Meniny
Dnes má meniny Sergej
Zajtra má meniny Alojza
Hlavne menu
Hlavná stránka
O nás...
Sponzori
Naši ocenení
Novinky
Kontaktujte nás...
Vyhľadávanie
Galéria fotografií
Prihlasenie





Zabudli ste heslo?
Fotogaleria
Hlavná stránka arrow Novinky arrow Zadelenie detí do skupín
Zadelenie detí do skupín PDF Tlačiť
Hodnotenie čitateľov: / 2
SlabéVynikajúce 
14.september 2014
Pozrite si zadelenie detí do skupín zdokonaľovacích kurzov. Tréningy začínajú v utorok 16.9.2014 na plavárni.

NOVÉ: pozrite si zadelenie detí do skupín predplavecká príprava a základné plávanie .

Pre veľký počet záujemcov o kurzy nebolo možné z kapacitných dôvodov prijať všetky deti. Preto sa ospravedlňuje rodičom, ktorých deti sme nemohli prijať. Ak Vaše dieťa nie je uvedené v zozname, tak nebolo prijaté do kurzov začínajúcich od septembra. Akonáhle bude uvoľnené miesto resp. otvoríme nový kurz, tak budete informovaný prostredníctvom mailu na adresu, ktorú ste uviedli v prihláške. Ak ste ešte nevyplnili dieťaťu prihášku elektronicky, tak ju vyplne a následne budete mailom upozornený kedy dieťa môže začať s kurzom.

V prípade otázok ku kurzom, kontaktujte priamo trénera skupiny, do ktorej je zaradené Vaše dieťa.
Informácie o spôsobe platenia členských poplatkov nájdete v článku Nová smernica o členských príspevkoch .


Tréner: Ladislav Struhár
Čas tréningov: Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy o 16:45-17:30
Skupina: Plávanie TPŠ, výkonnostná aj zdokonaľovacia skupina
(nastálo - 3 TJ týždenne) pre hendikepovaných plavcov.
Trvalý klubový príspevok: 67€(výkonnostná sk.) resp. 55€(zdokonaľovacia sk.) / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Čeh Adrián
Habrdová Oľga
Hrušovský Alex
Kemény Viktor
Paulíková Paulína
Sádovská Simona
Takács Balázs

Tréner: Bc. Alexandra Tóthová (0902120159)
Čas tréningov: Pondelok - telocvičňa (pripravované)
Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok: vždy 15:00-16:30
Skupina: prípravka pre výkonnostné plávanie (nastálo - 4 až 5 TJ týždenne) pre deti 7-11 roč., ktoré reprezentujú náš klub na plaveckých pretekoch pre mladšie deti s cieľom pokračovať vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 67€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Cséry Martin
Felixová Ema
Letko Adam
Mináriková Lujza
Ozorák Štefan
Széll Norbert
Ščevlík Jakub
Trnka Matúš
Višňovský Roman
Weiss Lukáš
Zacharová Júlia

Tréner: Bc. Alexandra Tóthová (0902120159)
Čas tréningov: Pondelok - telocvičňa (pripravované)
Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy 15:00-16:00
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania pokročilí II. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Baka Adam
Danis Andrej
Francisci Alex
Kecskés Viktória
Pilek Matúš
Rezničeková Simonka

Tréner: Bc. Alexandra Tóthová (0902120159)
Čas tréningov: Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy 16:30-17:30
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania pokročilí I. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Cséry Patrik
Felix Max
Dragúňová Dáša
Gulyás Daniel
Habarová Alexandra
Kohajdová Natália
Pásztorová Alexandra
Péternai Samuel
Poláková Ema
Šutková Karolína
Tvrdoňová Michaela
Zachar Oliver

Tréner: Ing. Helena Pileková
Čas tréningov: Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy 15:00-15:45
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania I. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Balogh Samuel
Dominska Virginia
Halmeš Ivan
Halmeš Martin
Kalamnová Lucia
Pócs Akos
Šafranko Anastázia
Škvára Michal
Valach Daniel
Valkovič Samko
Váradyová Nina
Kollár Maxim

Tréner: Ing. Helena Pileková
Čas tréningov: Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy 15:50-16:35
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania II. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Fulop Erik
Hegeduš Daniel
Hollý Roman
Kapas Samuel
Kaplan Edo
Katona Michal
Kohajda Martin
Miklovičová Viktória
Vassová Valentínka
Vojtelová Hanka
Vojtelová Lenka
Kanás Teo

Tréner: Ing. Helena Pileková
Čas tréningov: Utorok, Štvrtok, Piatok: vždy 16:45-17:30
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania III. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Augustínová Tatiana
Juríček Roland
Štibráni
Štibráni
Roman Francze
Švajda Jakub
Švanda Maťko
Timek Matúš
Ursiny Lea
Zeleňák Matej
Zeleňák Michal
Kanás Viktor

Tréner: Ladislav Struhár
Čas tréningov: Utorok, Streda, Piatok: vždy o 15:00-15:45
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania S1. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Broďáni Martin
Juríček Roland
Lisziczki Krištof
Pálinkás Dominik
Rácz Janko
Róžová Laura
Szabó Maximilián
Töröková Natália
Tóth Samuel
Tóthová Bianka

