:04.57 | 235 |
13. | Záborská Miroslava | 2001 | PkMa | 3:05.64 | 231 |
14. | Zacharová Monika | 2001 | SpPB | 3:10.00 | 216 |
15. | Silvayová Lucia | 2001 | OrcaM | 3:10.83 | 213 |
27. | Kosiková Kristína | 2001 | PkNZ | 3:46.48 | 133 |
|
1. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 2:37.64 | 274 |
2. | Niedl Tomáš | 2001 | STUTT | 2:42.54 | 250 |
3. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 2:52.10 | 211 |
4. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 2:54.08 | 204 |
5. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 2:55.42 | 199 |
6. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 3:02.00 | 178 |
7. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 3:02.26 | 177 |
8. | Koós Tomáš | 2001 | PkRS | 3:07.38 | 163 |
9. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 3:11.94 | 164 |
10. | Madžo Filip | 2001 | AQUAP | 3:12.84 | 150 |
11. | Šebo Filipflorián | 2001 | MPKDK | 3:14.09 | 147 |
12. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 3:14.29 | 146 |
13. | Šabík Patrik | 2001 | ŽabČa | 3:17.10 | 140 |
14. | Botka Michal | 2001 | STUTT | 3:18.56 | 137 |
15. | Genčur Andrej | 2001 | STUTT | 3:19.36 | 135 |
22. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 3:24.39 | 126 |
33. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 3:36.09 | 106 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Psotová Elena | 2001 | SPK | 5:47.66 | 328 |
2. | Tomanová Barbora | 2001 | STUTT | 5:58.33 | 300 |
3. | Linkeschová Lucia | 2001 | ŠKPKo | 6:24.46 | 242 |
|
1. | Kazimír Samuel | 2001 | SPK | 5:56.41 | 228 |
2. | Husár Jakub | 2001 | PkRS | 6:07.94 | 208 |
3. | Brunovský Samuel | 2001 | SPK | 6:14.47 | 197 |
4. | Kalník Lukáš | 2001 | SpPB | 6:18.10 | 191 |
5. | Ščevlík Matej | 2001 | PkNZ | 6:22.99 | 184 |
6. | Sasák Marián | 2001 | ŠKPKo | 6:27.10 | 178 |
7. | Šebo Filipflorián | 2001 | MPKDK | 6:48.65 | 162 |
8. | Synák Andrej | 2001 | NerŽi | 6:52.32 | 147 |
9. | Lojek Denis | 2001 | AQUAP | 6:52.85 | 157 |
10. | Vlasatý Damián | 2001 | AQUAP | 6:58.19 | 141 |
11. | Pipíška Adam | 2001 | ZaSe | 7:03.70 | 136 |
12. | Ďuras Martin | 2001 | AQUAP | 7:04.22 | 135 |
13. | Rosa David | 2001 | PkNZ | 7:06.43 | 133 |
14. | Kováč Viliam | 2001 | PkMa | 7:09.15 | 130 |
15. | Vinc Adam | 2001 | ShaBa | 7:12.70 | 128 |
22. | Sordeľ Dárius | 2001 | PkNZ | 7:45.42 | 102 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
1500 m vol.sp.