Tréner: Ladislav Struhár
Čas tréningov: Utorok, Streda, Piatok: vždy o 15:45-16:45
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania S2. (nastálo - 3 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Bardoňová Barbora
Belan Ivan
Benkovič Szabolcs
Dóková Sabina
Hovorka Adrian
Juríková Hana
Kováčová Rebeka
Královics Kamil
Nagy Tomáš 1
Nagy Tomáš 2
Pál Viktor
Sovská Brigita
Suchan Dávid
Szente Martin
Šimuneková Melisa
Torok Gabriel

Tréner: Ladislav Struhár
Čas tréningov: Pondelok 17:00-18:00 a Štvrtok 15:00-15:45
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania S3. (nastálo - 2 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Bakulíková Laura
Benkőová Lucia
Gyarmati Lara
Handl Richard
Kopányi Oliver
Lampertová Aneta
Slatárovič Dominik
Slatárovičová Kristína
Štefka Marco
Zajíček Lukáš
Zajíčková Tereza

Tréner: Ladislav Struhár
Čas tréningov: Pondelok 18:00-19:00 a Štvrtok 15:45-16:30
Skupina: zdokonaľovací kurz plávania S4. (nastálo - 2 TJ týždenne) pre deti 5-9 roč., ktoré majú úspešne absolvovaný základný kurz a ovládajú základné plavecké zručnosti, s možnosťou pokračovania vo výkonnostnom plávaní.
Trvalý klubový príspevok: 55€ / kvartál, počas školského roka.
Zaradené deti: Benčeková Kristína
Korytár Ján
Kováč Kristián
Kučera Matej
skupina ešte bude doplnená

Tréner: Ing. Helena Pileková
Čas tréningov: Pondelok 17:00-17:45 a Streda od 15:00 do 15:45
Skupina: kurz základného plávania (v trvaní 20 hodín + 2 hodiny náhrada v prípade vymeškania) pre deti 5-6-7 roč. s možnosťou pokračovania v zdokonaľovacích kurzoch.
Cena kurzu: jednorazový poplatok 50€ splatný pred začiatkom kurzu.
Zaradené deti: Abrahám 
Abrahámová Karin
Lačný
Lopez Oliver
Maceková Tamara
Ostrožlíková Michaela
Patyi Leonard
Pénzešová Ema
Pjechová Adela
Vozár Matúš

Tréner: PaedD. Kantár Hajnalka
Čas tréningov: Pondelok 18:00-18:45 a Streda od 15:45 do 16:30
Skupina: kurz základného plávania (v trvaní 20 hodín + 2 hodiny náhrada v prípade vymeškania) pre deti 5-6-7 roč. s možnosťou pokračovania v zdokonaľovacích kurzoch.
Cena kurzu: jednorazový poplatok 50€ splatný pred začiatkom kurzu.
Zaradené deti: Čerešňa Alexander
Drgova Jana
Hajdáková Zoja
Haris Boris
Hecht Daniel
Hoffmann Filip
Jakabovičová Ema
Jurčíková Paulína
Kečkéšová Sara
Kopányi Teodor
Ráczová Marika
Stern Teo

Tréner: Ing. Helena Pileková
Čas tréningov: Pondelok 18:00-18:45 a Streda od 15:45 do 16:30
Skupina: kurz základnej pred-plaveckej prípravy (v trvaní 10 hodín + 2 hodiny náhrada v prípade vymeškania) pre deti 4-5 roč. s možnosťou pokračovania v základnom kurze.
Cena kurzu: jednorazový poplatok 25€ splatný pred začiatkom kurzu.
Zaradené deti: Brečková Lea
Brenková Nicole
Brenková Tamara
Gašparcová Nina
Hindicka Lea
Horváthová Sophia
Horváthová Stella
Kramárová Margareta
Kyselá Bibiána
Némethová Lucia
Šátek Adam

Tréner: PaedD. Kantár Hajnalka
Čas tréningov: Pondelok 17:00-17:45 a Streda od 15:00 do 15:45
Skupina: kurz základnej pred-plaveckej prípravy (v trvaní 10 hodín + 2 hodiny náhrada v prípade vymeškania) pre deti 4-5 roč. s možnosťou pokračovania v základnom kurze.
Cena kurzu: jednorazový poplatok 25€ splatný pred začiatkom kurzu.
Zaradené deti: Čerešňová Zuzana
Ficza Kornél
Halás Martin
Hegedűs Viktor
Jacko Pavol
Mažárová Hana
Mažárová Lucia
Patyiová Lucia
Senková Michaela Katarína
Teplanova Vanda
Vozár Lukáš
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Vyhladavanie
Novinky
  Počet noviniek: 0
Anketa
Chodíte si občas niekam zaplávať?
 
Kto je pritomny
Statistiky
Členov: 116
Správ: 217
Odkazov na stránky: 3
Návštevníkov: 1192447