rok narodenia 2002
50 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 0:41.77 | 228 |
2. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 0:42.03 | 224 |
3. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 0:44.43 | 197 |
|
1. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 0:42.86 | 150 |
2. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 0:44.62 | 133 |
3. | Rajský Adam | 2002 | J&TBa | 0:47.84 | 108 |
4. | Peciar Tomáš | 2002 | DelNi | 0:48.09 | 106 |
5. | Sikorai Sebastián | 2002 | ŠKSNV | 0:48.61 | 103 |
6. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 0:48.79 | 101 |
7. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 0:48.99 | 0 |
8. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 0:50.26 | 100 |
9. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 0:52.11 | 83 |
10. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 0:53.38 | 78 |
11. | Janiga Martin | 2002 | SpPB | 0:54.06 | 74 |
12. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 0:54.36 | 73 |
13. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 0:55.09 | 70 |
14. | Hoferica Branislav | 2002 | SpPB | 0:55.36 | 69 |
15. | Macháč Matúš | 2002 | TozTo | 0:58.05 | 60 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m motylik
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 1:34.66 | 212 |
2. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 1:39.39 | 182 |
3. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 1:40.32 | 177 |
|
1. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 1:37.80 | 135 |
2. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 1:39.19 | 129 |
3. | Valečko Samuel | 2002 | AQUAP | 2:58.54 | 22 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m motylik
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 0:43.86 | 228 |
2. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 0:44.15 | 224 |
3. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 0:44.49 | 219 |
|
1. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 0:42.61 | 166 |
2. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 0:43.29 | 159 |
3. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 0:45.13 | 140 |
4. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 0:45.51 | 137 |
5. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 0:46.69 | 126 |
6. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 0:46.90 | 125 |
7. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 0:47.09 | 123 |
8. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 0:47.24 | 122 |
9. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 0:47.64 | 119 |
10. | Baláž Matej | 2002 | J&TBa | 0:47.82 | 118 |
11. | Molnár Norbert | 2002 | ShaBa | 0:48.65 | 112 |
12. | Topoľský Juraj | 2002 | NerŽi | 0:48.74 | 111 |
13. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 0:49.04 | 130 |
14. | Benka Martin | 2002 | KuPi | 0:49.22 | 108 |
15. | Miklánek Jakub | 2002 | DelB | 0:49.49 | 107 |
30. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 0:53.61 | 83 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 1:34.38 | 226 |
2. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 1:35.80 | 216 |
3. | Kováčová Nikola | 2002 | OrcaB | 1:41.48 | 181 |
|
1. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 1:32.98 | 159 |
2. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 1:36.53 | 143 |
3. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 1:38.29 | 135 |
4. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 1:41.52 | 122 |
5. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 1:45.09 | 128 |
6. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 1:45.82 | 108 |
7. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 1:47.09 | 104 |
8. | Topoľský Juraj | 2002 | NerŽi | 1:47.33 | 104 |
9. | Kozák Jakub | 2002 | OrcaM | 1:47.79 | 102 |
10. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 1:48.42 | 116 |
11. | Baluch Valerian | 2002 | AQUAP | 1:49.21 | 98 |
12. | Ilončiak Gabriel | 2002 | KuPi | 1:49.62 | 97 |
13. | Tkáč Matúš | 2002 | DelB | 1:50.13 | 96 |
14. | Benka Martin | 2002 | KuPi | 1:51.32 | 93 |
15. | Macháč Matúš | 2002 | TozTo | 1:51.89 | 92 |
22. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 1:55.58 | 83 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Kováčová Nikola | 2002 | OrcaB | 3:30.77 | 202 |
2. | Topolčányová Michaela | 2002 | KuPi | 3:48.40 | 158 |
3. | Klusová Dominika | 2002 | AQUAP | 4:17.08 | 111 |
|
1. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 3:43.13 | 120 |
2. | Baluch Valerian | 2002 | AQUAP | 4:10.54 | 85 |
3. | Jakuš Tadeáš | 2002 | PkPk | 4:12.13 | 83 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Trníková Nikoleta | 2002 | SpPB | 0:47.40 | 255 |
2. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 0:48.60 | 237 |
3. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 0:49.13 | 229 |
|
1. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 0:47.58 | 174 |
2. | Bielik Kevin | 2002 | DelKo | 0:47.95 | 169 |
3. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 0:48.45 | 181 |
4. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 0:49.42 | 155 |
5. | Šujanský Matej | 2002 | J&TBa | 0:50.29 | 162 |
6. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 0:50.84 | 142 |
7. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 0:51.10 | 140 |
8. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 0:52.18 | 131 |
9. | Vyrva Martin | 2002 | PkRS | 0:52.26 | 131 |
10. | Miklánek Jakub | 2002 | DelB | 0:52.28 | 131 |
11. | Beluš Adrián | 2002 | PoRu | 0:52.38 | 143 |
12. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 0:52.44 | 130 |
13. | Macháč Matúš | 2002 | TozTo | 0:52.67 | 128 |
14. | Rajský Adam | 2002 | J&TBa | 0:52.78 | 140 |
15. | Vavruška Viktor | 2002 | STUTT | 0:53.79 | 120 |
24. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 0:56.21 | 105 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 1:43.39 | 247 |
2. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 1:45.61 | 232 |
3. | Trníková Nikoleta | 2002 | SpPB | 1:46.72 | 225 |
|
1. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 1:42.71 | 178 |
2. | Bielik Kevin | 2002 | DelKo | 1:43.01 | 176 |
3. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 1:46.41 | 160 |
4. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 1:46.45 | 160 |
5. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 1:50.88 | 141 |
6. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 1:51.61 | 139 |
7. | Macháč Matúš | 2002 | TozTo | 1:51.89 | 138 |
8. | Vavruška Viktor | 2002 | STUTT | 1:55.66 | 125 |
9. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 1:56.13 | 123 |
10. | Sikorai Sebastián | 2002 | ŠKSNV | 1:56.68 | 121 |
11. | Miklánek Jakub | 2002 | DelB | 1:57.08 | 120 |
12. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 1:57.11 | 120 |
13. | Beluš Adrián | 2002 | PoRu | 1:57.95 | 117 |
14. | Topoľský Juraj | 2002 | NerŽi | 1:59.43 | 113 |
15. | Vitko Filip | 2002 | TozTo | 1:59.61 | 112 |
21. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 2:05.24 | 98 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 3:45.16 | 238 |
2. | Topolčányová Michaela | 2002 | KuPi | 3:53.48 | 213 |
3. | Bukovinská Alexandra | 2002 | DelLM | 4:15.09 | 163 |
|
1. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 3:35.21 | 197 |
2. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 3:47.86 | 166 |
3. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 3:48.51 | 164 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 1:33.12 | 264 |
2. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 1:33.17 | 263 |
3. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 1:36.82 | 235 |
|
1. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 1:32.11 | 182 |
2. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 1:36.14 | 160 |
3. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 1:36.28 | 159 |
4. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 1:36.32 | 159 |
5. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 1:39.60 | 144 |
6. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 1:41.30 | 137 |
7. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 1:42.94 | 130 |
8. | Rajský Adam | 2002 | J&TBa | 1:43.42 | 129 |
9. | Sikorai Sebastián | 2002 | ŠKSNV | 1:44.49 | 125 |
10. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 1:47.03 | 116 |
11. | Zahradnik Maxim | 2002 | PoRu | 1:47.07 | 116 |
12. | Macháč Matúš | 2002 | TozTo | 1:48.39 | 111 |
13. | Deák Jakub | 2002 | SPK | 1:49.22 | 109 |
14. | Baláž Matej | 2002 | J&TBa | 1:49.30 | 109 |
15. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 1:49.40 | 109 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m pol.pr.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 3:15.55 | 281 |
2. | Hanuščinová Sára | 2002 | KPSNV | 3:29.35 | 229 |
3. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 3:30.83 | 224 |
|
1. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 3:25.72 | 169 |
2. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 3:25.75 | 169 |
3. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 3:34.61 | 149 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m pol.pr.
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 0:38.99 | 239 |
2. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 0:39.01 | 239 |
3. | Kováčová Nikola | 2002 | OrcaB | 0:39.24 | 235 |
|
1. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 0:35.91 | 202 |
2. | Bielik Kevin | 2002 | DelKo | 0:37.34 | 180 |
3. | Peciar Tomáš | 2002 | DelNi | 0:37.92 | 172 |
4. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 0:37.99 | 171 |
5. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 0:39.15 | 165 |
6. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 0:39.68 | 150 |
7. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 0:39.96 | 147 |
8. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 0:40.60 | 140 |
9. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 0:40.74 | 138 |
10. | Vavruška Viktor | 2002 | STUTT | 0:40.90 | 137 |
11. | Deák Jakub | 2002 | SPK | 0:41.01 | 136 |
12. | Rajský Adam | 2002 | J&TBa | 0:41.36 | 140 |
13. | Molnár Norbert | 2002 | ShaBa | 0:41.47 | 132 |
14. | Zahradnik Maxim | 2002 | PoRu | 0:41.68 | 129 |
15. | Gabalec Peter | 2002 | STUTT | 0:41.71 | 129 |
34. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 0:45.72 | 98 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Bábska Nina | 2002 | SPK | 1:26.86 | 219 |
2. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 1:27.51 | 228 |
3. | Lohyňová Natália | 2002 | VŠKUK | 1:27.67 | 214 |
|
1. | Peciar Tomáš | 2002 | DelNi | 1:23.02 | 175 |
2. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 1:23.84 | 170 |
3. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 1:25.70 | 159 |
4. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 1:25.94 | 158 |
5. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 1:28.03 | 158 |
6. | Laluha Matúš | 2002 | NerŽi | 1:30.10 | 137 |
7. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 1:31.37 | 131 |
8. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 1:31.67 | 130 |
9. | Sikorai Sebastián | 2002 | ŠKSNV | 1:33.50 | 122 |
10. | Molnár Norbert | 2002 | ShaBa | 1:33.72 | 122 |
11. | Vavruška Viktor | 2002 | STUTT | 1:35.41 | 115 |
12. | Deák Jakub | 2002 | SPK | 1:35.66 | 114 |
13. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 1:37.07 | 109 |
14. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 1:37.87 | 106 |
15. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 1:37.98 | 106 |
21. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 1:42.72 | 92 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Ripková Zora | 2002 | OrcaB | 3:10.18 | 215 |
2. | Kováčová Nikola | 2002 | OrcaB | 3:25.35 | 171 |
3. | Valková Barbora | 2002 | AQUAP | 3:25.46 | 171 |
|
1. | Sabo Pavol | 2002 | UKB | 0:33.96 | 0 |
2. | Slimák Samuel | 2002 | KPSNV | 3:02.92 | 175 |
3. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 3:04.18 | 172 |
4. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 3:09.99 | 156 |
5. | Kukučka Andrej | 2002 | SpPB | 3:15.90 | 143 |
6. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 3:18.54 | 137 |
7. | Gabalec Peter | 2002 | STUTT | 3:23.12 | 128 |
8. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 3:23.29 | 0 |
9. | Uhlík Matúš | 2002 | STUTT | 3:25.09 | 124 |
10. | Sikorai Sebastián | 2002 | ŠKSNV | 3:25.53 | 124 |
11. | Molnár Norbert | 2002 | ShaBa | 3:25.97 | 123 |
12. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 3:31.64 | 113 |
13. | Vavruška Viktor | 2002 | STUTT | 3:38.73 | 102 |
14. | Baluch Valerian | 2002 | AQUAP | 3:54.95 | 82 |
15. | Benka Martin | 2002 | KuPi | 4:04.31 | 73 |
18. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 4:10.89 | 0 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
400 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Serdahely Michal | 2002 | ZaSe | 6:30.14 | 174 |
2. | Hromják Adam | 2002 | PkPr | 6:31.61 | 172 |
3. | Nyári Jakub | 2002 | PkNZ | 6:50.70 | 149 |
4. | Boľo Tomáš | 2002 | NerŽi | 7:21.95 | 119 |
5. | Billich Andrej | 2002 | AQUAP | 7:22.90 | 127 |
6. | Janeček Karol | 2002 | PkNZ | 8:26.01 | 79 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
800 m vol.sp.
1500 m vol.sp.
rok narodenia 2003
50 m motylik
100 m motylik
200 m motylik
50 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Švarcová Nina | 2003 | AQUAP | 0:49.70 | 157 |
2. | Lelovicsová Nina | 2003 | UKB | 0:51.67 | 139 |
3. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 0:51.88 | 157 |
|
1. | Randuška Daniel | 2003 | OrcaB | 0:54.69 | 78 |
2. | Šlosár Matej | 2003 | PkPk | 0:57.63 | 67 |
3. | Calaj Maximilián | 2003 | OrcaB | 0:58.21 | 65 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m znak
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Adámková Lucie | 2003 | OrcaB | 1:57.01 | 119 |
2. | Švarcová Nina | 2003 | AQUAP | 2:00.49 | 108 |
3. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 2:01.12 | 117 |
|
1. | Randuška Daniel | 2003 | OrcaB | 1:57.90 | 78 |
2. | Šlosár Matej | 2003 | PkPk | 2:08.11 | 61 |
3. | Vass Matej | 2003 | OrcaB | 2:18.80 | 48 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m znak
50 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 0:53.93 | 173 |
2. | Lelovicsová Nina | 2003 | UKB | 0:55.21 | 161 |
3. | Dobšovičová Viktória | 2003 | DelB | 0:59.97 | 126 |
|
1. | Hruška Maximilián | 2003 | PoRu | 0:56.07 | 106 |
2. | Hruška Benjamín | 2003 | PoRu | 0:59.10 | 90 |
3. | Tóth Máté | 2003 | DelKo | 1:00.83 | 83 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m prsia
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 2:05.53 | 148 |
2. | Adámková Lucie | 2003 | OrcaB | 2:08.82 | 128 |
3. | Dvorštiaková Klára | 2003 | PoRu | 2:15.64 | 109 |
|
1. | Hruška Maximilián | 2003 | PoRu | 2:01.76 | 117 |
2. | Calaj Maximilián | 2003 | OrcaB | 2:15.70 | 77 |
3. | Randuška Daniel | 2003 | OrcaB | 2:15.92 | 77 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m prsia
100 m pol.pr.
200 m pol.pr.
400 m pol.pr.
50 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Lelovicsová Nina | 2003 | UKB | 0:42.03 | 182 |
2. | Švarcová Nina | 2003 | AQUAP | 0:42.61 | 183 |
3. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 0:43.44 | 173 |
|
1. | Randuška Daniel | 2003 | OrcaB | 0:46.96 | 91 |
2. | Kočan Kristián | 2003 | ŠKSNV | 0:50.15 | 74 |
3. | Fábry Branislav | 2003 | AQUAP | 0:50.21 | 78 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
100 m vol.sp.
# | meno | r.n. | klub | čas | body |
1. | Švarcová Nina | 2003 | AQUAP | 1:37.55 | 164 |
2. | Melničáková Lenka | 2003 | CHHu | 1:46.35 | 127 |
3. | Adámková Lucie | 2003 | OrcaB | 1:47.45 | 116 |
|
1. | Hruška Maximilián | 2003 | PoRu | 1:50.57 | 74 |
2. | Vass Matej | 2003 | OrcaB | 2:04.76 | 52 |
3. | Kočan Kristián | 2003 | ŠKSNV | 2:05.65 | 50 |
späť na začiatok kategórie | späť na výber kategórií |
200 m vol.sp.
400 m vol.sp.
800 m vol.sp.
1500 m vol.sp.
rok narodenia 2004
50 m motylik
100 m motylik
200 m motylik
50 m znak
100 m znak
200 m znak
50 m prsia
100 m prsia
200 m prsia
100 m pol.pr.
200 m pol.pr.
400 m pol.pr.
50 m vol.sp.
100 m vol.sp.
200 m vol.sp.
400 m vol.sp.
800 m vol.sp.
1500 m vol.sp.
|